Page 5 of 6

Posted: 04 Jun 2008, 22:53
by nepykit
Username wrote:Image
Skaitau, kad nupirktas straipsnis - perdaug vienpusiski duomenys :)

Posted: 04 Jun 2008, 23:11
by Username
Jo jo, o tie straipsniai kurie yra is anksciau, jau nenupirkti :D

Idomu tik kaip cia gavosi su ZX14R duomenimis kad jis letesnis ir uz ZX10R ir uz Hayabusa....turbut pinigu nupirkimui neuzteko :D

Posted: 04 Jun 2008, 23:13
by didzhej
o neuzsipisot lyginti nesamoningai?

gal yra gamintoju duomenys? juos sulyginkit.
o tai pasirodo spauda visai pasitiketi negalima.. bulvariniais skaitalais-triedalais pavirto...

..ir dar, koki Sh veikiat SUPERSPORT skyrsnyje, apie gatvinius unitazus diskutuojat.. pff.

Posted: 04 Jun 2008, 23:14
by nepykit
Username wrote:Jo jo, o tie straipsniai kurie yra is anksciau, jau nenupirkti :D

Idomu tik kaip cia gavosi su ZX14R duomenimis kad jis letesnis ir uz ZX10R ir uz Hayabusa....turbut pinigu nupirkimui neuzteko :D
kad neuzteko tai faktas! neuzteko jau ir ankstesniem zurnalam, kuriuos labiau nupirko Honda.. dabar kai Kawasakis jau pardave kelias naujas Nindzes ir susitaupe pinigu tai ir nupirko.. faktu faktai, nekitaip!

Posted: 04 Jun 2008, 23:17
by Username
nepykit wrote:
Username wrote:Jo jo, o tie straipsniai kurie yra is anksciau, jau nenupirkti :D

Idomu tik kaip cia gavosi su ZX14R duomenimis kad jis letesnis ir uz ZX10R ir uz Hayabusa....turbut pinigu nupirkimui neuzteko :D
kad neuzteko tai faktas! neuzteko jau ir ankstesniem zurnalam, kuriuos labiau nupirko Honda.. dabar kai Kawasakis jau pardave kelias naujas Nindzes ir susitaupe pinigu tai ir nupirko.. faktu faktai, nekitaip!

Rimtai! :D :D

Beje Kawasakis turbut jeigu noretu tai nupirktu visa Honda su visais shudais, bet specialiai matyt nekisha ranku, uztenka tik modeliu pagaminti :D :D


P.S. Beje pilna zurnalo straipsni frakcijos useriai gali atsisiusti is frakcijos f.t.p.

Posted: 04 Jun 2008, 23:19
by Username
didzhej wrote:o neuzsipisot lyginti nesamoningai?

gal yra gamintoju duomenys? juos sulyginkit.
o tai pasirodo spauda visai pasitiketi negalima.. bulvariniais skaitalais-triedalais pavirto...

..ir dar, koki Sh veikiat SUPERSPORT skyrsnyje, apie gatvinius unitazus diskutuojat.. pff.
Sitiem gatviniam labai netoli iki negatviniu ;-) Cia tau ne masinos.

Hightech'as, nekitaip :rock:

Posted: 04 Jun 2008, 23:25
by didzhej
bet skyrelis susiktas totaliai
visitek jiems iki sporto bent jau gonscikas vertintojas, o ne straipsnis is zurnalo.. ir kuris zurnalas kietesnis.

Posted: 04 Jun 2008, 23:28
by nepykit
Username wrote:Beje Kawasakis turbut jeigu noretu tai nupirktu visa Honda su visais shudais, bet specialiai matyt nekisha ranku, uztenka tik modeliu pagaminti :D :D
Tai nupirkti siais laikais gali visi visus, visi visas, visos visus ir visos visas, cia dar vienas faktu faktas.
Bet nx Kawasakiui pirkti "visus shudus" tai nesupratau... :-k :D

Posted: 05 Jun 2008, 08:34
by Username
didzhej wrote:bet skyrelis susiktas totaliai
visitek jiems iki sporto bent jau gonscikas vertintojas, o ne straipsnis is zurnalo.. ir kuris zurnalas kietesnis.

Ka? Nieko nesupratau ka pasakei :D :D

Posted: 29 Apr 2009, 13:23
by mindaugasa vol.2
taupant vieta
imetu revjusa cia
ana karta kacergoj buvo revjuvinta mv augusta f4 (bet ne 312)
revjuvino bicas, kurs su ja leke
dar kazkada siaip leke ziede
revju: gaidys.
beje, nutukes gaidys.

atsiprasau, bet likite su mumis!

Posted: 29 Apr 2009, 16:41
by sai
o bica kaip revjuintum? nes kol kas an ribos! :)

Posted: 29 Apr 2009, 17:22
by storms
cia sneka apie dukati berniuka?

Posted: 29 Apr 2009, 17:33
by mindaugasa vol.2
bicas rimtas: nei kulka neima, nei peilis pjauna.

Posted: 30 Apr 2009, 09:51
by sai
gal biski slubas? :)

Posted: 30 Apr 2009, 11:01
by alias
sai wrote:gal biski slubas? :)
taip, šlubas!

Image