Page 5 of 5
Posted: 05 Nov 2009, 12:23
by sai
ne tik unitazininkai. kas dazniau tepalus keicia? vidury lauko tarp zajezdu tepalus keist labai patogus daigtas. nuvarai i likvi moli ir parduoda

Posted: 05 Nov 2009, 16:02
by mindaugasa vol.2
visai cia ne keitimui. cia hd parkingo aksesuaras: kur priparkuoji, ten basona kysh po mocu! kad asfalto neterst

Posted: 05 Nov 2009, 21:05
by efk0nas
Na, man tai dėdė kokiam servise tepalą pakeičia. Nei išsimozot nereik, nei sukt galvos dėl atrabotkės

Posted: 05 Nov 2009, 22:45
by El Traxo
efk0nas wrote:Na, man tai dėdė kokiam servise tepalą pakeičia. Nei išsimozot nereik, nei sukt galvos dėl atrabotkės

tepalai servise
siurblys automatinis
automatas nešaudantis
nereisinanti reiserinė kawa
mintys apie pižoniškas audio/video cackas korėjų džipe...
ir įtariu, nuodėmių sąrašas dar nebaigtinis! Sakyčiau - ant Gėdos stulpo, bet abejoju, ar pakaks išrišimui?
Gražinkit fizines bausmes!

Posted: 05 Nov 2009, 23:55
by efk0nas
Nu, gal taip baisiai nereikia, atsiprašau
Pasakysiu paprastai: kaip patirtis parodė, man visai patinka prie motociklo/mašinos šiek tiek pasikrapštyt. O bet tačiau konkrečiai tepalo keitimas yra toks užknisančiai murzinas dalykas (knisiesi valandą, kol po plastikais atsuki filtą arba reik nurinkinėt plastikus; vis tiek pripurvini garažą ir pats išsimozoji; reik kažkur dėt atrabotkę), kad tie 10-20-30 Lt už patį jų pakeitimo darbą man atrodo labai nedidelis pinigėlis.
Visus kitus priekaištus priimu ir nei kiek nesigailiu
