Page 5 of 12

Posted: 10 Jan 2009, 22:44
by storms
nebandziau
pamatuosiu gal ryt
bet skaitau kad turetu but just bolt on

Posted: 10 Jan 2009, 22:48
by didzhej
man atrodo, kad turetu tikti, kroselkos per daug net unifikuotos.

Posted: 12 Jan 2009, 09:20
by tckd
kieno darbo valanda kainuoja daugiau galima paslaugas offshorint:

skelbimas:

Parduodu dygliuota "diubeliais" R19 gal. padanga 250lt. Arba galiu sudygliuoti jusu turima padanga/200lt.{medziagos mano}

Posted: 15 Jan 2009, 23:21
by storms
su salyga kad visiem beprotiskai patiko kompozicija, tai jos velgi nekeiciu
sypavimas done.
ryt mantavims ir smaugimas like no tomorrow!
Image
Image

Posted: 15 Jan 2009, 23:22
by tckd
arba keptuve per ta laika nebuvo pajudinta arba pliusas ir tiek

Posted: 16 Jan 2009, 08:33
by zil130
Horizontas išlaikytas, alus yra.

Posted: 14 Dec 2009, 23:14
by tomasn
ziurint i artimiausiu dienu oro prognozes, laikas susirupinti nesusirupinusiems sriubuotu ratu paruosimu.
padiskutuokime, kokias naujoves sriubavimo srityje ruosiates diegt? gal kokiu super buper naujovisku varztu ir verzliu rinkoje atsirado?

Posted: 15 Dec 2009, 11:29
by tts
tomasn wrote:ziurint i artimiausiu dienu oro prognozes, laikas susirupinti nesusirupinusiems sriubuotu ratu paruosimu.
padiskutuokime, kokias naujoves sriubavimo srityje ruosiates diegt? gal kokiu super buper naujovisku varztu ir verzliu rinkoje atsirado?
nano technologijos, lazeriai :balvons:

Posted: 15 Dec 2009, 11:58
by El Traxo
atsakingai atsakau, kad nieko nešriūbuosiu, o neraidinimo periodą išnaudosiu einamiesiems remontams :eb:

Posted: 15 Dec 2009, 12:31
by matt
parduodu sipuota padanga R19 100It

Posted: 15 Dec 2009, 13:37
by Woo
Gal kas turi negyvas krosines padangas 80/100 R21 ir 100/90 R19? Nunesciau uz jus i konteineri, nereiktu paciam vaiksciot :bs2:

Posted: 15 Dec 2009, 13:58
by Dzuku_Briedzis
matt wrote:parduodu sipuota padanga R19 100It 862049919
Subrendau matt'ui pinusa kalt... Paskutiniai postai/atsakymai - tik komercija, nieko dvasingo :-k

Posted: 15 Dec 2009, 20:14
by wundis
va. klausimas.


su salyga kad ne sypai o varztai ir verzles, kokios markes metalas naudojamas? imi beleka ir suki ar jami geriau bet brangiai? noriu suprasti kas geriau, kiek tarnauja ir optimalus sprendimas koks :-k

Posted: 15 Dec 2009, 20:49
by zhaltas
wundis wrote:va. klausimas.


su salyga kad ne sypai o varztai ir verzles, kokios markes metalas naudojamas? imi beleka ir suki ar jami geriau bet brangiai? noriu suprasti kas geriau, kiek tarnauja ir optimalus sprendimas koks :-k
nieks nezino, nes cia per naujas uzhsiemimas ant lietuvos zemeles, kad but isbandzius kelis variantus.
Kieti tie, kurie turi su kuom smaugt ant ledo ir smaugia, visi kiti - duxai.

Posted: 16 Dec 2009, 17:51
by cosmoz
wundis wrote:va. klausimas.


su salyga kad ne sypai o varztai ir verzles, kokios markes metalas naudojamas? imi beleka ir suki ar jami geriau bet brangiai? noriu suprasti kas geriau, kiek tarnauja ir optimalus sprendimas koks :-k
kaip pribresi lytiškai (LTL) investicijai į varžtus, galėsim išsiust tau siuntinuką į surio kraštą su teisingais varžtais

tuoj pabandysiu imest foto kaip anie atrodo