Page 5 of 49

Posted: 16 Jan 2009, 12:37
by tts
mindaugasa vol.2 wrote:
tts wrote:ka vakare?!

:teeth:
ka nori, tik nenusiimk pedkelniu!
:*

Posted: 16 Jan 2009, 22:41
by didzhej
Prisipazinimas: ...
taigi va, bet ar geriau bus, jei pasakysiu, kad geriau ne vienas?

Posted: 16 Jan 2009, 22:54
by Kamstis
O tai vienam gerti nedvasinga?

Posted: 17 Jan 2009, 14:51
by didzhej
vietoje klaustuko uzdek sauktuka ir pamatysi atsakyma!

Posted: 17 Jan 2009, 18:19
by storms
stoju i kluba

Posted: 17 Jan 2009, 18:23
by ezhiukas
kelinta valanda isstosi? :)

Posted: 17 Jan 2009, 18:24
by storms
neisstodinesiu visai

Posted: 17 Jan 2009, 18:34
by wundis
genamas bandos jausmo pildau aplikacija stojimui i kluba. negeriu, tik kartais. spintoj turiu: 0.7 kavos likerio (cia toms kurios lauzosi ilgiau) 0.7 degtines (cia toms kurios lauzosi trumpiau), vyno bonka (cia ne prie ko) ir negazuoto mineralinio (toms kurios nesilauzo visai).
koks klubo sukis? ar bus web puslapis?

Posted: 17 Jan 2009, 23:10
by didzhej
db, po bonkos jackucio, galiu stot nors ir greito reagavimo buri... taigi! Kur siust anketa?

Posted: 18 Jan 2009, 00:05
by _heyy
niekad nesupratau kame pointas ta jacka gert.... kiba su paura buvai? :-k

Posted: 18 Jan 2009, 00:10
by sai
didzhej wrote:greito reagavimo buri... taigi! Kur siust anketa?
bandyk

Posted: 18 Jan 2009, 00:36
by didzhej
_heyy wrote:niekad nesupratau kame pointas ta jacka gert.... kiba su paura buvai? :-k
o paura ji megsta?
man rodos jis megsta jimbima - ziune?!

atsakymas i klausima: man jis skanus (jei jau reikia ivardinti gerimo priezasti)

sai: cia duxams, man reikia more advanced - is kart pulko vadu galeciau but (zinau stebuklingu zodziu kovinei dvasei palaikyt)

Posted: 18 Jan 2009, 00:52
by sai
tuomet antakalny, silo g. 9, kaip tik nenorejau lka nurodyt, bo sturmovikus/operus renka is vaiku namu be jokiu ten karininku ramoviu :D nori but vIras ar ne? aitum riausininku malsint su asarinem ir skydu, smaugtum malunsparni ir rpg laisvalaikiu:D

Posted: 18 Jan 2009, 01:01
by didzhej
as geriau, kaip filme, sedeciau ir kamanduociau
gal pajegu ismesciau i balsius, prie maximos alkaselius pagazdyt!

Posted: 18 Jan 2009, 15:29
by efk0nas
Vakar nusigėriau kaip kiaulė: vežamas namo ant viso Vilniaus per langą rėkiau "pasitrauk! kas į Kuršėnus?!"; žiede prie žalio tilto bandžiau išlipt iš važiuojančios mašinos, kad duot gale sėdinčiam bachūrui į dūdą, nes pasakė, kad mano subas nekala į klyną; ilgai įtikinėjau degalinės operatorę parduot man dvi skardines alaus už 10 Lt. Ir dar kažko nepamenu. Žodžiu, į klubą nestosiu :oops: