Page 5 of 6
Posted: 20 Jul 2007, 09:16
by tckd
Men vs Moto serija 2:
kawazaki su nemokanciu vaziot visgi atpisa
MTB cempionus mokancius mint pedalus!
nenaudojant binarinio gazo metodo Vilniaus maratono trasa iveikta per ~39 min.. kai cempionas ja numina per ~46
idant zemeje butu teisybe reiktu pridurt
a.kad tikejausi didesnio skirtumo..
b.kawasaki dar gali gerint rezultata, del cempiono progreso jau abejoju
Posted: 20 Jul 2007, 09:55
by storms
skaitao po geru trefkiu, kawasaki gali dar kokias 7-10 min nubraukt
Posted: 22 Jul 2007, 23:19
by tckd
kay vakar gedeminas liejo krauja (ne gandas, savo akim maciau)
del diplomo (bus pateiktas binariai) papasakosiu rytoj. laukite!
Posted: 23 Jul 2007, 09:34
by mindaugasa
gedukas gavo i shnerves?
bet tai ne motofrakcija, o zalgirio mushis: avarijos, kraujai tykshta, likimai luzhta..
Posted: 23 Jul 2007, 09:52
by w919
reiks prachekint statistika - frakcijos lankomumas turetu but siekti padanges, cia gi geriau uz meksikietiskus serialus!!!
Posted: 23 Jul 2007, 10:12
by Renaz
storms wrote:skaitao po geru trefkiu, kawasaki gali dar kokias 7-10 min nubraukt
liosei!
Posted: 23 Jul 2007, 11:19
by gediminas
Viskas ok

Padare nuotrauka, luziu nera

Iki sekancio etapo dvirati izoliacija suviniosiu ir vaziuosiu toliau

Si savaitgali toj pacioj trasoj (asfaltuotoj daly) rieduciu lenktynes ;)
Posted: 23 Jul 2007, 11:26
by mindaugasa
gediminas wrote:Viskas ok

Padare nuotrauka, luziu nera

Iki sekancio etapo dvirati izoliacija suviniosiu ir vaziuosiu toliau

Si savaitgali toj pacioj trasoj (asfaltuotoj daly) rieduciu lenktynes ;)
lakonishkumo standartas, blyn. prasome kuo daugiau kraujuotu detaliu!
Posted: 23 Jul 2007, 11:56
by tckd
atsimenu:
saule sviecia, zvyras blizga
aplink pedalu zvangesys
kardai jau istraukti
priesai bus suesti!
lekiu su vejeliu, netgi vandeneliu
15 km kompotas stai!
zvyras, zvyras, krato, krato
ir finisas stai an dankrato!
gediminui uz nuopelnus tevynei, vaiku paskatinima kraujo ir mesos atvaizdais iteikiamas:
o man man mysle penkia gysle:
eme stai jinai kazkodel matai
ir subliusko, po finiso. kas?
Posted: 23 Jul 2007, 13:08
by Arvis
niekad nemaciau 72-os vietos DIPLOMO. Aciu kad pasidalinai.
Posted: 23 Jul 2007, 13:12
by gediminas
Man antroj distancijos pusej, visada pradeda rodytis, kad padanga prakiuro

Siaip trasa tikrai nebuvo sunki, jauciausi gana lengvai vaziuojantis. Vilniaus buvo kur kas sunkesne. Ne? Po "avarijos" gesindamas kraujo upelius pasitaikiusiom zolelem, spejau normaliai pailseti ir per likusiu 8 km dar pasivijau ir aplenkiau 5kis raiderius
Nepameni kurioj vietoj mane aplenkei? Kazkaip nepamenu kada pravaziavai.
Eisiu pas sudabrydzius mokytis isiminet posukius ant zvyro
Dekui, kad paemiai diploma. Prisiminimui dar turiu kruvina numeri

))
Posted: 23 Jul 2007, 17:41
by tckd
a velniai zino kada aplekiau tave,
zvyro pilnos akys neuzmaciau matomai..
gal kai gydeisi salia kelio?
beje su siokia tokia enduro patirtim be baimes
smaugiau i smelynus nuo kalnu
tik kad i kalna po to jaunimas duodavo rukyt..
tai isein kad
jokiu extremaliu ivykiu neapturejau, isskyrus lenciugelio nukritima

Posted: 25 Jul 2007, 17:36
by gediminas
tckd, skaitei apie "Mini multisporto maratonas "Dzūkija 2007"" mtb.lt saite? Gal darom grupe? As tuo metu busiu atostogose, bet del sio renginio grisiu i LT anksciau

Posted: 25 Jul 2007, 22:04
by tckd
skaiciau ir galvojau nyxuja sebe mini!
60 km dar gal numinciau, bet baidares ir dar ~25 dar pesciom tai jau kiausai kietesni uz gonzo turetu but
be to su orientacija gyvenime nesantykiaves..
Posted: 26 Jul 2007, 09:24
by gediminas
as su kompasu sutariu normaliai ;)
px tas 100 km, jiem iveikti bus skirta visa diena! Startas 7:00, jei finisuoti kokia 23h, gaunasi viso 16h, arba 6.25km/h vidutinis greitis. Dviraciu tokiu greiciu reikia atgal minti, kad nepasiekti tokio greicio, su baidare, jei sraunesne upe, tai neirkluojant toki greiti beveik turesi, o kur pesciomis, manau irgi panasus greitis gausis. Tai kur problema?
