Page 5 of 5

Posted: 20 May 2008, 00:30
by storms
Nauris wrote:as tai per gonkes pievom vezinausi, ir visa laika lekiau su atidarytu stiklu, rasojo nesveikai...ir isviso klausimas, ka blin daryt su salmo stiklu, kai lyja arba salta laukia, rasoja nesveikai... o ziede, vaziuot "pa priboram" gryna shikna :chain:
www.bikeshop.lt greit galesite isigyti fog city anti foginiu/fotochrominiu visor insertu
ji naudoju jau 1 metus
rasojimo 0
storms geptuft!
atrodo taip:

Image

Posted: 20 May 2008, 12:05
by sai
p.s.prie reviewso: dar du kartus dingo laptaimerio baze. klausimas zinovams: kaip galima neturint laptaimerio bazes ja rasti? :)

Posted: 22 May 2008, 14:52
by motobiker
biski foto nuorodu is Pernavos gonkiu :
http://motosportas.lt/index.php?option= ... 18&catid=4

Posted: 22 May 2008, 15:59
by motobiker
w919 wrote:
idomus Europos Sajungos isdazymas!! Respekt!!!!!! :D :D :D
karo metais rusai zvaigzdutes klijavo ant lektuvu uz kiekviena numusta vokieti - sai,o tu cia ka skaiciavai ? numustus lenkus ? :-k :albino: :albino: :albino: