Page 5 of 6

Posted: 14 Jul 2008, 15:51
by didzhej
Suprantu proga neeleine, bet gal galima paderinti ir po dupiam kita savaite pajamt???? - nu laistyt tai laistyt.. nekuriekolegosble zino kaip tai darosi, maciau nuotraukas...!

p.s. Ale tos kur pirmoje eileje eina tai biski net urodos, ka?

Posted: 14 Jul 2008, 15:57
by gonzas
jei jau reikalai pakrypo taip, kad viskas bus irodyta, tai prisipazistu savanorishkai:

Vito yra turejes mane.
ash esu turejes Vito.

ir mums negeda! (p.s. pimpalu nesimato, tai cia nepornografija ir trint negalima)

Image

Posted: 14 Jul 2008, 15:59
by Yvl
didzhej wrote:Suprantu proga neeleine, bet gal galima paderinti ir po dupiam kita savaite pajamt????
o tai naobeje, kur pakvietimai y megametro gonTkes? m?
o dar netokiu urodku buna panagloj - pats vakar patriarcho gatvej maciau!

Posted: 14 Jul 2008, 16:43
by El Traxo
nepykit wrote:Nujo, gal ir sunkoka susikaupt kai tokios strypcioja.. O dar lietaus suslapintais papais :D

Va, rinkites - nepilnameciu ir ne tik, kiekvieno skoniui! :D
Ilga suknytė :)
Image

Posted: 14 Jul 2008, 17:01
by motobiker
patvirtinu ,kad maciau trasoje visus 4 :D

Image

Posted: 14 Jul 2008, 17:04
by nepykit
O tai Sai savo ES dar nepardave??! :-k

Posted: 14 Jul 2008, 18:44
by sai
nepykitai neseki forumo spaudos ?:)
http://motofrakcija.lt/forum/who-wants- ... rt,15.html


motobiker, turite dar foto kur matalinu arba nelabai? aciu.

Posted: 14 Jul 2008, 19:01
by nepykit
sai wrote:nepykitai neseki forumo spaudos ?:)
http://motofrakcija.lt/forum/who-wants- ... rt,15.html
jo, kartais nebesuseku visko.. my bad #-o

Posted: 15 Jul 2008, 13:07
by w919
mindaugasa vol.2 wrote: o bet taciau ramunas pabishki vis tik vazinejasi uzjurio trasose, aha.
chekaut ramuno kampa! :)

Image

Posted: 15 Jul 2008, 13:26
by Arvis
O kokios padangos idomios. Pas mane ant dnepro buvo panasus rastas.

Posted: 15 Jul 2008, 13:31
by mindaugasa vol.2
nefigovai drozia, su "idomiom" padangom!
bet tai alunej skyle pradroz :eyecrazy:

Posted: 15 Jul 2008, 14:02
by storms
jio, sake pradroze
:)

Posted: 15 Jul 2008, 16:00
by sai
va review. keliai geri, bet pati kelione sucks. atvaziavom i trasa sesta ryte, 2km iki trasos prikabinom w su chebra. susikrapstem ir i trasa. pirma treniruote 10val, kita 13val, o vakare ipaise pirma kvalifikacija, kaip nemiegojus nuo ketvirtadienio-tai daugokai. registruojantis varzybu administratorius prisipazino, kad turi mano laptaimeri, kuris jau dukart sitoj trasoj dingo. dziaugsmui nebuvo ribu :)
pirma kvala praejo vangokai (nors ir vaisingai :)), nes jau kunas reikalavo poilsio. dnepro padangu savinykas uzrode puiku viesbutuka, taciau teko gyvent su gejum vito ir minciu konstruktorium w, tai poilsis neapsalo naturaliai, teko pirkt saldumynus :D:D sestadieni malem suda, nes buvo tik viena kvalifikacija. is to neturejimo ka veikti pasisiulem padeti vyr.kolegom vaziuojatiems superstock klasej.del oro permainu teko dukart per 20 min pakeist padangas i lietaus ir atvirksciai. vis per gera sirdi :D plius reik pridet, kad dar viena permontavima ivykdem rytojaus diena, del to pacio oro pokstu. sekma diena ryte buvo gers ors ir pavyko zenkliai pagerinti savo vaziavimo laika ir technika. visa ta laika samoningai klaidinau jaunuosius kolegas/kambariokus kvailais patarimais troksdamas jiems tik bloga :D nepykito teledistanciniu budu dar is vakaro perduotu shulijos linkejimu niekas nenorejo priimti uz gryna piniga, bet likus 2val iki gonkiu oras absiverte aukstyn kojom. uzmontavom traktoriaus padangas ir i starta.
apsilimo rate nuejo ramunas (kaip velaiu paaiskejo - laimingai). is pradziu sekesi neblogai, sustartavau vidutiniskai, bet pavyko aplenkti keleta dalyviu iki pirmo leto posukio, veliau dar keleta, dar viena kita, po to truputi numeciau (ir taip nelabai dideli :)) tempa, nes vienam posuki slystelejau, kitam vos nenudribau nuo moto :D po to pradejo salmas rasot kazkodel (gal nuo leto vaziavimo :)), kol nusivaliau, tai kur buve, kur nebuve aplenke kokie tai lenkai kartu su w! kad papykau, padidinau tempa, lenkdamas lenkus bandziau pataikyt i wajduli, kad to neivyktu uzdariau gaza ir svelniai dribau (veiksmas vyko sudetingam letam posuky) iskart pasokau, bandziau pasikelt mota, nepavyko, aciu trasos darbuotojai operatyviai padejo. po sekmingo batono grizau i trasa, bet jau buvo nebe tas motas ir nebe tas as :) vaziavau pabreztinai atsargiai, motas truputi drebejo ir sunkiai vairavosi, bet pavyko pavyti ir aplenkti dar pora vienetu (neivertinus, kad kol gulejau pravaziavo visi kas netingejo:D:D). rezultatas del dribtelejimo neblizga, bet dziugina varzybu eiga ir pasiekta harmonija su savim ir trasa, gaila, kad ne su lietum. aciu kolegom, kartu buvo smagiau :)

Posted: 15 Jul 2008, 16:06
by storms
:plustwo:
moderams siulau revjusus 4 etapo sudet i atskira vieta

edit: kiek zinau aldas smarkei pylesi
jam paciam viskas ok?

Posted: 15 Jul 2008, 16:09
by sai
jam nieko isvis. man po gonkiu dar pamaude leshkute.