Page 5 of 11
Posted: 08 Jan 2009, 20:44
by Yvl
mindaugasa vol.2 wrote:kas patarima duos del portabilaus, buitinio oro kompresoriaus isigijimo?
skaitau cia jums pagelbes zilas.. ane, zilai?
Posted: 08 Jan 2009, 23:38
by Rashyd
turiu bobuciu/lenku/kinu gamybos PANSAM ant 25 litru... nu dirba.... korbus pucia, visokius purvu isputineja uz tevyene. Turiu impact pneumatini suktuva, bet dar naudot neteko. 8 atmosferos, srauto enprisimenu.. kainavo 300 lt pries inflaicija. kuo skusti neturiu...
Posted: 09 Jan 2009, 08:38
by mindaugasa vol.2
Rashyd wrote:turiu bobuciu/lenku/kinu gamybos PANSAM ant 25 litru... nu dirba.... korbus pucia, visokius purvu isputineja uz tevyene. Turiu impact pneumatini suktuva, bet dar naudot neteko. 8 atmosferos, srauto enprisimenu.. kainavo 300 lt pries inflaicija. kuo skusti neturiu...
emei kur?
jei kompresorius uz 300 normaliai suks impactwrencheri, tai pazadu is sniego pastatyti gedimino pili.
Posted: 09 Jan 2009, 09:03
by Qu'est ce que c'est
kas per klausimai. garazas be kompresoriaus, cia kaip vytautas be baravyko.
instaliavus kompresoriu zaadno ir uab 'balionelis' kontora galima uzdarytj.
Posted: 09 Jan 2009, 09:08
by mindaugasa vol.2
Qu'est ce que c'est wrote:kas per klausimai. garazas be kompresoriaus, cia kaip vytautas be baravyko.
instaliavus kompresoriu zaadno ir uab 'balionelis' kontora galima uzdarytj.
tai taigi taip!
panasiu budu uab "balionelis" jau prarado viena klienta: hondakarves plastikus lakuoti daviau kitai kontorai - uab "kerza grazu"
gi sakiau, kad balionelio lakavimas neatlaike kritikos.
Posted: 09 Jan 2009, 09:48
by zil130
Mes su fiziniai asmenimis nedirbam, nu gerai, beveik.
Senukai, pigu bet...
Jei turi mirštantį, gal atvežk, pažėsim, gal kokį žvirblį įtraukė.
Tikimybė didelė kad sutvarkysim.
už 400 mes net nenuperkam, skaityk savikaina didesnė.
Posted: 09 Jan 2009, 13:11
by Shadow
Mes ieskojom buitinio, iki 3 atmosferu, uz apie 700 lietuvisku. Neradom, nebent tik baisiai neaiskus huijong ir panasiai. Tai emem powerair (su rekomendacijom is to kas skaldo akmeni) uz 1500 lt, su salyga, kad likusia dali nuo 600 litu issimopkesim per metus laiko. Skaitau geriau gera turet, nei bilekoki (cia is skaudzios asmenines praktikos, kad skupas moka du kartus)
Posted: 09 Jan 2009, 13:50
by zil130
Power geriau manai. tas pats kinietšūdis.
Už tokią kainą išeina itališkas su visais pogarantiniais dalių tiekimais.
Nu tik atsiskaitymas, tai jau ledas ner ką ir pridurt.
Posted: 09 Jan 2009, 18:18
by Rashyd
blem, apie kokais nano technologiajs snekat. Rimti vyra ipatys pasidaro garazuose kompresorius. ima didele backa, pavirina kiek ir kur reik, elektrinis varikllius ir vualia-ble...
Posted: 09 Jan 2009, 18:37
by mindaugasa vol.2
nuble buitinems reikmems kompresorius uz 1.6klt?!?!
tuomet net jei netureciau ka pusti, tai visvien kiekviena diena tureciau eiti po darbo i garaza, kad biski paleist oro is kompresoriaus.
kitaip man galai nesueina moketi pusantro gabalo, kad karta per menesi tureciau papusti padanga.
sorry
Posted: 10 Jan 2009, 11:07
by zil130
yra Ižas ir yra R1, abu turi po du ratus, vairą, motorą, ir abu važiuoti gali.
Bet kiekvienam savo. Tai kalba ir eina, nori prapusti ar padangą pripūsti, perki už 200 ltl ir viskas. Nori dirbti, dažyti, veržliaraktį naudoti, smėliuoti ir t.t., imi už 2000 ltl.
todėl kai ateina pirkėjas ir sako noriu kompresoriaus iki 500 ltl tai ir parodom kur yra senukai, ir tai nieko daugiau nesugalvosi, bet ateina klientai kurie sako, -aš nenoriu pirkti iš senukų;.
nu

Posted: 10 Jan 2009, 12:46
by mindaugasa vol.2
tai as ir klausiau: ar be senuku dar kas nors yra. taip pat be agrotiekimo.
o prasidejo snekoas apie sraigtinius kompresorius epizodiniam padangu priputimui.
toki kompresoriu ir as galiu bele kam pasiulyti, kiek kubu nasumo reikia?
o va biudzetinis kompresorius, jau sudetingiau.
Posted: 11 Feb 2009, 11:57
by gonzas
sita gi, kadangi suzukio atstovus "uzluzo serveris" ir jie man antra diena negali pasakyti reikalingu detaliu kainu, tai noriu paklausti:
kur dar cia galima ieskot daliu suzkiam lietuvoj, kad atvezhtu ne ilgiau nei per 2 sav?
autoaljansas ciulpia. kotrelas irgi ciulpia, nes jam irgi uzluzo viskas.
Posted: 11 Feb 2009, 12:02
by Vito
gonzas wrote:sita gi, kadangi suzukio atstovus "uzluzo serveris" ir jie man antra diena negali pasakyti reikalingu detaliu kainu, tai noriu paklausti:
kur dar cia galima ieskot daliu suzkiam lietuvoj, kad atvezhtu ne ilgiau nei per 2 sav?
autoaljansas ciulpia. kotrelas irgi ciulpia, nes jam irgi uzluzo viskas.
Motopulsas.
Posted: 11 Feb 2009, 12:08
by gonzas
apie motopulsa esu girdejes baisiu legendu, kad veza 4 menesius.
patvirtinkit arba paneikit