Page 5 of 8
Re: Naujas HD dealeris ant LT!!!!
Posted: 25 Jul 2013, 23:36
by Teo
su salyga, kad dabartinis dyleris yra nepriklausomas (nuo latvių, kaip anksčiau), tai tikėtina kad kainos bei tiekimo greitis turetu buti padorus. tarkim šmutkės ir skarmalai visai padoriom (HD brendui) kainom iškabintos. pagyvensim-pamatysim.
Re: Naujas HD dealeris ant LT!!!!
Posted: 26 Jul 2013, 00:53
by Yvl
Aš kai buvau, tai dar kainų nebuvo. Tik ant prekystalio voliojos electros birka su 99 999,00 Lt skaičium

Re: Naujas HD dealeris ant LT!!!!
Posted: 26 Jul 2013, 08:14
by ezhiukas
uz flhtk cia normali europine kaina, uz balos ta pati elektra trecdaliu pigesne...
Re: Naujas HD dealeris ant LT!!!!
Posted: 26 Jul 2013, 13:38
by Yvl
ašgi ir nesakau kad perbrangiai, aš tik sakau po kam

Re: Naujas HD dealeris ant LT!!!!
Posted: 29 Aug 2013, 23:18
by Yvl
Tai buvau pirkt maikės. Martynas irgi buvo. Nesisveikino, matyt, kad pirkau tik maikę, o ne liemenę?

Re: Naujas HD dealeris ant LT!!!!
Posted: 30 Aug 2013, 07:11
by tomasn
butum pirkes triusikus, tai dar ir i snuki butum gaves

Re: Naujas HD dealeris ant LT!!!!
Posted: 30 Aug 2013, 10:03
by Teo
Yvl wrote:Tai buvau pirkt maikės. Martynas irgi buvo. Nesisveikino, matyt, kad pirkau tik maikę, o ne liemenę?

nu tai blin, o kur binaras?
Re: Naujas HD dealeris ant LT!!!!
Posted: 30 Aug 2013, 10:08
by Yvl
Teo wrote:Yvl wrote:Tai buvau pirkt maikės. Martynas irgi buvo. Nesisveikino, matyt, kad pirkau tik maikę, o ne liemenę?

nu tai blin, o kur binaras?
Martyno?
Re: Naujas HD dealeris ant LT!!!!
Posted: 30 Aug 2013, 10:14
by ezhiukas
maikes!
Re: Naujas HD dealeris ant LT!!!!
Posted: 30 Aug 2013, 10:19
by tckd
tai su maike visks ir taip aisku. zaibai liepsnos uzrasai hd rustu spalva joda.
Re: Naujas HD dealeris ant LT!!!!
Posted: 30 Aug 2013, 10:29
by Yvl
Re: Naujas HD dealeris ant LT!!!!
Posted: 30 Aug 2013, 14:39
by Martynas
A ten tu buvai? Pats kaltas, reikejo prieiti, buciau nuolaida padares.

Re: Naujas HD dealeris ant LT!!!!
Posted: 30 Aug 2013, 15:40
by Yvl
su sąlyga kad pilvas per naktį paaugo, imsiu dar vieną. pasakyk, kad mergaitės žinotų kam nuleist

Re: Naujas HD dealeris ant LT!!!!
Posted: 01 Sep 2013, 21:32
by zil130
yvl ateis ir nuleis, mergaitės laukit yvl.
Re: Naujas HD dealeris ant LT!!!!
Posted: 01 Sep 2013, 21:40
by storms
yvl nėščias?