Page 5 of 10

Posted: 29 Apr 2007, 22:37
by zhaltas
vistiek skaitau kat idomiausia bus piarnu (ar bikerniekai) daba greiiceusej ?.
Lygesnes galimybes parodyt rezultata, bo kacergine, kaip zinia, jau belekam iki skausmo nusibodus.!

Posted: 29 Apr 2007, 23:30
by efk0nas
Ć

Posted: 30 Apr 2007, 09:26
by w919
JOU!!!! labai aciu visiem visiem uz pagalba ir palaikyma savaitgali bei sveikinimus!!! ypatinga padeka mindaugui (!!!), gozui, algiui, gediminui, jordziui, abiems audriams ir seskines ghetto gyventojams (gerai sirgot!!!!!) ir tt. ir tt!! savaitgalis buvo nerealus!!!

:tancujutvse:

ketvirtadieni arba penktadieni arba sestadieni (sukuriu atskira tema su pollu!) sia ir kitomis progomis siulau atlikti walkouta. gal transilvanijoj?

:wav:

Posted: 30 Apr 2007, 10:50
by mindaugasa
shituo atkreipiame demesi i tai, kad w prisijunge ir parashe zinute ish mieto, kuriame nera internetinio ryshio.

Posted: 30 Apr 2007, 11:06
by gediminas
Pagarba mindaugui ir W uz nora ir rizta vaziuoti lenktynese, uz svarias lenktynes, bei puikius rezultatus!

nerealus startas! :supz:

Posted: 30 Apr 2007, 15:59
by storms
taigi
+ parienai*:

gonzui (nu malacius kaunavskas, nes gyvena motofrakcijoj)
mindei
w

patiko. btw , del to pikto dedes: kazkaip vienam piktas buvo su kawa, o kitam su sradu. tai kuris is tikro yra pikc?

* - isdestymas pagal abecele

Posted: 30 Apr 2007, 17:01
by gonzas
su kawom buvo 2.

Nauris (kur laimejo) ir Arnas (kur irgi laimejo, dvasishkai).

p.s. drinkoute nesudalyvausiu, nes labai uzimtas savaitgalis nusimato.

Posted: 30 Apr 2007, 17:07
by efk0nas
o tai ưaunusis vito kelintas?

Posted: 30 Apr 2007, 17:09
by gonzas
efk0nas wrote:o tai ðaunusis vito kelintas?
dalyvauk gonkese ir zinosi!


emotikonas apie tave :duxina:

Posted: 30 Apr 2007, 17:22
by efk0nas
gonzas wrote:
efk0nas wrote:o tai ưaunusis vito kelintas?
dalyvauk gonkese ir zinosi!


emotikonas apie tave :duxina:
Geriau paĆØiam matalint, nei Ć

Posted: 30 Apr 2007, 17:25
by mindaugasa
vito gerai vare. kvalifikacijoj ar ne 1.23?
ir siaip uzvaziavimo rezultatus itakojo nepatirtis-startas. heh, visa pirma eile velavo.
is kitos puses taip tik idomiau (gal ivesti tokia nauja starto procedura? gonkiu reitingai pakiltu). bo jei butu startave normaliai, tai pirmi atsipleshtu ir nuvaziuotu sau, bo laiku skirtumas su antra eile buvo kelios sekundes.

tagi, isvedant analogijas su motogp 2006-u rezultatais, butu galima nuspersti, kad rezultatas neatspindejo tikro sportininku pajegumo.
nors nauris tai konkreciai praleke, nesutrukde ir startas.
imho, tuo varzybos ir yra idomios, kad rezultata itakoja ivairus netiketi faktoriai.

visi rezultatai www.motosportas.lt

Posted: 30 Apr 2007, 17:28
by gonzas
pirmininke, nenuvertinkite W!

Posted: 30 Apr 2007, 17:35
by gediminas
W per lenktynes rode 5 sekundem geresnius laikus nei per kvalifikacija! =D>

Posted: 30 Apr 2007, 17:37
by gonzas
o, gedimino sistema atsigavo ir pavyko kazhka parasyti gediminui!


pamenu kaip kvalifikacijoj, gedimino sistema paluzo ir jis stovejo 6 minutes vienoj vietoj, nejudedamas. jau norejom su mindaugu eiti perkrauti, pisteldami ish kojos i reset knopke ant veido!

Posted: 30 Apr 2007, 17:52
by gediminas
hm... su salyga, kad mindaugas dalyvavo kvalifikacijoj, iskyla klausimas su kuo gonzas bendravo? :)

Beje, kaip sekundamieras, no-kia dirba ne ka prasciau nei kacergos davikliai, kuriu koznas kainuoja po 170Lt.