Page 5 of 5
Posted: 20 Jun 2007, 14:44
by didzhej
stormsas svieto lygintojas...
tik kaip, sviesto ar svieto, nezinau tiksliai
po avarijos pautai padidejo belekiek kartu, nes taip isdidziai sudauzes technika dar nebuvau islipes ir nedauziau salmo, ar ten.. pirstiniu nemeciau. Toks rimtas vyras, pyst - bum - islipu ir vsio... vaziuoju i darba, kontrolini darba perrasineti (bbz prie ko tas kontrolinis)
Posted: 20 Jun 2007, 14:45
by w919
matau reikalinguma minusu kredito funkcijos, kad storms skiriami minusai visada pasiektu adresatus. jeigu deda, tai yra uz ka!!
edit: didzej, jau matau kaip gauni minusa.
Posted: 20 Jun 2007, 14:46
by didzhej
as jau ir per skype perspetas buvai, kad loxas ir nusipelniau...
taigi...
papirkti "giltine" nepavyks!
Posted: 20 Jun 2007, 14:46
by Yvl
storms wrote:amebiskas pasisakymas
pac zinai ko nusipelnei
ar sakiau kad bbd?

Posted: 20 Jun 2007, 14:46
by w919
edit2: katik sugalvojau. minusai butu imami is visu likusiu forumo amebu ir skiriami laisvai stormso dispozicijai.
Posted: 20 Jun 2007, 14:50
by didzhej
jei duotum "storms-giltinei" laisva priejima prie minusu resurso - butu pizdets, pasaulio pabaiga, lytu ne simboliai ACSII (kaip matrix), o minusais.. kaip storsmo sapnuose!
Posted: 20 Jun 2007, 14:53
by storms
sita amebyna reikia sutvarkyt viena kart ir visiems laikams!
issiseilojio mat visi
mandagus tokia, geri, uzjauciantys...
Posted: 20 Jun 2007, 14:54
by w919
girdejau, kad kazkur Tibeto kalnuose vienuoliu saugoma yra minusu skrynia.
Posted: 20 Jun 2007, 17:22
by didzhej
girdejau, kad tame paciame tibete, baltiems berniukams, duoda visos merginos kurios tik tuo metu gali ..duoti!

Posted: 25 Jun 2007, 13:31
by didzhej
Minskas! The place to be!!! for few weeks at least!!!
Vyruciai, ten yra piziu pize!
azygungarunge!!!!
Daugiau komentaru veliau, kaip atsileisiu!
Kartingu gonkes - antrame plane ;)
Posted: 26 Jun 2007, 08:49
by tckd
ha sutapimas siandie einu vizos i Minska

Posted: 26 Jun 2007, 10:30
by didzhej
Nepamirs nuvaziuoti i gatve Ivana Kupaly, restoranas Zyrinka arba viesbucio Agat restorana!

dabar ten kaip tik diplomu iteikimu vakareliai darosi

Posted: 19 Apr 2010, 16:04
by didzhej
Prikeliu tema, nes yra del ko:
Paistalai ir iliustracijos, cia:
Artkart 200 ratu gonke, su 120cc Raket motoru.
Aciuble, kad neismetat.