Page 5 of 7
Posted: 09 Jan 2009, 11:07
by gonzas
sveiki, amebos!

Posted: 09 Jan 2009, 11:19
by mindaugasa vol.2
gonzas wrote:sveiki, amebos!
naginagi! istumti moca per garzo duris i pusny ir as galiu.
Posted: 09 Jan 2009, 11:26
by didzhej
net savaitgali galime fotoseta uztaisyt isstumimo proga!
Posted: 09 Jan 2009, 11:48
by mindaugasa vol.2
prasom:

Posted: 09 Jan 2009, 11:57
by storms
jaunelis teva vidiniu radiusu traukia

Posted: 09 Jan 2009, 12:07
by mindaugasa vol.2
senatvej reakcija jau nebe ta
Posted: 09 Jan 2009, 12:17
by Username
o, ir arbata ant vienkes varo

Posted: 08 Apr 2009, 11:48
by Username
Tai jus, brytvininkai, dabar man pasakykit - kas ziurejo SuperBike gonkes Valencijoje, ka?
Aha blet, mire visi kaip litai krizes akivaizdoje?
Tai kas vazines si sezona? Vel bl tuscios gatves bus kaip praeitais metais?

Posted: 08 Apr 2009, 11:50
by mindaugasa vol.2
tai bet ble ar yra ftp, kad paziureti?
ay?
gatve tai pilnos chiopereliu
bet savaitgaly zezeru gatvej tai kauke brytvos parodomaji kaukima (i viena gala, apsisukt, rankena iki galo i kita puse, apsisukt, rankena iki galo i kita puse, apsisukt, hehe)
Posted: 08 Apr 2009, 11:56
by Username
mindaugasa vol.2 wrote:tai bet ble ar yra ftp, kad paziureti?
ay?
Tai gal SENIAI JAU? Ar bent ieskojome?
gatve tai pilnos chiopereliu
bet savaitgaly zezeru gatvej tai kauke brytvos parodomaji kaukima (i viena gala, apsisukt, rankena iki galo i kita puse, apsisukt, rankena iki galo i kita puse, apsisukt, hehe)
reikia netiketo vandens ant posukio - PYST ir slapia. Kaip Malaizijoje sekmadieni. Butu tada jiems ka veikti!
Posted: 08 Apr 2009, 12:14
by mindaugasa vol.2
nu tegul dziaugiasi, po ziemos menopauzes
tiesiosios sausos ir shiltos
tik visi posukiai/sankryzos biski purvini
kada vaziuosi?
Posted: 08 Apr 2009, 12:26
by Username
~po poros sav jeigu orai normalizuosis.
Si savaitgali katare gonkes. Pirmas etapas. Jau sita tai kad man visi ziuretumete akis ibede i teliku!!!

Posted: 08 Apr 2009, 12:28
by mindaugasa vol.2
Username wrote:~po poros sav jeigu orai normalizuosis.
Si savaitgali katare gonkes. Pirmas etapas. Jau sita tai kad man visi ziuretumete akis ibede i teliku!!!

tai uz ka statay?
chiur as uz haga ir spiesa
ar sitie nevarys?
tada gal 1.nerossi, po to gal rossi, pa to lorenzo?
Posted: 08 Apr 2009, 12:31
by Username
mindaugasa vol.2 wrote:Username wrote:~po poros sav jeigu orai normalizuosis.
Si savaitgali katare gonkes. Pirmas etapas. Jau sita tai kad man visi ziuretumete akis ibede i teliku!!!

tai uz ka statay?
chiur as uz haga ir spiesa
ar sitie nevarys?
tada gal 1.nerossi, po to gal rossi, pa to lorenzo?
Uz Haga jau pastaciau Valencijoje. Kolkas nenuvyle big time. Bus idomus sezonas visgi tarp Mr. ElbowZ ir Nitro Nori.
O si savaitgali motalins Roska ir Stonka. Noreciau manyti kad Rosis laimes bet kaip bus - reik ziureti. Kolkas nieko neaisku ir testuose laikai artimi buvo.Sunku dabar dar ka nors prognozuoti.
Posted: 08 Apr 2009, 12:35
by mindaugasa vol.2
nicky haydenas - pasaulio chempionas pavarys superpole ir laimes gonkes
