Dviračių maratonų taurė 2007

Viskas apie motociklų sportą
tckd
Dievas
Posts: 10845
Joined: 28 Feb 2007, 08:59
Location: stotinis.
Contact:

Post by tckd »

Men vs Moto serija 2:

kawazaki su nemokanciu vaziot visgi atpisa
MTB cempionus mokancius mint pedalus!

nenaudojant binarinio gazo metodo Vilniaus maratono trasa iveikta per ~39 min.. kai cempionas ja numina per ~46 :la:

idant zemeje butu teisybe reiktu pridurt
a.kad tikejausi didesnio skirtumo..
b.kawasaki dar gali gerint rezultata, del cempiono progreso jau abejoju
less teeth, more tits.
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Post by storms »

skaitao po geru trefkiu, kawasaki gali dar kokias 7-10 min nubraukt
tckd
Dievas
Posts: 10845
Joined: 28 Feb 2007, 08:59
Location: stotinis.
Contact:

Post by tckd »

kay vakar gedeminas liejo krauja (ne gandas, savo akim maciau)
del diplomo (bus pateiktas binariai) papasakosiu rytoj. laukite!
less teeth, more tits.
User avatar
mindaugasa
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5750
Joined: 23 Jun 2006, 20:32
Location: yes
Contact:

Post by mindaugasa »

gedukas gavo i shnerves?
bet tai ne motofrakcija, o zalgirio mushis: avarijos, kraujai tykshta, likimai luzhta..
notomorrow
w919
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5138
Joined: 24 Jun 2006, 10:12
Location: Vilnius

Post by w919 »

reiks prachekint statistika - frakcijos lankomumas turetu but siekti padanges, cia gi geriau uz meksikietiskus serialus!!!
How do you get fast lap times? With ease.
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Post by Renaz »

storms wrote:skaitao po geru trefkiu, kawasaki gali dar kokias 7-10 min nubraukt
liosei!
Добро пожаловать нахуй
User avatar
gediminas
Apsiles raideris
Posts: 324
Joined: 26 Jun 2006, 18:55
Location: albinai

Post by gediminas »

Viskas ok :) Padare nuotrauka, luziu nera =; Iki sekancio etapo dvirati izoliacija suviniosiu ir vaziuosiu toliau =D> Si savaitgali toj pacioj trasoj (asfaltuotoj daly) rieduciu lenktynes ;)
Computer lƶsen Probleme, die man sonst nicht hƤtte.
User avatar
mindaugasa
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5750
Joined: 23 Jun 2006, 20:32
Location: yes
Contact:

Post by mindaugasa »

gediminas wrote:Viskas ok :) Padare nuotrauka, luziu nera =; Iki sekancio etapo dvirati izoliacija suviniosiu ir vaziuosiu toliau =D> Si savaitgali toj pacioj trasoj (asfaltuotoj daly) rieduciu lenktynes ;)
lakonishkumo standartas, blyn. prasome kuo daugiau kraujuotu detaliu!
notomorrow
tckd
Dievas
Posts: 10845
Joined: 28 Feb 2007, 08:59
Location: stotinis.
Contact:

Post by tckd »

atsimenu:
saule sviecia, zvyras blizga
aplink pedalu zvangesys
kardai jau istraukti
priesai bus suesti!
lekiu su vejeliu, netgi vandeneliu
15 km kompotas stai!
zvyras, zvyras, krato, krato
ir finisas stai an dankrato!

gediminui uz nuopelnus tevynei, vaiku paskatinima kraujo ir mesos atvaizdais iteikiamas:

Image

o man man mysle penkia gysle:
eme stai jinai kazkodel matai
ir subliusko, po finiso. kas?
less teeth, more tits.
Arvis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5432
Joined: 21 Nov 2006, 15:42
Location: VNO
Contact:

Post by Arvis »

niekad nemaciau 72-os vietos DIPLOMO. Aciu kad pasidalinai.
"Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."
User avatar
gediminas
Apsiles raideris
Posts: 324
Joined: 26 Jun 2006, 18:55
Location: albinai

Post by gediminas »

Man antroj distancijos pusej, visada pradeda rodytis, kad padanga prakiuro :D
Siaip trasa tikrai nebuvo sunki, jauciausi gana lengvai vaziuojantis. Vilniaus buvo kur kas sunkesne. Ne? Po "avarijos" gesindamas kraujo upelius pasitaikiusiom zolelem, spejau normaliai pailseti ir per likusiu 8 km dar pasivijau ir aplenkiau 5kis raiderius :D

Nepameni kurioj vietoj mane aplenkei? Kazkaip nepamenu kada pravaziavai.

Eisiu pas sudabrydzius mokytis isiminet posukius ant zvyro :^o
Dekui, kad paemiai diploma. Prisiminimui dar turiu kruvina numeri :)))
Computer lƶsen Probleme, die man sonst nicht hƤtte.
tckd
Dievas
Posts: 10845
Joined: 28 Feb 2007, 08:59
Location: stotinis.
Contact:

Post by tckd »

a velniai zino kada aplekiau tave,
zvyro pilnos akys neuzmaciau matomai..
gal kai gydeisi salia kelio?

beje su siokia tokia enduro patirtim be baimes
smaugiau i smelynus nuo kalnu
tik kad i kalna po to jaunimas duodavo rukyt..
tai isein kad
jokiu extremaliu ivykiu neapturejau, isskyrus lenciugelio nukritima :dontknow:
less teeth, more tits.
User avatar
gediminas
Apsiles raideris
Posts: 324
Joined: 26 Jun 2006, 18:55
Location: albinai

Post by gediminas »

tckd, skaitei apie "Mini multisporto maratonas "Dzūkija 2007"" mtb.lt saite? Gal darom grupe? As tuo metu busiu atostogose, bet del sio renginio grisiu i LT anksciau :)
Computer lƶsen Probleme, die man sonst nicht hƤtte.
tckd
Dievas
Posts: 10845
Joined: 28 Feb 2007, 08:59
Location: stotinis.
Contact:

Post by tckd »

skaiciau ir galvojau nyxuja sebe mini! :prayer:

60 km dar gal numinciau, bet baidares ir dar ~25 dar pesciom tai jau kiausai kietesni uz gonzo turetu but :nutkick:

be to su orientacija gyvenime nesantykiaves..
less teeth, more tits.
User avatar
gediminas
Apsiles raideris
Posts: 324
Joined: 26 Jun 2006, 18:55
Location: albinai

Post by gediminas »

as su kompasu sutariu normaliai ;)

px tas 100 km, jiem iveikti bus skirta visa diena! Startas 7:00, jei finisuoti kokia 23h, gaunasi viso 16h, arba 6.25km/h vidutinis greitis. Dviraciu tokiu greiciu reikia atgal minti, kad nepasiekti tokio greicio, su baidare, jei sraunesne upe, tai neirkluojant toki greiti beveik turesi, o kur pesciomis, manau irgi panasus greitis gausis. Tai kur problema? :)
Computer lƶsen Probleme, die man sonst nicht hƤtte.
Post Reply