Page 5 of 12
Posted: 10 Jan 2009, 22:44
by storms
nebandziau
pamatuosiu gal ryt
bet skaitau kad turetu but just bolt on
Posted: 10 Jan 2009, 22:48
by didzhej
man atrodo, kad turetu tikti, kroselkos per daug net unifikuotos.
Posted: 12 Jan 2009, 09:20
by tckd
kieno darbo valanda kainuoja daugiau galima paslaugas offshorint:
skelbimas:
Parduodu dygliuota "diubeliais" R19 gal. padanga 250lt. Arba galiu sudygliuoti jusu turima padanga/200lt.{medziagos mano}
Posted: 15 Jan 2009, 23:21
by storms
su salyga kad visiem beprotiskai patiko kompozicija, tai jos velgi nekeiciu
sypavimas done.
ryt mantavims ir smaugimas like no tomorrow!

Posted: 15 Jan 2009, 23:22
by tckd
arba keptuve per ta laika nebuvo pajudinta arba pliusas ir tiek
Posted: 16 Jan 2009, 08:33
by zil130
Horizontas išlaikytas, alus yra.
Posted: 14 Dec 2009, 23:14
by tomasn
ziurint i artimiausiu dienu oro prognozes, laikas susirupinti nesusirupinusiems sriubuotu ratu paruosimu.
padiskutuokime, kokias naujoves sriubavimo srityje ruosiates diegt? gal kokiu super buper naujovisku varztu ir verzliu rinkoje atsirado?
Posted: 15 Dec 2009, 11:29
by tts
tomasn wrote:ziurint i artimiausiu dienu oro prognozes, laikas susirupinti nesusirupinusiems sriubuotu ratu paruosimu.
padiskutuokime, kokias naujoves sriubavimo srityje ruosiates diegt? gal kokiu super buper naujovisku varztu ir verzliu rinkoje atsirado?
nano technologijos, lazeriai

Posted: 15 Dec 2009, 11:58
by El Traxo
atsakingai atsakau, kad nieko nešriūbuosiu, o neraidinimo periodą išnaudosiu einamiesiems remontams

Posted: 15 Dec 2009, 12:31
by matt
parduodu sipuota padanga R19 100It
Posted: 15 Dec 2009, 13:37
by Woo
Gal kas turi negyvas krosines padangas 80/100 R21 ir 100/90 R19? Nunesciau uz jus i konteineri, nereiktu paciam vaiksciot

Posted: 15 Dec 2009, 13:58
by Dzuku_Briedzis
matt wrote:parduodu sipuota padanga R19 100It 862049919
Subrendau matt'ui pinusa kalt... Paskutiniai postai/atsakymai - tik komercija, nieko dvasingo

Posted: 15 Dec 2009, 20:14
by wundis
va. klausimas.
su salyga kad ne sypai o varztai ir verzles, kokios markes metalas naudojamas? imi beleka ir suki ar jami geriau bet brangiai? noriu suprasti kas geriau, kiek tarnauja ir optimalus sprendimas koks

Posted: 15 Dec 2009, 20:49
by zhaltas
wundis wrote:va. klausimas.
su salyga kad ne sypai o varztai ir verzles, kokios markes metalas naudojamas? imi beleka ir suki ar jami geriau bet brangiai? noriu suprasti kas geriau, kiek tarnauja ir optimalus sprendimas koks

nieks nezino, nes cia per naujas uzhsiemimas ant lietuvos zemeles, kad but isbandzius kelis variantus.
Kieti tie, kurie turi su kuom smaugt ant ledo ir smaugia, visi kiti - duxai.
Posted: 16 Dec 2009, 17:51
by cosmoz
wundis wrote:va. klausimas.
su salyga kad ne sypai o varztai ir verzles, kokios markes metalas naudojamas? imi beleka ir suki ar jami geriau bet brangiai? noriu suprasti kas geriau, kiek tarnauja ir optimalus sprendimas koks

kaip pribresi lytiškai (LTL) investicijai į varžtus, galėsim išsiust tau siuntinuką į surio kraštą su teisingais varžtais
tuoj pabandysiu imest foto kaip anie atrodo