Posted: 04 Jun 2008, 22:53
Skaitau, kad nupirktas straipsnis - perdaug vienpusiski duomenysUsername wrote:
Skaitau, kad nupirktas straipsnis - perdaug vienpusiski duomenysUsername wrote:
kad neuzteko tai faktas! neuzteko jau ir ankstesniem zurnalam, kuriuos labiau nupirko Honda.. dabar kai Kawasakis jau pardave kelias naujas Nindzes ir susitaupe pinigu tai ir nupirko.. faktu faktai, nekitaip!Username wrote:Jo jo, o tie straipsniai kurie yra is anksciau, jau nenupirkti![]()
Idomu tik kaip cia gavosi su ZX14R duomenimis kad jis letesnis ir uz ZX10R ir uz Hayabusa....turbut pinigu nupirkimui neuzteko
nepykit wrote:kad neuzteko tai faktas! neuzteko jau ir ankstesniem zurnalam, kuriuos labiau nupirko Honda.. dabar kai Kawasakis jau pardave kelias naujas Nindzes ir susitaupe pinigu tai ir nupirko.. faktu faktai, nekitaip!Username wrote:Jo jo, o tie straipsniai kurie yra is anksciau, jau nenupirkti![]()
Idomu tik kaip cia gavosi su ZX14R duomenimis kad jis letesnis ir uz ZX10R ir uz Hayabusa....turbut pinigu nupirkimui neuzteko
Sitiem gatviniam labai netoli iki negatviniudidzhej wrote:o neuzsipisot lyginti nesamoningai?
gal yra gamintoju duomenys? juos sulyginkit.
o tai pasirodo spauda visai pasitiketi negalima.. bulvariniais skaitalais-triedalais pavirto...
..ir dar, koki Sh veikiat SUPERSPORT skyrsnyje, apie gatvinius unitazus diskutuojat.. pff.
Tai nupirkti siais laikais gali visi visus, visi visas, visos visus ir visos visas, cia dar vienas faktu faktas.Username wrote:Beje Kawasakis turbut jeigu noretu tai nupirktu visa Honda su visais shudais, bet specialiai matyt nekisha ranku, uztenka tik modeliu pagaminti![]()
![]()
didzhej wrote:bet skyrelis susiktas totaliai
visitek jiems iki sporto bent jau gonscikas vertintojas, o ne straipsnis is zurnalo.. ir kuris zurnalas kietesnis.
taip, šlubas!sai wrote:gal biski slubas?
