Page 5 of 8
Posted: 03 May 2009, 22:21
by storms
El Traxo wrote:W tarp prizininkų? hura!
O bet konkrečiau, nu

b 600 klasej (sportinyku) 3 vieta
kvalifikavosi irgi 3
Posted: 03 May 2009, 22:30
by El Traxo
Posted: 03 May 2009, 22:31
by efk0nas
Posted: 03 May 2009, 23:08
by gonzas
Posted: 03 May 2009, 23:11
by didzhej
w!!!

Posted: 03 May 2009, 23:26
by _heyy
Posted: 03 May 2009, 23:50
by Kamstis
Seip tai patiko:
1. veikejas panasus i karlsona ( su matoriuku ant nugaros) teskesi i veliavas. Is plazdenimo varzybu buvo eliminuotos latviu ir estu veliavos . Karlsonas susilauze propelery ir isejo peskom ba skrist negalejo.
2. Zirniai ir alus gerai
3. Nepatiko b600 ( jei neklystu) uzvaziavimas Nes ten ileido kazkoki profa tai anas turbut antroi vietoi esanty ant rato pavijo. WTF?
4. Uzuojauta susivarciusiam Lenkui.
5. Kodel nebuvo pirmininko????
6. neturejau foto blykstes bet antai uzmatyti sviezi veidai moto sporte.
http://ikelk.lt/images/4734 aprangos atitinka notomorow koncepcija.
Posted: 04 May 2009, 00:42
by wundis
Posted: 04 May 2009, 08:45
by mindaugasa vol.2
+1 karlsonui. t.y. kamsciui.... t.y. abiem!
beje! o stabdymo zonos nebuvo? kodel?
Posted: 04 May 2009, 09:55
by Shtrych
patiko:
-pasikatulinau iki soties - kokias dvi savaites žmona turės daryti masažą sopantiems raumenams;
-išsaugojau ir techniką ir sveiką škūrą;
-pajamiau II vietą ir gavau savo pirmąją TAURĘ
nepatinko:
- nudegęs sprandas - neina šiandien galvos pajudinti;
- rato laikas amebiškas;
- 250 cc aplenkė
apibendrinus - nuotaikos pakilios, įspūdžiai kuo geriausi, gera kompanija ir saulėtas oras. žodžiu + organizatoriams.
nomoneyracing
Posted: 04 May 2009, 10:02
by motobiker
mindaugasa vol.2 wrote:
beje! o stabdymo zonos nebuvo? kodel?
itariu ,tai LAAAABAAAAAI skausmingas klausimas organizatoriamas - gal nebepilk benzino ant ju zaizdos

nes ir tu patapsi liaudies priesu

uztenka gal manes vieno

Posted: 04 May 2009, 10:24
by Shtrych
mindaugasa vol.2 wrote:+1 karlsonui. t.y. kamsciui.... t.y. abiem!
beje! o stabdymo zonos nebuvo? kodel?
turbūt todėl, kad nerado kunigo, kuris greitai suteiktų paskutinį patepimą drasuoliams kurie turėtų bėgti į tąsą tų "trimitų" atstatinėti...
p.s. laukiam spalvotų abrozdėlių iliustruojančių šią smagią šventę..

Posted: 04 May 2009, 10:39
by Audrius z
Kelios zdjecios is mobilaus fotoaparato:
http://www.audriusz.net/gallery/DolceMoto
z
Shtrych wrote:
p.s. laukiam spalvotø abrozdëliø iliustruojanèiø ðià smagià ðventæ..

Posted: 04 May 2009, 11:07
by w919
Laba diena. Lenktynes labai patiko. 3 vieta B-600 klaseje, pavyko laikytis su lyderiais, pagerinau savo rato laika, esu viskuo patenkintas. Pirma karta gyvenime teko duot interviu televizoriui. Po to dar karta ir dar, is viso 4 kartus.

Sakyciau naujas kokybinis lygis musu sporte.
Pagarba kolegoms ir varzovams, su tokia kompanija tikrai smagu vaziuoti ir vercia sparciai tobuleti!
Treniruotems ir varzyboms sunaudota 80 l A95 benzino, 1 priekine, 3 kaukolines galines ir viena nauja galine Bridgestone Battlax BT-002 Race (Type 3 - Medium) ir 3 komplektai apatinio trikotazo mokantis laikyti gaza ten kur priklauso Kacergoj.
Kita karta pergales lenkams neatiduosim.
Uz pagalba ir palaikyma aciu Justei, Audriui, Rolandui, Tomui, Zydriui, Kestui, Juliui, Zy, Vasiukui ir visiems sirgaliams. Atskira padeka remejams - teciui, mamai, Justei ir sai.
p.s. priimu ivairia materialine parama, nes siandien uz nesumokejima atjunge interneta (si pranesima rasau, be abejo, telepatiskai)
Posted: 04 May 2009, 11:11
by zil130