Page 5 of 11
Posted: 18 Jan 2010, 21:25
by matt
cia gal nelabai i tema bet pilnas amorto perrinkimas su naujais salnikais ir ivorem kaune sabinoj 230lt (krosinio)
Posted: 18 Jan 2010, 22:01
by mindaugasa vol.2
o vairo demferi perrinktu (taip pat su azoto kamera)?
kontaktai?
Posted: 18 Jan 2010, 22:13
by matt
pasuk 868577197 manau perrinks, Arunas
Posted: 18 Jan 2010, 22:37
by Vito
mindaugasa vol.2 wrote:o vairo demferi perrinktu (taip pat su azoto kamera)?
kontaktai?
Perrinktø.
Posted: 18 Jan 2010, 22:45
by mindaugasa vol.2
pirmai tadas entuziasmo nerode, bet ryt skambinu.
Posted: 11 Mar 2010, 20:42
by devil_racer
Sveiki,
kiek forumą praverčiau, bene artimiausia tema šiam klausimui būtų, jei ne, prašyčiau perkelti kur pridera

taigi:
problema su galiniu amortizatorium (o gal ne jo kaltė?) , posukiuose su keleiviu motociklas kažkaip jaučiasi stabiliau, nei vienam važiuojant, toks vaizdas kad atšokimas per greitas (rebound), bandžiau reguliuot, tai atšokimo varžtas nusuktas, sukasi kiek jam patinka:) tai dabar tokia mintis, gal nuo kažkokio kito modelio (naujesnio) parinkt amortizatorių ir tiesiog pakeist?
ar vežt tvarkyt? Vilniuj gal kas nors tuo irgi užsiima, ar teks į Kauną vežt?
Posted: 11 Mar 2010, 21:14
by Username
suminkstink visa gala.
O bet taciau man su visais motais visuomet su keleiviu buna stabiliau, ypac kai vaziuoja per nesuper lygius musu kelius. Didesne mase, stabilesnis galas, plius labiau amortikas apkraunamas ir anas per daug nesispyrioja.
Bet prarandi laviravima ir staiguma valdant.Taciau tau to nafig reikia?
Tai todel minkstink visa gala ir bus "stabiliau".
Posted: 11 Mar 2010, 21:56
by Coffee Racers
a kam veziot keleivi??
varai i kacerga ir smaugi!!!
ir jokiu keleiviu!

ir tuo labiau jokiu reguliavimu nereikia
Posted: 11 Mar 2010, 22:20
by mindaugasa vol.2
tai geriausiai sureguliuosi gala, jei atsuksi rankena iki galo. pyst, ir tau apkrauta galas, nu?
Posted: 11 Mar 2010, 23:23
by tckd
devil_racer wrote:bandžiau reguliuot, tai atšokimo varžtas nusuktas, sukasi kiek jam patinka:)
ar vežt tvarkyt? Vilniuj gal kas nors tuo irgi užsiima, ar teks į Kauną vežt?
nu pas man an izho irgi buvo reboundui nusukta galva

tai robke lazdynu-bukciu parapijoj perrinko. vupsu dar nemate tai avansu negirsiu.. bettai variantas.
Posted: 12 Mar 2010, 01:29
by devil_racer
Username wrote:suminkstink visa gala.
O bet taciau man su visais motais visuomet su keleiviu buna stabiliau, ypac kai vaziuoja per nesuper lygius musu kelius. Didesne mase, stabilesnis galas, plius labiau amortikas apkraunamas ir anas per daug nesispyrioja.
Bet prarandi laviravima ir staiguma valdant.Taciau tau to nafig reikia?
Tai todel minkstink visa gala ir bus "stabiliau".
na nežinau ar teisingai mane supratai

pateiksiu pavyzdį: kelias vievis-trakai, arčiau trakų, kur tikrai geras asfaltas, greičiau važiuojant į posukį jei su keleiviu, motociklas gulasi užtikrintai, jei vienas, motociklas jaučiasi kažkoks nestabilus.. pakietinus compresion (suspaudimas?) kiek pagerėjo pojutis..
šiaip pakaba sureguliuota pagal šį setup'ą (išskyrus galo rebound neaiškioj padėty):
http://www.honda-fireblades.co.uk/suspension_guide.html , RRN > RRS 1992 -1995, Road, nuo gamyklinio skiriasi tik tuo, kad priekinėm šakėm rebound turėtų būt 7 clickai.
Posted: 12 Mar 2010, 09:36
by storms
devil_racer wrote:Sveiki,
kiek forumą praverčiau, bene artimiausia tema šiam klausimui būtų, jei ne, prašyčiau perkelti kur pridera

taigi:
problema su galiniu amortizatorium (o gal ne jo kaltė?) , posukiuose su keleiviu motociklas kažkaip jaučiasi stabiliau, nei vienam važiuojant, toks vaizdas kad atšokimas per greitas (rebound), bandžiau reguliuot, tai atšokimo varžtas nusuktas, sukasi kiek jam patinka:) tai dabar tokia mintis, gal nuo kažkokio kito modelio (naujesnio) parinkt amortizatorių ir tiesiog pakeist?
ar vežt tvarkyt? Vilniuj gal kas nors tuo irgi užsiima, ar teks į Kauną vežt?
labai girdeta istorija...
parodyk moco foto
Posted: 12 Mar 2010, 13:17
by devil_racer
storms wrote:devil_racer wrote:Sveiki,
kiek forumą praverčiau, bene artimiausia tema šiam klausimui būtų, jei ne, prašyčiau perkelti kur pridera

taigi:
problema su galiniu amortizatorium (o gal ne jo kaltė?) , posukiuose su keleiviu motociklas kažkaip jaučiasi stabiliau, nei vienam važiuojant, toks vaizdas kad atšokimas per greitas (rebound), bandžiau reguliuot, tai atšokimo varžtas nusuktas, sukasi kiek jam patinka:) tai dabar tokia mintis, gal nuo kažkokio kito modelio (naujesnio) parinkt amortizatorių ir tiesiog pakeist?
ar vežt tvarkyt? Vilniuj gal kas nors tuo irgi užsiima, ar teks į Kauną vežt?
labai girdeta istorija...
parodyk moco foto
nu jau sundžiausi tuo praeitą sezoną
http://www.motomanai.lt/moto-forumas/nu ... las_02.jpg
Posted: 12 Mar 2010, 13:51
by Coffee Racers
skundeisi giminingame forume!
beje, "Puslapis, kurio ieškote - neegzistuoja."
Posted: 12 Mar 2010, 13:54
by devil_racer
norisi kaip gražiau, gaunasi kaip visada

pataisiau linką
