Page 5 of 18
Posted: 10 Jun 2009, 12:04
by efk0nas
Username wrote:efk0nas wrote:Yvl wrote:
tai kad man siaip is viso px

masinis furoras del nieko - Apple marketingistai tai irode dar karta.
OK, gal jis techniskai ir neblogas, inovatoriskas. bet man asmeniskai jo nereikia - didelis
Davai nepradedam iš naujo? Nei jis didelis, nei ką - pripratimo reikalas. Bet valdosi nu super patogiai, neturėjau dar patogesnio telefono. Gretimoj kišenėj nešiojamas darbinis HTC Touch Diamond rūko šitoj vietoj.
Ir su viena ranka gali ji valdyti patogiai ?
Aš galiu. O ką, tavo ir letenėlės moteriškos?
Posted: 10 Jun 2009, 12:21
by Shadow
O davai ten tais anais pasimatuokit

Ziuresim kas tada teisiausias bus!
Posted: 10 Jun 2009, 12:24
by Username
efk0nas wrote:Username wrote:efk0nas wrote:
Davai nepradedam iš naujo? Nei jis didelis, nei ką - pripratimo reikalas. Bet valdosi nu super patogiai, neturėjau dar patogesnio telefono. Gretimoj kišenėj nešiojamas darbinis HTC Touch Diamond rūko šitoj vietoj.
Ir su viena ranka gali ji valdyti patogiai ?
Aš galiu. O ką, tavo ir letenėlės moteriškos?
Išsiimk soskę iš burnos pries kalbedamas
Gaidiskas tas "valdymas" su viena ranka. Imanomas bet nepatogus.
Posted: 10 Jun 2009, 13:36
by xkuza
paantrinu juzei. Uz vairo jis tragiskas. Patogiausia laikyt kairiam delne, o spaudyt desines rodomuoju pirstu.
Posted: 10 Jun 2009, 13:37
by ezhiukas
o nuo kada uz vairo galima kalbeti telefonu? Apie sms rasyma as net nekalbu...
Posted: 10 Jun 2009, 13:43
by xkuza
Pastoviai groj' muzons, uztenka viena mygtuka paspaust start/stop. Bet ieskotis dainu tai uzknis'. O esamesus typinu sankryzose. Ir apskritai - vasara su masina - amebiska. Su salyga, kad algos negavau, ir ner uz ka baka moto papildyt. Ka ten papildyt, pavalgyt.. amebizuoju;]
Posted: 10 Jun 2009, 13:54
by Yvl
abalei. seniausiai yra
sprendimas del ranku..
Posted: 10 Jun 2009, 14:08
by Username
Posted: 10 Jun 2009, 14:15
by Yvl
Posted: 29 Jun 2009, 22:50
by Arvis
Skaitau vienas is geresniu
sprendimu paskutiniu metu. Tiek vartotoju tiek ekologine prasme.
Speju po kokiu 3-5 metu pirkdami telefona pakrovejo komplekte tiesiog nerasit. BET! bus 3 galimybes - kraut per USB, naudot jau turima pakroveja arba pirkt atskirai.
Posted: 29 Jun 2009, 22:54
by efk0nas
Arvis wrote:Skaitau vienas is geresniu
sprendimu paskutiniu metu. Tiek vartotoju tiek ekologine prasme.
Speju po kokiu 3-5 metu pirkdami telefona pakrovejo komplekte tiesiog nerasit. BET! bus 3 galimybes - kraut per USB, naudot jau turima pakroveja arba pirkt atskirai.
Girdėjom girdėjom. Kadangi pasirašė net tokie super eksliuzyvininkai kaip Apple, gal kažkas ir gausis iš šitos iniciatyvos.
Posted: 12 Aug 2009, 14:03
by Yvl
kay
naujiena?
W pramushe pradukta?
Posted: 16 Oct 2009, 14:15
by Yvl
Posted: 16 Oct 2009, 15:12
by wundis
systelejau
+1
Posted: 16 Oct 2009, 15:26
by Arvis
aha ir as zvengiau garsiai. ypac toj vietoj kur sako "ble ir vel nesigirdi". +1