Page 5 of 9

Posted: 17 May 2009, 22:25
by drzet'as
didzhej wrote:o man rodos, as busiu birzuose ta diena.
...rodos

Ka ten veiksi ?

Posted: 17 May 2009, 22:26
by didzhej
rodos, kad isgersiu siek tiek, gal net siek tiek daugiau nei db noriu!

Posted: 17 May 2009, 22:27
by drzet'as
Taurele i raly keiti ? ](*,)

Posted: 17 May 2009, 22:28
by didzhej
yra ketinimas nepatekti net arti ...!

Posted: 18 May 2009, 10:08
by cliff
didzhej wrote:yra ketinimas nepatekti net arti ...!
< o shita ko nedalyvauji? >
Klausimas buvo pasalintas del objektyviu paisteisinimu :)

Posted: 18 May 2009, 22:58
by drzet'as
Ka galvojate ?
Soksite per griovy ? :chain:

Posted: 18 May 2009, 23:00
by zil130
Duotuoju metu jau užsiregistvo per 140 dalyvių, skaitau dzukija ilgai matys paliktus pedsakus. :oak:

Posted: 18 May 2009, 23:02
by drzet'as
zil130 wrote:Duotuoju metu jau užsiregistvo per 140 dalyvių, skaitau dzukija ilgai matys paliktus pedsakus. :oak:
Gales mociutes set darzoves per 200 km :rock:

Posted: 18 May 2009, 23:05
by zil130
Gerai drzetai, imu tave atsarginiu daliu teikėju, jei kas ardysim tavo zuzuki an daliu:D

Posted: 18 May 2009, 23:17
by drzet'as
zil130 wrote:Gerai drzetai, imu tave atsarginiu daliu teikėju, jei kas ardysim tavo zuzuki an daliu:D
nepagavau sito ?
padek susivokti , kas per dalys :-k

Posted: 19 May 2009, 18:04
by _heyy
sklinda gandas, kad raliukas bus laaabai masiskas. kur krize? AAAAA?

Posted: 19 May 2009, 20:30
by tomasn
kaip kur krize. niekas darbu neturi, o tai reiskia turi gausiai laisvo laiko beigi namie riaumojancius alkanus darakonus.
tai kur daugiau detis, kaip ne i rali, butelius is garazo pridavus

Posted: 19 May 2009, 21:07
by tckd
_heyy wrote:sklinda gandas, kad raliukas bus laaabai masiskas. kur krize? AAAAA?
kvadu kekem. :chain:
gal jau laikas atskirai butu daryti?

Posted: 19 May 2009, 22:13
by _heyy
kvadai yr patranku mesa, be ju nekaip :-#

Posted: 19 May 2009, 22:17
by zil130
nach tie kvadai, nemegstu ju. blogis.