Page 5 of 8

Posted: 16 Jun 2008, 10:05
by didzhej
man bikernieku moto trasa patinka, jei as sedziu tarp lanku... kitaip, ten nafig!!! - nzn is kur tiek drasos pas jus, tiesiog nzn.

Posted: 16 Jun 2008, 10:10
by Shtrych
SUtinku su Vito - tasos konfigūracija labai faina - dirba abi padangų pusės.
Saugumas tikrai nustebino. Nors trasa ir lėtesnė nei Kačerginė, tačiau tvoros iš abiejų pusių vos už 1m ar 1,5m .... #-o
Tik niekaip nesupratau, kodėl C neleido su lietaus padangomis važiuoti??
Ar mes tokie profai ar pagal planą turėjom kaip kėgliai išsivartyti?
Reglamente parašyta "Leidžiama naudoti lenktynėms ( racing ) skirtas padangas su protektoriumi ."Slick" tipo padangos draudžiamos
Gamintojas neturi reikšmės." lietaus yra su protektorium, tai kodėl ne??

žodžiu visur savi cūdai...

Posted: 16 Jun 2008, 10:20
by sai
nereikejo c klasuj lietaus padangu, butumet prazuve i gonkes gala :)
iseitis intermediate tipo padangos, bet retas kuris jas turi. o padangu keitimui pries starta yra reglamentas
edit: strych, tave koks motas veze? :)

Posted: 16 Jun 2008, 10:26
by Shtrych
.. sutinku, kaip ir nereikėjo, bet dedamės padangas kokias norime ir kokios jaučiame kad saugiau/greičiau..
p.s. per treniruotes šeštadienį, su lietaus padangomis padariau geresnį laiką 3sek nei sausoje trasoje per kvalifikaciją :albino:
nemoku važiuoti :oops:
p.p.s. zuzuki 600 Nr 8. gal fotkinai?

Posted: 16 Jun 2008, 10:31
by mindaugasa vol.2
isiterpsiu ne vietoj: reik jum susimest ant padangu raizymo irankiuko. ner brangus jie
speju, kad sugadinus pora sudroztu padangeliu, galima butu esant reikalui slikus versti c klasej leidziamais neslikais,
o ir tarpines padangeles pasigaminti (pjaustytam slikui ipjauti po viena grioveli tarp gamykliniu ir gal psio?)

Posted: 16 Jun 2008, 10:46
by Nauris
sai wrote:nereikejo c klasuj lietaus padangu, butumet prazuve i gonkes gala :)
iseitis intermediate tipo padangos, bet retas kuris jas turi. o padangu keitimui pries starta yra reglamentas
edit: strych, tave koks motas veze? :)
10 ratu, trasa zenkliai pradziuvo likus 4 ratams, ir tik cia kur metet, o miske tik trajektorijos, kai kur, buvo pradziuve...

as bbd ant Latviu taisykliu, ir likus 2 min iki starto, ore susimeciau lietaus ratus... atlaike, gal kiek priekinis ratas perkaito...

o del situ trasu saugumo: tai as vienareiksmiskai sakau, AS daugiau i sitas AVANTIURAS nesileisiu, as vaziusiu ateityje tik saugiose trasose, as isvadas padariau! O kiti, kuriem dar nedaejo, palaukit kol koks vienas is musu atsises i vezimeli, arba imesit sauja zemiu i duobe...

Posted: 16 Jun 2008, 10:59
by Vito
mindaugasa vol.2 wrote:isiterpsiu ne vietoj: reik jum susimest ant padangu raizymo irankiuko. ner brangus jie
speju, kad sugadinus pora sudroztu padangeliu, galima butu esant reikalui slikus versti c klasej leidziamais neslikais,
o ir tarpines padangeles pasigaminti (pjaustytam slikui ipjauti po viena grioveli tarp gamykliniu ir gal psio?)
Jei neklystu, tai taip negalima. Rastas turi buti padarytas gamykliskai.

Posted: 16 Jun 2008, 11:07
by Shtrych
Vito wrote:
mindaugasa vol.2 wrote:isiterpsiu ne vietoj: reik jum susimest ant padangu raizymo irankiuko. ner brangus jie
speju, kad sugadinus pora sudroztu padangeliu, galima butu esant reikalui slikus versti c klasej leidziamais neslikais,
o ir tarpines padangeles pasigaminti (pjaustytam slikui ipjauti po viena grioveli tarp gamykliniu ir gal psio?)
Jei neklystu, tai taip negalima. Rastas turi buti padarytas gamykliskai.
XI. Padangos
Padangų pašiltintojai leidžiami
Draudžiamas bet koks mechaninis padangų apdirbimas
Leidžiama naudoti lenktynėms ( racing ) skirtas padangas su protektoriumi ."Slick" tipo padangos draudžiamos
Gamintojas neturi reikšmės

Posted: 16 Jun 2008, 13:33
by sai
siaip tai niekam ten neidomu su kokiom padangom vaziuosi(turiu omeny teisejus). bet kadangi vaziuojama del saves, tai savadarbem padangom apauta mota nezinia ar ryzciausi aBsizergt :)

Posted: 16 Jun 2008, 21:28
by Nauris

Posted: 16 Jun 2008, 23:36
by speeder
trasa superine, ziauriai patiko.... tik stipriai mint galima nebent po poros alaus.... :-k nu bet latvius vistiek padarem... bent jau kelis :D

Posted: 17 Jun 2008, 10:01
by motobiker
siandien pas latvius renkasi komisija,kuri spres ar leisti toliau motociklams vaziuoti bikerniekuose - taip kad gali buti,jog vaziavote paskutini karta sioje trasoje... ](*,)

Posted: 17 Jun 2008, 10:23
by Nauris
motobiker wrote:siandien pas latvius renkasi komisija,kuri spres ar leisti toliau motociklams vaziuoti bikerniekuose - taip kad gali buti,jog vaziavote paskutini karta sioje trasoje... ](*,)
as ir taip paskutini karta vazevau...

Posted: 17 Jun 2008, 10:34
by motobiker
Nauris wrote: as ir taip paskutini karta vazevau...
nusispjauk per kairi peti :) - tu jau praeitais metais estijoje sportus "uzbaiginejai",tik kazkodel tai paskui Kacergoje lekei akim kvadratim su honda :-#

Posted: 17 Jun 2008, 10:39
by Nauris
motobiker wrote:
Nauris wrote: as ir taip paskutini karta vazevau...
nusispjauk per kairi peti :) - tu jau praeitais metais estijoje sportus "uzbaiginejai",tik kazkodel tai paskui Kacergoje lekei akim kvadratim su honda :-#
sporto, kaip ir rukyt, daugiau nebandysiu mest :D ... bet kad nesagias trasas mesiu, tai tikrai :rock: