Page 5 of 25
Posted: 19 Dec 2007, 12:36
by zil130
Kaina tai toks subtilus dalykas, tai tas pats kaip suzinoti koks tavo kolegos ar kito nepazystamojo pimpalo dydis. 50 ant 50.
Posted: 19 Dec 2007, 12:39
by zil130
Gerai, kaina buvo priimtina, bet buteliu pridavimo neuzteko.

Posted: 19 Dec 2007, 12:56
by Renaz
Butent, nexuj cia komercines paslaptis atskleist. Ir siaip koks issilavines skandinavas taip niekad nepaklaustu, o va lietuvis is misko gali!
Posted: 19 Dec 2007, 13:01
by w919
zil130 wrote:Kaina tai toks subtilus dalykas, tai tas pats kaip suzinoti koks tavo kolegos ar kito nepazystamojo pimpalo dydis. 50 ant 50.
reskept, labai teisingai paaiskinta!!
Posted: 19 Dec 2007, 13:02
by ezhiukas
ot tai jau komercine paslapti radot. Suprantu jei vezi pardavimui tada jau komercine paslaptis. O sau perkant nematau cia ko slept. As savo traktoriaus kaina be jokiu parkiu pasakau jei kas klausia...
Posted: 19 Dec 2007, 14:33
by tckd
aiskiai kad ner ko slept jei bapkes nevoKTos ar igytos kitu rytu kovos budu!!
Posted: 19 Dec 2007, 16:26
by zil130
ezhiukas wrote:ot tai jau komercine paslapti radot. Suprantu jei vezi pardavimui tada jau komercine paslaptis. O sau perkant nematau cia ko slept. As savo traktoriaus kaina be jokiu parkiu pasakau jei kas klausia...
Gerbiu eziuka uz atviruma

Posted: 24 Dec 2007, 14:23
by zil130
Pakeiciau oro filtra ir DRZ sekmingai pradejo dirbti. Kas galejo pagalvot.
Taigi vakar buvo pabandyta vaziuoti, perdaug nenutolstant nuo garazo. Po Kaledu reiks Pilaites bendruomenes issaugotais miskeliais pralekt.
Posted: 26 Dec 2007, 22:15
by tckd
Pilaites benduromene Kaliadu proga siuncia visem Preveta!
Senio besmegenio ir sniegoliu binariux:
be to tik siandie tik Kaliadu stebuklas: kur bevvaziotum visur ASFALTOTa!
Posted: 27 Dec 2007, 00:07
by didzhej
aga, as sian pamaciau smelynus kur buvo 'nepraeit'.. tai jie irgi asfalptatuoti.
good ride?
Posted: 17 Jan 2008, 12:37
by zil130
Jauciu pareiga atnaujinti kampeli.
Taigi drz'etas nuveztas pas meistraa, bandys sureguliuoti kad vestusi ish antro kiko. :!:
Nes dabar reikia kokius tris kikus kikint, o taip netinka

Posted: 17 Jan 2008, 12:38
by Yvl
zil130 wrote:Nes dabar reikia kokius tris kikus kikint, o taip netinka

kazhi, ka y tai pasakytu renaz?

Posted: 17 Jan 2008, 13:06
by Renaz
zil130 wrote:Jauciu pareiga atnaujinti kampeli.
Taigi drz'etas nuveztas pas meistraa, bandys sureguliuoti kad vestusi ish antro kiko. :!:
Nes dabar reikia kokius tris kikus kikint, o taip netinka

Pas koki meistra? Prasom kontaktus.
Posted: 17 Jan 2008, 13:48
by tckd
as tai vis pagalvoju pries miega:
1) ziuret voztuvus paciam
2) vezt pas meistrus
3) nieko nedaryt
vedasi ir is pirmo..

Posted: 17 Jan 2008, 14:51
by didzhej
tai aisku paciam,
paskiau pas meistrus,
o paskiau vedasi 'kadanori'.
arba renkiesi vezi pas meistrus,
paskiau pats dabaigi,
ir vedasi 'kadanori'.
taip pat nieko nedaryti variantas geras,
vedasi is pirmo,
paskiau pas meistrus,
paskiau pats dabaigi...
ir paskiau zr.auksciau.
Ka manot?