Page 5 of 17

Posted: 06 May 2009, 23:24
by gintaras13
Beje vat del akumo tai tu pagalvok...

Ar tures nepykitas MF akuma???

A? Tai kaip pas tave akumas bus ne MF

Minusu lietus uzeis gi :D

Posted: 06 May 2009, 23:26
by efk0nas
Daviau gintarui minusą už ilgą liežuvį ne laiku ir ne vietoj. Nepykito akumas bus vis tiek mažesnė trauma Kawasakiui nei dabar įdėtas Honda akumas (nu čia kaip į opelį merso akumą įsidėt). Ne?

Posted: 06 May 2009, 23:31
by gintaras13
Cia priejo pirminykas - tik pyst ir minusas :D

Negi nesupranti jog pas tavi akumas joks ne gonda, nors ir tai jau pagal viska turetu but technologinio progreso virsune neturinti trukumu (juk galvos pas akuma nera), ale gi didziosiomis raidemis parasyta MF ka trumparegyste kamuoja????

:chain:

Posted: 06 May 2009, 23:34
by mindaugasa vol.2
I4 varinkeli prasuka belenkas. koki 1kg sutaupyt aina kai nieko!

Posted: 06 May 2009, 23:40
by efk0nas
gintaras13 wrote:Cia priejo pirminykas - tik pyst ir minusas :D

Negi nesupranti jog pas tavi akumas joks ne gonda, nors ir tai jau pagal viska turetu but technologinio progreso virsune neturinti trukumu (juk galvos pas akuma nera), ale gi didziosiomis raidemis parasyta MF ka trumparegyste kamuoja????

:chain:
Kad ir kokie šilti jausmai mus visus kamuoja santrumpos MF atžvilgiu, visus nuvildamas turiu pareikšti, kad šio akumo atveju jie reiškia Mother F..king Honda! :batons:

Posted: 08 May 2009, 21:30
by efk0nas
Po to, kai šiandien vėl bais nesunkiai suradau galinio stabdžio lempos fyškę, pradėjau suprast, kad nieko sudėtingo tie šiuolaikiniai baikai. Ir taipogi pajaučiau baimę dėl to, kad visai pradeda patikt pačiam krapštytis :oops:

Posted: 09 May 2009, 21:20
by efk0nas
Šiandien sėkmingai įdiegtų naujos kartos nanotechnologijų (izoliacija + grafkė) dėka stabdžio lempa dega ir stabdant galiniu ratu! :wav:

Posted: 19 May 2009, 20:26
by efk0nas
Labadiena!

Šiandien šiaip taip išprievartavau Tadą iš Kawasaki/KTM pasikuist po dėžes, po ko buvo rasta kojelė! Viską prisukau ir surinkau, taip kad moco nebereiks remt į sieną #-o

Taip pat radau nukirptus kojelės daviklio laidus, kurie buvo susukti tarpusavyje. Atsukau ir sujungiau su davikliu, ale vis tiek nedega lempikė, atlenkus kojelę :(

Posted: 19 May 2009, 20:48
by mindaugasa vol.2
priklausomai nuo daug ko, tas ziedinis jungiklis ant kojeles, gali buti nusisukes i sona. ir lankstant koje, nieko ten nekomutuos. bent jau pas honda reikia pataikyti pastatyti besisukinejanti zieda i vieta.

Posted: 19 May 2009, 20:51
by efk0nas
mindaugasa vol.2 wrote:priklausomai nuo daug ko, tas ziedinis jungiklis ant kojeles, gali buti nusisukes i sona. ir lankstant koje, nieko ten nekomutuos. bent jau pas honda reikia pataikyti pastatyti besisukinejanti zieda i vieta.
Manau, bėda ne tame. Dar prieš pajungdamas tuos laidukus prie daviklio, tiesiog atsukau skrutkę ir paleidau palaidus. Lempikė neužsidegė.

Posted: 19 May 2009, 20:53
by mindaugasa vol.2
o kwakalis turi tam tikslui lempike atskira?
o laidus paleidus varikli gesina?

Posted: 19 May 2009, 21:04
by efk0nas
mindaugasa vol.2 wrote:o kwakalis turi tam tikslui lempike atskira?
o laidus paleidus varikli gesina?
Lempikę gal turi? Negi toks lievas tas kwakalis? :oops:

Palaidais laidais / atlenkta parkingo kojele įjungus bėgį, variklis negęsta :(

Beje! Pastebėjau, kad Juzės gousej reklamuoto varlės fyčerso "neutralkės įjungimas iš bet kurio bėgio" pas mane nėra, arba jis išoperuotas. Grąžinkit pinigus! :protest:

Posted: 19 May 2009, 21:11
by mindaugasa vol.2
tai jei palaidais laidais negesina, vadinasi konpas nemato kas ten darosi su ta grandine. tai nuo kojos padeties niekas ir nepriklausys.
o kutr auksciau blokuota, tai zr. el. schema. jei jau kojos atlenkimui atskira lempa net stovi, tai bbz kaip ir kas ten dar.
gal atskiras saugiklis jeigu taip? zr. schemoj su kuo i kruva sujungta? su posvyrio davikliu paprastai buna. o gal ten atskirai ir atskira rele?

Posted: 19 May 2009, 21:26
by mindaugasa vol.2
mindaugasa vol.2 wrote:tai jei palaidais laidais negesina, vadinasi konpas nemato kas ten darosi su ta grandine. tai nuo kojos padeties niekas ir nepriklausys.
o kutr auksciau blokuota, tai zr. el. schema. jei jau kojos atlenkimui atskira lempa net stovi, tai bbz kaip ir kas ten dar.
gal atskiras saugiklis jeigu taip? zr. schemoj su kuo i kruva sujungta? su posvyrio davikliu paprastai buna. o gal ten atskirai ir atskira rele?
edit: stop! pagalvojau, kad nusisnekejau: negali buti ten jokio atskiro saugiklio, kadangi turime normaliai ijungta ggrandine. jei joje kazkur ivyksta pertraukimas (kojele atjungia ar saugiklis perdega) turi is karto blokuoti degima.
matyt kazkur auksciau dar bus uztrumpinta?

Posted: 19 May 2009, 21:58
by Username
efk0nas wrote:
mindaugasa vol.2 wrote:o kwakalis turi tam tikslui lempike atskira?
o laidus paleidus varikli gesina?
Lempikę gal turi? Negi toks lievas tas kwakalis? :oops:

Palaidais laidais / atlenkta parkingo kojele įjungus bėgį, variklis negęsta :(

Beje! Pastebėjau, kad Juzės gousej reklamuoto varlės fyčerso "neutralkės įjungimas iš bet kurio bėgio" pas mane nėra, arba jis išoperuotas. Grąžinkit pinigus! :protest:
Ar ta dalyka bandei atlikti kuomet motas visiskai sustojes (ne beveik bet visiskai)?

Jeigu taip tai krapstyk toliau elektra ir kitus dalykus kurie galejo galbut buti atjungti. Pats puikiai pamenu kaip pas mano 06kawa tas dalykas puikiai veike.