Page 5 of 54

Posted: 26 Mar 2009, 17:13
by Kamstis
a geras. Jau matau vaizda kaip ryte atsikeles vaikaisi zadintuva po kambari. =D>

Posted: 26 Mar 2009, 17:25
by Shadow
Butent tokio man ir reikia. Nes ryte as niekaip negaliu atsikelt. Esu juodziausia peleda.

Posted: 06 Apr 2009, 19:45
by mindaugasa vol.2
gyvenimas pabiski gereja. set'as plastiku 400svaru, bet parsiuntimas ES nemokamai.
laukiame toliau :ds:
http://cgi.ebay.co.uk/Honda-CBR1000RR-C ... 240%3A1318

Posted: 25 Apr 2009, 09:32
by _heyy

Posted: 25 Apr 2009, 11:36
by Arvis
:154:

Posted: 28 Apr 2009, 15:36
by storms

Posted: 28 Apr 2009, 15:48
by ezhiukas
vazinejo mergina :D Cia nauja versija varianto kai vazinejo bobute sekmadieniais i baznycia? :)

Posted: 28 Apr 2009, 21:25
by didzhej
aga, cia mergina i studijas :D

Posted: 28 Apr 2009, 21:50
by zil130
Wundis padedavo užkikint studentu miestely :rock:

Posted: 28 Apr 2009, 22:23
by wundis
:jerkit:

Posted: 08 May 2009, 21:02
by El Traxo
Motin! Ataik, palaikysi - reik pafotkyt ir paleist jabėjui! =D>

Image

Posted: 08 May 2009, 22:09
by mindaugasa vol.2
motina peliest i ebeju?

Posted: 09 May 2009, 13:05
by gintaras13
Tai gi cia tie is Gruzijos kur vaikus pardavinejo. Gerai kad Traxas tai pastebejo, nufotkijo ir po to pasodino tai daba visas pasaulis zino.

Posted: 09 May 2009, 14:52
by El Traxo
gintaras13 wrote:Tai gi cia tie is Gruzijos kur vaikus pardavinejo. Gerai kad Traxas tai pastebejo, nufotkijo ir po to pasodino tai daba visas pasaulis zino.
Kokia Gruzinija? Štatai čia.
Dar atkreipkite dėmesį į užrašą ant sienos "Be patient. God isn't finished with us yet" Skaitau skamba kaip grasinimas, reik informuoti abėju apie pažeidimus

Posted: 18 May 2009, 22:36
by tckd