Page 5 of 12
Posted: 01 Jun 2009, 11:14
by Username
Gonkes neeilines. 250cc buvo dar labiau neeilines.
Pasiseke Stoneriui su oru, butu buve sausa (arba visa laika slapia) tai tiek jis ir matytu pirma vieta

Posted: 18 Jun 2009, 13:34
by mindaugasa vol.2
dabar, budamas milziniskas expertas, turiu pasakyti
kai rode biski telemetrijos (stabdziai+gazas) jorges su vale, tai sorry to say, bet jorge nikuja nenusileidzia valei.
stabdzius myne dar maziau, tik ilgiau trailina, o gaza greiciau atsuka iki galo.
trajektorijos irgi tos pacios.
bus sunku valei, kai isbaigs savo triuku atsarga.

Posted: 18 Jun 2009, 13:50
by Username
Jeigu stabdzius mina anksciau ir silpniau laiko tai vadinasi stabdziu neisnaudoja pilnai? Nes kuo veliau ir stipriau - susitaupo laiko.
Jeigu anksciau gaza - tada viskas good.
Vienaip ar kitiap, visi jie ten labai artimai varo ir visi moka gera rata prasukti. cia be kalbu. tik turbut kai kurie issiskiria is kitu tuom kad lemiamu momentu gali padaryti ta papildoma 'extra' o kiti - ne. Daugiau psichologiniai ir kitokiu bajeriu zaidimai.
Posted: 18 Jun 2009, 14:01
by mindaugasa vol.2
stabdzius mina silpniau ir didesniu greiciu ieina i posuki. matei, kaip kelis kart valei vos i subine neivare?
Posted: 18 Jun 2009, 14:03
by Username
mindaugasa vol.2 wrote:stabdzius mina silpniau ir didesniu greiciu ieina i posuki. matei, kaip kelis kart valei vos i subine neivare?
Nu tai tada jam isviso nereiketu stabdziu spausti, tai praeitu pro Vale kaip pro stovinti
Siaip dar galvoju kad priklauso nuo to, kaip motas suderintas. Prie vieno derinimo vienaip stabdo, prie kitokio - kitaip?
Posted: 06 Jul 2009, 16:49
by gonzas
na, kad jus ponai manote apie pidrosos ishsishokima?
Posted: 06 Jul 2009, 17:04
by Username
Nu manau kad jis per lengvas ir jam turetu buti uzdetas balastas. Ar kada nors buvo startas kuriame pedrosa neaplenktu visu ir neisiverztu i prieki pries pirmaji posuki?
Posted: 06 Jul 2009, 17:27
by gonzas
ne pirmam posukyje esme
pidrosa dryso laimeti gonTke!
Posted: 06 Jul 2009, 17:43
by Username
gonzas wrote:ne pirmam posukyje esme
pidrosa dryso laimeti gonTke!
Jeigu po pirmo posukio jis butu koks nors ketvirtas, tai labai klausimas ar jis butu nugalejes nes greiciai buvo labai panasus visu ir i lenktyniu pabaiga po truputi jo laikas krito.
Posted: 20 Jul 2009, 10:10
by mindaugasa vol.2
as staciau uz rossi siame etape. kas man skolingas? username, vel uz stoneri bidinai?
Posted: 20 Jul 2009, 10:15
by Username
Bidinau uz tai kiek vietu Pedrosa starte iskovos. Si karta mazokai - tik sesias...

Posted: 20 Jul 2009, 10:20
by mindaugasa vol.2
pedryla chytina su startais.
beje, stonerio biski gaila. jei sveikateles ner, nelabai pasimaigysi motogp.
o haydenui gal gearinga pakeite, kad pravaziavo i aukstesne negu 15 pozicija?
Posted: 20 Jul 2009, 10:56
by Username
Haydenas kadangi per vakar kvalifikacija sudauze visus imanomus Dukus, tai jam teko duot Stonerio praeitu metu mota, todel pavare labiau!
O pedrylai reikia svori deti paliubomu. Starte pas ji kaip kersas cia gaunasi.
Beje hondu padangos priekines nelaiko visai. Dovizioso priekine ziauriai atrode...
Posted: 22 Jul 2009, 11:12
by mindaugasa vol.2
paskaiciau kitame forume speliones. amerikenai nerimsta: jei spiesas alkunes skmingai uzbaigs si wsbk sezona, ar eis i moto gp?
bet islindo idomus komentaras, kad motogp naujos taisykles rookie'ui neleidzia pirma sezona startuoti gamyklineje komandoje (fiat yamaha buvo siejama su spiesu. tipo lorenzo gali pereiti i honda).
ot tai idomus apribojimas, sakyciau
argumentai?
Posted: 22 Jul 2009, 11:29
by Username
O ar galima butu suzinoti bent viena protinga priezasti kodel Lorenzo turetu staiga eiti i Honda?
Spiesas vare biski MotoGP Suzuki, tiesa sekesi ne itin bet tada gal dar neturejo tos patirties tiek (nors ka ten neturejo, viskas turbut buvo tas pats kaip ir dabar?) Tai kam jam eiti i MotoGP jeigu WSBK neblogai vaziuojasi. Tik griuna daznokai bet su laiku negrius.