Page 5 of 8

Posted: 17 Jan 2008, 17:05
by Username
w919 wrote:jo, bet pagalvok! atsisakai cepelinu ir bulviu koshes, o motociklo "wet weight" yra 199 Kg! tai gal visai neblogai!*

*aisku nepamirskim, kad 199 Kg "wet" yra:

4,5 Kg daugiau nei 2002 CBR 954 RR, taciau
5,5 Kg maziau nei 2006 R1,
2 Kg maziau nei GSX-R 1000 K5,
9 Kg maziau nei GSX-R 1000 K7,

Kai pavariau skaiciuku?? Username prasau pratest! :)

EDIT: kai pamirsau svarbu skaiciu - 199 Kg "wet" tai 20 Kg (!!!) daugiau nei VTR SP2. kaip su jais isviso vaziuoja?!?!!
Tipo VTR SP2 wet weight yra 179Kg?? Voplia!

Beje nezinau kokius skaicius tu trauki bet sakau tau viska dry weight: 172Kg 08CBR, taigi tai yra:

2kg daugiau negu 2004ZX10R
4kg daugiau negu 2004GSXR1000
0kg daugiau negu 2004R1
6kg maziau negu 2004 CBR1000RR
3kg maziau negu 2006 ZX10R
7kg maziau negu 2008 ZX10R
4kg maziau negu 2008 R1


Ziuriu ka bando Honda akcentuoti kaip vieninteli savo pliusa tai svori (o taip pasiziuri i 1098R ir biski gera pasidaro :D bet cia kita opera), taciau jeigu paimi ir paziuri ag/kg santyki tai Honda apsisuka ir tyliai eina i kamputi toliau kurti kazka geresnio =D>

Posted: 17 Jan 2008, 17:08
by w919
Username wrote:
w919 wrote:jo, bet pagalvok! atsisakai cepelinu ir bulviu koshes, o motociklo "wet weight" yra 199 Kg! tai gal visai neblogai!*

*aisku nepamirskim, kad 199 Kg "wet" yra:

4,5 Kg daugiau nei 2002 CBR 954 RR, taciau
5,5 Kg maziau nei 2006 R1,
2 Kg maziau nei GSX-R 1000 K5,
9 Kg maziau nei GSX-R 1000 K7,

Kai pavariau skaiciuku?? Username prasau pratest! :)

EDIT: kai pamirsau svarbu skaiciu - 199 Kg "wet" tai 20 Kg (!!!) daugiau nei VTR SP2. kaip su jais isviso vaziuoja?!?!!
Tipo VTR SP2 wet weight yra 179Kg?? Voplia!

Beje nezinau kokius skaicius tu trauki bet sakau tau viska dry weight: 172Kg 08CBR, taigi tai yra:

2kg daugiau negu 2004ZX10R
4kg daugiau negu 2004GSXR1000
0kg daugiau negu 2004R1
6kg maziau negu 2004 CBR1000RR
3kg maziau negu 2006 ZX10R
7kg maziau negu 2008 ZX10R
4kg maziau negu 2008 R1


Ziuriu ka bando Honda akcentuoti kaip vieninteli savo pliusa tai svori (o taip pasiziuri i 1098R ir biski gera pasidaro :D bet cia kita opera), taciau jeigu paimi ir paziuri ag/kg santyki tai Honda apsisuka ir tyliai eina i kamputi toliau kurti kazka geresnio =D>
taip, sorry, VTR yra SUNKESNIS 20 Kg, ten turejo buti zodis "maziau".

visur sneku apie slapia svori, o duomenis imu is Sportrider - tokios vieningos ir pilnos duombazes daugiau niekas neturi.

toliau, mano ziniom Honda nepaskelbe 08 CBR sauso svorio, todel tavo pateiktu skaiciu netikrinsiu. :)

Posted: 17 Jan 2008, 17:12
by Username
Uztat Honda pasake kad 08CBR yra 4kg lengvesnis negu 07CBR. Matematika paprasta ;) Wet weight palyginimai atitinkamu modeliu sutampa.

Beje "saitas kuris turi visus skaicius" daznai tuos skaicius turi biski kreivus ir surasytus is pievos (kai kada bikez.com buna tokiu variantu kur vienam modeliui paraso engine hp, kitam jau rwhp, poto greitis to pacio modelio bet skirtingu metu skiriasi ~20km/h nu ir t.t. ) Arba 04R1 turi 10 daugiau ag negu 05R1 ant galinio rato (nes imami skirtingi dyno testai) ir taip toliau.

Ar neperdaug skliaustu pavariau.Storms?

Posted: 17 Jan 2008, 17:28
by w919
Username wrote:Uztat Honda pasake kad 08CBR yra 4kg lengvesnis negu 07CBR. Matematika paprasta ;) Wet weight palyginimai atitinkamu modeliu sutampa.
skaitau mum reikia isvest pasaulio geriausios brytvos formule ir ja brangiai parduot!!!
Username wrote: Beje "saitas kuris turi visus skaicius" daznai tuos skaicius turi biski kreivus ir surasytus is pievos (kai kada bikez.com buna tokiu variantu kur vienam modeliui paraso engine hp, kitam jau rwhp, poto greitis to pacio modelio bet skirtingu metu skiriasi ~20km/h nu ir t.t. ) Arba 04R1 turi 10 daugiau ag negu 05R1 ant galinio rato (nes imami skirtingi dyno testai) ir taip toliau.
tik nepamirsk, kad Sportrider yra zurnalas, visus tuos motociklus isbandes ir pasveres tikroveje (iskart atmetant ivairias konspiracijos teorijas), todel ju duomenu baze gerokai vertingesne uz is oro traukta bikez.com.
Username wrote: Ar neperdaug skliaustu pavariau.Storms?
dabar madoj yra quote!!

Posted: 17 Jan 2008, 17:38
by nepykit
Username wrote:Beje nezinau kokius skaicius tu trauki bet sakau tau viska dry weight: 172Kg 08CBR, taigi tai yra:

2kg daugiau negu 2004ZX10R
4kg daugiau negu 2004GSXR1000
0kg daugiau negu 2004R1
6kg maziau negu 2004 CBR1000RR
3kg maziau negu 2006 ZX10R
7kg maziau negu 2008 ZX10R
4kg maziau negu 2008 R1
As tai nesutinku, kad R1 176 sveria!
Argumentuoju

Posted: 17 Jan 2008, 21:59
by didzhej
jau kaip pradeda gramai losti.

patys savo svorius isvardinkite
peciu ploti ir pan.

(berysio diskusija, kazkodel atrodo)

Posted: 17 Jan 2008, 22:27
by Username
nepykit wrote:
Username wrote:Beje nezinau kokius skaicius tu trauki bet sakau tau viska dry weight: 172Kg 08CBR, taigi tai yra:

2kg daugiau negu 2004ZX10R
4kg daugiau negu 2004GSXR1000
0kg daugiau negu 2004R1
6kg maziau negu 2004 CBR1000RR
3kg maziau negu 2006 ZX10R
7kg maziau negu 2008 ZX10R
4kg maziau negu 2008 R1
As tai nesutinku, kad R1 176 sveria!
Argumentuoju

Jo, 2006 R1 svere ~176, astuntukas vienu kilu daugiau.

Cia aisku teoriniai skaiciai, realiai pasverus paaiskeja kad koks K7 sveria kokius 5kg daugiau negu tas R1 ir pan

Posted: 18 Jan 2008, 08:22
by w919
didzhej wrote:jau kaip pradeda gramai losti.

patys savo svorius isvardinkite
peciu ploti ir pan.

(berysio diskusija, kazkodel atrodo)
prasau pateikti diskusijos su rysiu pavyzdi. :)

Posted: 18 Jan 2008, 08:23
by w919
Username wrote:

Cia aisku teoriniai skaiciai, realiai pasverus paaiskeja kad koks K7 sveria kokius 5kg daugiau negu tas R1 ir pan
aha. uz tai ir kalbu kad reikia kreipti demesi i wet weight, ir pageidautina to paties saltinio (pvz. Sportrider)

Posted: 18 Jan 2008, 08:55
by Arvis
Klausykit, koki nx skirtuma duoda tie papildomi 2 kg, kai ant baiko atsiseda 120kg sveriantis kiauliukas*

*cia svoris jau pashikus.

Posted: 18 Jan 2008, 08:57
by w919
duoda tai, kad kuo lengvesnis motociklas, tuo sunkesnis gali buti kiauliukas!! (as irgi taktiskai jo vardo cia nepaminesiu)

Posted: 18 Jan 2008, 09:04
by Arvis
w919 wrote:duoda tai, kad kuo lengvesnis motociklas, tuo sunkesnis gali buti kiauliukas!! (as irgi taktiskai jo vardo cia nepaminesiu)
Baikit juokus. Betkuris uzkalbejimas daugiau naudos duoda, nei tie 2kg

Posted: 18 Jan 2008, 09:23
by Username
O del kilu, tai sakau: kas geriau ar papildomi 2 kg ar papildomi 2ag? (o jei ne 2 o kokie 5 ar 10 papildomu ag? :laughing6: ) O dar svorio centras? O dar svoris po "vartotojisko tiuningo"?

Nereikia ziureti tik i viena puse!


:dzeksons:

Posted: 18 Jan 2008, 10:29
by w919
Username wrote:O del kilu, tai sakau: kas geriau ar papildomi 2 kg ar papildomi 2ag? (o jei ne 2 o kokie 5 ar 10 papildomu ag? :laughing6: ) O dar svorio centras? O dar svoris po "vartotojisko tiuningo"?

Nereikia ziureti tik i viena puse!


:dzeksons:
na, siek tiek jeigu surimteti, tai KG visada pries AG laimi. :)

Posted: 18 Jan 2008, 10:43
by Username
w919 wrote:
Username wrote:O del kilu, tai sakau: kas geriau ar papildomi 2 kg ar papildomi 2ag? (o jei ne 2 o kokie 5 ar 10 papildomu ag? :laughing6: ) O dar svorio centras? O dar svoris po "vartotojisko tiuningo"?

Nereikia ziureti tik i viena puse!


:dzeksons:
na, siek tiek jeigu surimteti, tai KG visada pries AG laimi. :)
Nu jeigu jau istikruju rimtai pakalbeti, tai AG visuomet pries KG laimi, ypac virsyjus 200km/h ;-)

O posukiuose ar taip ar taip maksimaliai mes nieko neisnaudosim.