Page 5 of 17
Posted: 21 Aug 2009, 12:34
by Yvl
ezhiukas wrote:lopas, cia ne cioperis, cia boberis

px
Posted: 21 Aug 2009, 12:35
by ezhiukas
nx tau tas kruizeris, tegu drakonas salia su kiaule smaugia

Notomorow!
Posted: 21 Aug 2009, 12:38
by _heyy
as as sakiau, kad man tokie mocai, kaip eziukas imete, patinka? dabar ir pavadinima zinosiu. jei yvl nejama, as pajamsiu pigiai ir nemokamai

Posted: 21 Aug 2009, 12:39
by Abbath
Yvl wrote:karoch, ezhis beveik uzhparino ant dynos...
krizheu, dajosh patestuot!
edit: drakons argumentavo tiesiai: ant TOKIO sedet gale ilgesni kelia bus pyzdec... o intencija lyg ir kazkiek ta, kad kruizint o ne y kabaka kavos su croisant'ais...
NER KA PIRKT!
](./images/smilies/eusa_wall.gif)
Bliad... labas rytas..
Daju pratestuot...

Posted: 21 Aug 2009, 12:45
by ezhiukas
nu krc, gal atvesim mes kaip nors yvl'a i tiesos kelia. Sugalvojo jis vtx'a pirkt. Tfu, blia...

Posted: 21 Aug 2009, 12:46
by Abbath
ezhiukas wrote:nu krc, gal atvesim mes kaip nors yvl'a i tiesos kelia. Sugalvojo jis vtx'a pirkt. Tfu, blia...

Nu nakum
Tik ne VTX.... Jei jau panasonika tai Wariora

Posted: 21 Aug 2009, 12:47
by Yvl
uz tiek doreliu niekas ir neiseina daugiau

o vargonininku inventorius tai mazu maziausiai slykstus, kazkokia nevykus VRSC parodija:
o krizheus dyna iskreips poziuriu paliubomu, nes bombinta

Posted: 21 Aug 2009, 12:51
by Abbath
Nugi uz 20 kilolitu dina tikrai galima nupirkt.
Koks tavo ugis?
O bent VTX ir VZR tai, nezinau kas ten su svorio centrais pridaryta, bet mieste jie nemaloniai sunkus. Ypac vln, kai duobiu melejonas.
Po VZR ant saviskio pasijauciau kaip ant SM'o. Nors maniskis tik kokiu 30 kg lengvesnis. Trasoj tai manau visi geri bus.
Posted: 21 Aug 2009, 12:52
by Yvl
Kryžius wrote:Nugi uz 20 kilolitu dina tikrai galima nupirkt.
Koks tavo ugis?
180 + dama + tashe su damos kalgotkem. a?
Posted: 21 Aug 2009, 12:53
by ezhiukas
jei paciam veztis ir biski ziema pasipist remontuojant, manau ir uz maziau iseis. Buna aukcionuose ir uz 3k $ dynos iseina, net nebaisiai subelstos
Posted: 21 Aug 2009, 12:55
by Yvl
nuspresta: pasimatuojam kryzhiaus modeli. jagu tilps auksciau isvardintas ukis - tadu viskas aisku.
arba vaziuot y anglyje bulbiu paskint kad roadkingas iseitu

Posted: 21 Aug 2009, 12:58
by mindaugasa vol.2
atsiprasau, kad isiterpiau
labai smagi tema
ar imesti kelis tobulus kruizerius ar ir taip viskas aisku?
>?<
be to anie kruizeriai ir mieste apkruizina visus juokingus kur cia auksciau imesti nesusipratimai
Posted: 21 Aug 2009, 13:01
by Abbath
Na as jaunystej 182 buvau, sveriu daba 75.. Tai dyna man idealiai pagal dydi.
Va prasom
http://auto.plius.lt/skelbimas/lange/mo ... /id-170881
superinis variantas.
Beje sportsteris pvz XL 1200 R pagal dydi taip pat geras, softeilas irgi geras.
Roadkingas man sunkokas kai reikia pasistumdyt vietoj, o tai erzina.
Posted: 21 Aug 2009, 13:06
by Username
Yvl wrote:uz tiek doreliu niekas ir neiseina daugiau

o vargonininku inventorius tai mazu maziausiai slykstus, kazkokia nevykus VRSC parodija:
o krizheus dyna iskreips poziuriu paliubomu, nes bombinta

Grazi Yamaha. +1
Posted: 21 Aug 2009, 13:07
by Username
Kryžius wrote:Na as jaunystej 182 buvau, sveriu daba 75.. Tai dyna man idealiai pagal dydi.
Va prasom
http://auto.plius.lt/skelbimas/lange/mo ... /id-170881
superinis variantas.
Beje sportsteris pvz XL 1200 R pagal dydi taip pat geras, softeilas irgi geras.
Roadkingas man sunkokas kai reikia pasistumdyt vietoj, o tai erzina.
Jau isivaizduoju kaip su situo mopedu malonu keliauti