Page 5 of 30
Re: Suzhinokite: margumynai ir idomybes
Posted: 04 Nov 2010, 10:23
by storms
nu 57 dar yra
o 59 tai jau visiskas pazuors
beje, ko tu dar ne ant stulpele?
Re: Suzhinokite: margumynai ir idomybes
Posted: 04 Nov 2010, 10:26
by mindaugasa vol.2
ka man subine del hondos skaudetu? na jau ne.
juokauju, ainu.
Re: Suzhinokite: margumynai ir idomybes
Posted: 04 Nov 2010, 13:09
by Username
mindaugasa vol.2 wrote:ti raso, kad europoje motoblokas vadinosi vtr1000sp1/sp2, amerikeje rvt1000 sp1/sp2, gamyklinis gi kodas buva - rc51.
tuo tarpu, honda vtr1000 aka firechicken'o tachas yra analoginis/rodyklinis/conventional design'o, o ne lcd bar, kaip ant motobloko.
pasikartoju, kad apkalbamus auksciau du baikus sieja vienodi atgalinio vaizdo veidrodeliai.
susikonfuzino honda su panasiais pavadinimais, nu?
tai viskas aisku cia ok. tai ir rasau (t.y. klausiu tada) jeigu vtr1000sp2 tada jau tinka prie teiginio? jeigu tinka, tada editinu auksciau zinute ir tiek ziniu.
Da beliko kad yamaha padarytu elektronna tacha

Re: Suzhinokite: margumynai ir idomybes
Posted: 04 Nov 2010, 14:56
by mindaugasa vol.2
parasome savo skonius
mano skonis: variklio apsukos - tik analoginis indikatorius, t.y. rodykle. o visi kiti parametrai, bbs nemate, gali buti ir skaitmeninis lcd
Re: Suzhinokite: margumynai ir idomybes
Posted: 04 Nov 2010, 18:10
by Username
pilnai sutinku. nors teisybe pasakius pasiilgstu kazkaip ir analogines speedometro rodykles...kazkaip bent gali palyginti kartais kaip valina motas nes dabar tai keturis kartus sumirksi kazkokie skaiciukai ir jau varai simta pem.....net nesupranti kas cia ivyko

Re: Suzhinokite: margumynai ir idomybes
Posted: 09 Nov 2010, 14:38
by Arvis
MV Agusta F3 Voted "Most Beautiful Bike" Of The EICMA Show In Milan, Italy
http://roadracingworld.com/news/article/?article=42590" onclick="window.open(this.href);return false;

Re: Suzhinokite: margumynai ir idomybes
Posted: 09 Nov 2010, 15:03
by El Traxo
mjooo, fotkė įspūdinga

Re: Suzhinokite: margumynai ir idomybes
Posted: 09 Nov 2010, 15:17
by mindaugasa vol.2
tenka tiketi arvio zodziais?
Re: Suzhinokite: margumynai ir idomybes
Posted: 09 Nov 2010, 15:19
by Arvis
na ten dar angliskai raso, kad ducati djabolas(vrod) ir juzefo varle (

)ima atatinkamai antra ir trecia vietas...nzn nzn ant kiek cia rimtai galima ziuret i tokius rinkimus.
Re: Suzhinokite: margumynai ir idomybes
Posted: 09 Nov 2010, 15:33
by mindaugasa vol.2
cia farsas, ne rinkimai: kretantys senukai, kuriems jau senai niekas ne galvoje, spaudzia vienas kitam rankeles. wajduliz su t-shirtsais kazka riecia i mikrofona "..iomtt race proven.."
grozio nematyti, sorry: vieninteliai papai nugrusti i uzkulisius ir niekas ten neiasku.

Re: Suzhinokite: margumynai ir idomybes
Posted: 09 Nov 2010, 15:52
by ezhiukas
taigi visiems aisku kad plastmasinis baikas negali buti grazus. Kur chromas? Kur stipinai? Kur atviras v formos motoras? Cia kazkokiu pizonu rinkimai, rimti vIrai i tokius neziuri
Re: Suzhinokite: margumynai ir idomybes
Posted: 09 Nov 2010, 15:53
by El Traxo
mindaugasa vol.2 wrote:tenka tiketi arvio zodziais?
dūdos gražios

Re: Suzhinokite: margumynai ir idomybes
Posted: 09 Nov 2010, 15:58
by mindaugasa vol.2
o tas auksinis remo intarpas??
spalvu suderinimui teks isideti viena auksini danti?

Re: Suzhinokite: margumynai ir idomybes
Posted: 09 Nov 2010, 16:08
by Arvis
mindaugasa vol.2 wrote:o tas auksinis remo intarpas??
spalvu suderinimui teks isideti viena auksini danti?

tuoj rasydas jum spalvu kontrole isaiskins
Re: Suzhinokite: margumynai ir idomybes
Posted: 09 Nov 2010, 16:21
by mindaugasa vol.2
rasydas pagrinde purvabrydziams spalvas reguliuoja
plastmasiniai jam, kaip rimtam vyru, neidomus
dar kai honda super-drozda turejo (kuris tarp musu kalbant, jokia ten nebrytva, hehebleble), tai jo - itakojo spalvas. net aukstadvari buvo kerzavykus pratrynes i asfalta, hehe. ble.