Page 5 of 6
Posted: 30 Sep 2009, 14:59
by mindaugasa vol.2
atsiprasau, tokio gali netureti
nitruxa, evylas atkrenta
Posted: 30 Sep 2009, 15:00
by nitruxa
mindaugasa vol.2 wrote:atsiprasau, tokio gali netureti
nitruxa, evylas atkrenta
katik gavau is ceku laiska, su klausymu ar viskas gerai.... nes jau senokai nerasiau nieko, tad blemba, reiktu gal kazkaip paskubint klienturos paieskos procesa... :/
Posted: 30 Sep 2009, 15:01
by xkuza
Yra bako coveris ir mudguardas? Sedyne integruota, ar su standartine palieka?
Man reik VISOS apdailos. Kad butu iskart galima viska viena spalva pust, ir grynai racingui palikt. Idant viska imt kruvoj, ir taupyt ant shippingo - imtau, jei nereiketu atskirai pirkt bako coverio ir mudguardo, + moket tiem uz shippinga.
Posted: 30 Sep 2009, 15:02
by nitruxa
xkuza wrote:Yra bako coveris ir mudguardas? Sedyne integruota, ar su standartine palieka?
Man reik VISOS apdailos. Kad butu iskart galima viska viena spalva pust, ir grynai racingui palikt. Idant viska imt kruvoj, ir taupyt ant shippingo - imtau, jei nereiketu atskirai pirkt bako coverio ir mudguardo, + moket tiem uz shippinga.
kiek suprantu GSXR k7 cia bus?
Suzuki GSX-R 600/750 2006 - 2007
Set (upper fairing, lower fairing, seat, underseat cover) € 289,85
complete basic seat (with attached foam - top quality) € 42,84
tank cover big (covering the tank and wiring) € 47,60
pas juos sitam gixeriui seat fairingas eina originaliai sedinei, jei nori tipo sportines, tai turi sportine sedushke su priklijuotu paralonu (complete basic seat (with attached foam - top quality))
Plius 100Lt uz parvezima damest.
Posted: 30 Sep 2009, 15:04
by xkuza
nezinau gamybos metu, bet k6-k7 600-750 tinka fairingai.
O siaip, manau, kad uz kazkoki seatpada moket 40 euru yra prabanga. Coveris - puse desros. Cia jau matau, kad su shippingu machinacijas darai. Kur tablo! kaip, kad Arvis padaro su louisu. Procentaliai.
Freight'a galiu uzsakyt, jei ant paletes bus, ar ant keliu.
Posted: 30 Sep 2009, 15:20
by nitruxa
xkuza wrote:nezinau gamybos metu, bet k6-k7 600-750 tinka fairingai.
O siaip, manau, kad uz kazkoki seatpada moket 40 euru yra prabanga. Coveris - puse desros. Cia jau matau, kad su shippingu machinacijas darai. Kur tablo! kaip, kad Arvis padaro su louisu. Procentaliai.
Freight'a galiu uzsakyt, jei ant paletes bus, ar ant keliu.
siaip sedine (be foam) kainuoja 18Eur. ten to TOP QUALITY FOAM kaina didele
su shippingu daryt galvoju taip: imt mikriuka, ir paciam varyt iki cheku pasiimt prekes. Jei yra koks kitas pasiulymas, tai siulykit....
Posted: 30 Sep 2009, 15:29
by mindaugasa vol.2
sedynes foama galima imti (18eur, paskum pamatysi, kad nera daug. guma ir pas mus brangi. o reikia imti netepancia, kad nesijuoktu ir pilno dydzio. pvz. vito dare is kneeling pado, bet anie siauri buna ir platesniai subine biski siaura), tik ne is karto pritvirtinta, kad dazyti nemaisytu.
paimti mikriuku visuomet galima paciam, bet kainuos 100ltr saliaros + prasimaitinti reiks ir t.t.
palete - dalinis krovinys visai normaliai turetu gautis.
Posted: 30 Sep 2009, 15:30
by xkuza
kaushas tu biski, su kriukriuku vaziuot. Katram jie ten regione, koks ju pasto indeksas, ir kiek tie 10 komplektu plastiku uzima vietos paletem, turiu, kaip supakuoti.
Greit pasakysiu kaina.:}
EDIT: pirminykas apsiims suvazinet? Visai ekonomiskas variantas tada. skaityk kriukriukui kad ir 1000 lt skirt, kiekvienam po 100lt gaunas, nu ir ka?! tai ne uz baka ir pada + 100lt.
Pvz cia toks dalykas 3 paletes (1,2ldm), 1200kg, is belgu - 180 Euru.
Aisku, ne i tema tie belgai visai, bet
Posted: 30 Sep 2009, 15:33
by nitruxa
mindaugasa vol.2 wrote:sedynes foama galima imti (18eur, paskum pamatysi, kad nera daug. guma ir pas mus brangi. o reikia imti netepancia, kad nesijuoktu ir pilno dydzio. pvz. vito dare is kneeling pado, bet anie siauri buna ir platesniai subine biski siaura), tik ne is karto pritvirtinta, kad dazyti nemaisytu.
paimti mikriuku visuomet galima paciam, bet kainuos 100ltr saliaros + prasimaitinti reiks ir t.t.
palete - dalinis krovinys visai normaliai turetu gautis.
na bet kokiu atveju, apie shippinga manau sneket reikes detaliau kai susiburs chebros... :/
Posted: 30 Sep 2009, 15:34
by mindaugasa vol.2
kai is lenku siunte, tai i deze 1.5x1.2x1 sutalpina 2 komplektus
Posted: 30 Sep 2009, 15:35
by nitruxa
xkuza wrote:kaushas tu biski, su kriukriuku vaziuot. Katram jie ten regione, koks ju pasto indeksas, ir kiek tie 10 komplektu plastiku uzima vietos paletem, turiu, kaip supakuoti.
Greit pasakysiu kaina.:}
753 64 Bělotín
kiek vietos uzima paletem tai nepasakysiu, bet galesiu uzklaust.
dar pabandysiu ju paciu pasiklaust del shippingo, gal jie patys kazka pasiulys.
paliekam kolkas shippinga nuosaly... susirast zmoniu - pagrindinis tikslas manau turetu buti
Posted: 30 Sep 2009, 15:42
by mindaugasa vol.2
reikia gonscikus prainformuoti apie toki gera sanca.
kas su dolcemoto draugauja? pladas racing sake neims (nusprende nekristi, tai ir plastiku nereikia)
Posted: 30 Sep 2009, 15:47
by xkuza
^^ editas virsuj, nepamenu, ka editinau
Zo, shippingu pasirupinsiu as. Bus pigiau nei 200lt komplektui. Tereik ismatavimu. Preliminariai, pagal mindaugaso ismatavimus, 1.2 ldm, jei prabangiai, arba duot custom ismatavimus. Arba uzsakyt mazesniam plotui, o paskui apsimest slanga, kai vairas pasikrovimo vietoj, ir skambina, kad daugiau krovinys uzima, tai maz maziau priskaiciuoja pliuso po fakto.
Iki pavasario dar dakujE laiko, atsiras zmoniu.
Posted: 30 Sep 2009, 15:57
by xkuza
Preliminariai (skaitau brangiai) 800lt, pirmas zvanokas.
Posted: 30 Sep 2009, 21:14
by nitruxa
xkuza wrote:Preliminariai (skaitau brangiai) 800lt, pirmas zvanokas.
cia siuntimas?
dar uzklausiu cheku, gal jie turi kokiu transportininku, kurie nebrungiai parveztu.