Page 5 of 7

Re: Supermoto

Posted: 21 Apr 2011, 16:04
by storms
ja nie
ja na Litwie z krowko bende jiezdzic...

Re: Supermoto

Posted: 02 May 2011, 15:51
by matt
Hey, jei kam idomu foto is pirmojo 2011m Lietuvos ir Latvijos etapo - http://www.ruffijs.lv/index.php?view=ca ... &Itemid=27" onclick="window.open(this.href);return false;

Varzybu rezultatai: http://supermoto.lv/news/716/#comments" onclick="window.open(this.href);return false;

Geros varzybos, daug moto saku varzesi (poketbike, scooteriai, britvos, netgi old-schoolai), supermoto dalyviu apie ~50 per abi klases, oras fantastiskas, nuotaika puiki :) Suvaziavo rimti sportininkai kaip Taavi Nassar, Martin Leok,Toni Klem, Jara Ojala ir t.t.
Keletas Lietuvos sportininku ir siaip idomesniu kadru (#4 A.Tamonis, #15 R.Bykovas, #33 M.Grinkevicius #300 Dinas Pozniakas #144 D.Diraitis #19 Matas Rinkevicius #84 Domas Dundulis #32 Dainius Ziaubre #27 Nerijus Daniulis ir #199 Travis Pastrana aka Raimundas Navickas :D )

Dekojam fotografui Peteriui "Ruffijs" uz nuotraukas

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
ImageImage
Image
Image
Image
Image

p.s. Asmeninis pastebejimas : TM'ai spardo siknas, o Estai nifiga ne letapedziai! :)

Re: Supermoto

Posted: 02 May 2011, 15:52
by matt
kitas reikalas, megejai atlekite i hobby klase, visiskai nera dalyviu tad gausit taurele beveik garantuotai :) as is hobby saunu i open kita etapa.

Re: Supermoto

Posted: 02 May 2011, 16:19
by M`BaubZ
+ hobby klasėje jūsų laukia girts draugs! (ble, latviai juokina)

Re: Supermoto

Posted: 02 May 2011, 16:27
by matt
M`BaubZ wrote:+ hobby klasėje jūsų laukia girts draugs! (ble, latviai juokina)
vakar su juo teko garbe susipazinti, kai besijuokdamas rodziau pirstu i kvalifikacijos laiku lentele :D

Re: Supermoto

Posted: 02 May 2011, 16:33
by tckd
tamonis 10tas pozdniakas 13tas, ha duod lv/ee pro sona =;

Re: Supermoto

Posted: 02 May 2011, 20:32
by tomasn
matt, a kokioj te baloj issivoliojai? respekc uz dalyvavima!

Re: Supermoto

Posted: 02 May 2011, 22:52
by matt
tomasn wrote:matt, a kokioj te baloj issivoliojai? respekc uz dalyvavima!
antram zajezde kapojausi del 4os vietos, kroso dalyje megiau padaryti manevra "pisk daug gaza a po to stabdyk kaip moki" ir nepaejo, uzkirtau priekini rata, tada kazkas mane pervaziavo, ir is 4os vietos liko ~24a vieta, tuomet puse minutes svarsciau ar a) motosportas ne man b) pradejai tai ir uzbaik, tai dar susizvejojau kazkiek vaziuotoju ir uzbaigiau garbingai lenktynes :)

Re: Supermoto

Posted: 02 May 2011, 23:29
by gintaras13
Nu maladec pliusai uz dalyvavima

Re: Supermoto

Posted: 02 May 2011, 23:43
by mindaugasa vol.2
+1 matui ir supermoto

Re: Supermoto

Posted: 03 May 2011, 01:12
by jara
galu gale matas ne tik parduoda kazka, o ir vaziuoja!
super, bet tarp nuotruaku idek kita karta bent kelis komentarus. idomiau ziuret bus :)
anyway, RESPEKCS :)

Re: Supermoto

Posted: 21 May 2011, 20:14
by matt
rytoj (sekmadieni) trefke aukstadvari, uzsakyta trasa nuo 10h, megejai supermotistai renkasi :) welcome

Re: Supermoto

Posted: 22 May 2011, 23:03
by sai
aciu, kad priemet :) uzteko vietos visiems. a batonu prisiziurejau i valias, cia tau ne su pusbritvem vos velkasi, kad nesubraizytu, nors tarp auku buvo ir dukakis. virai stengias sukt rankena. sakykim, kad po 3 metu snekejimu supermoto judejimas turi uzuomazga :)

Re: Supermoto

Posted: 05 Jun 2011, 18:26
by matt
keletas foto is bikeshow etapo: http://www.facebook.com/media/set/?set= ... 0002079251" onclick="window.open(this.href);return false;

visai hobistu nesusirenka, vaziuojam varganai, bet kuris atvares ir mokantis bent kiek krose vaziuotu hobistus galetumete durti per sona :) tad pirmyn naujokai i elektrenu etapa!

Re: Supermoto

Posted: 05 Jun 2011, 21:53
by tckd
taigi heere buvo, nepadure? :la: