Page 5 of 7
Re: Supermoto
Posted: 21 Apr 2011, 16:04
by storms
ja nie
ja na Litwie z krowko bende jiezdzic...
Re: Supermoto
Posted: 02 May 2011, 15:51
by matt
Hey, jei kam idomu foto is pirmojo 2011m Lietuvos ir Latvijos etapo -
http://www.ruffijs.lv/index.php?view=ca ... &Itemid=27" onclick="window.open(this.href);return false;
Varzybu rezultatai:
http://supermoto.lv/news/716/#comments" onclick="window.open(this.href);return false;
Geros varzybos, daug moto saku varzesi (poketbike, scooteriai, britvos, netgi old-schoolai), supermoto dalyviu apie ~50 per abi klases, oras fantastiskas, nuotaika puiki

Suvaziavo rimti sportininkai kaip Taavi Nassar, Martin Leok,Toni Klem, Jara Ojala ir t.t.
Keletas Lietuvos sportininku ir siaip idomesniu kadru (#4 A.Tamonis, #15 R.Bykovas, #33 M.Grinkevicius #300 Dinas Pozniakas #144 D.Diraitis #19 Matas Rinkevicius #84 Domas Dundulis #32 Dainius Ziaubre #27 Nerijus Daniulis ir #199 Travis Pastrana aka Raimundas Navickas

)
Dekojam fotografui Peteriui "Ruffijs" uz nuotraukas

p.s. Asmeninis pastebejimas : TM'ai spardo siknas, o Estai nifiga ne letapedziai!

Re: Supermoto
Posted: 02 May 2011, 15:52
by matt
kitas reikalas, megejai atlekite i hobby klase, visiskai nera dalyviu tad gausit taurele beveik garantuotai

as is hobby saunu i open kita etapa.
Re: Supermoto
Posted: 02 May 2011, 16:19
by M`BaubZ
+ hobby klasėje jūsų laukia girts draugs! (ble, latviai juokina)
Re: Supermoto
Posted: 02 May 2011, 16:27
by matt
M`BaubZ wrote:+ hobby klasėje jūsų laukia girts draugs! (ble, latviai juokina)
vakar su juo teko garbe susipazinti, kai besijuokdamas rodziau pirstu i kvalifikacijos laiku lentele

Re: Supermoto
Posted: 02 May 2011, 16:33
by tckd
tamonis 10tas pozdniakas 13tas, ha duod lv/ee pro sona

Re: Supermoto
Posted: 02 May 2011, 20:32
by tomasn
matt, a kokioj te baloj issivoliojai? respekc uz dalyvavima!
Re: Supermoto
Posted: 02 May 2011, 22:52
by matt
tomasn wrote:matt, a kokioj te baloj issivoliojai? respekc uz dalyvavima!
antram zajezde kapojausi del 4os vietos, kroso dalyje megiau padaryti manevra "pisk daug gaza a po to stabdyk kaip moki" ir nepaejo, uzkirtau priekini rata, tada kazkas mane pervaziavo, ir is 4os vietos liko ~24a vieta, tuomet puse minutes svarsciau ar a) motosportas ne man b) pradejai tai ir uzbaik, tai dar susizvejojau kazkiek vaziuotoju ir uzbaigiau garbingai lenktynes

Re: Supermoto
Posted: 02 May 2011, 23:29
by gintaras13
Nu maladec pliusai uz dalyvavima
Re: Supermoto
Posted: 02 May 2011, 23:43
by mindaugasa vol.2
+1 matui ir supermoto
Re: Supermoto
Posted: 03 May 2011, 01:12
by jara
galu gale matas ne tik parduoda kazka, o ir vaziuoja!
super, bet tarp nuotruaku idek kita karta bent kelis komentarus. idomiau ziuret bus

anyway, RESPEKCS

Re: Supermoto
Posted: 21 May 2011, 20:14
by matt
rytoj (sekmadieni) trefke aukstadvari, uzsakyta trasa nuo 10h, megejai supermotistai renkasi

welcome
Re: Supermoto
Posted: 22 May 2011, 23:03
by sai
aciu, kad priemet

uzteko vietos visiems. a batonu prisiziurejau i valias, cia tau ne su pusbritvem vos velkasi, kad nesubraizytu, nors tarp auku buvo ir dukakis. virai stengias sukt rankena. sakykim, kad po 3 metu snekejimu supermoto judejimas turi uzuomazga

Re: Supermoto
Posted: 05 Jun 2011, 18:26
by matt
keletas foto is bikeshow etapo:
http://www.facebook.com/media/set/?set= ... 0002079251" onclick="window.open(this.href);return false;
visai hobistu nesusirenka, vaziuojam varganai, bet kuris atvares ir mokantis bent kiek krose vaziuotu hobistus galetumete durti per sona

tad pirmyn naujokai i elektrenu etapa!
Re: Supermoto
Posted: 05 Jun 2011, 21:53
by tckd
taigi heere buvo, nepadure?
