Ismetimo sistemos triuksmo lygis

Motociklų konstrukcijos klausimai, remontas
User avatar
jara
Kacergos extrymas
Posts: 1905
Joined: 20 Feb 2009, 18:46
Location: Kacergine
Contact:

Re: Ismetimo sistemos triuksmo lygis

Post by jara »

tai klausimas, kuri ismetimas garsiausias ir kuris tylesnis?
juk reikia atitikt tech reikalavimams. poznanej nepamenu tiksliai, bet kazkas apie 100 db berods?
Smoothly, gently.. open the throttle!!!
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Re: Ismetimo sistemos triuksmo lygis

Post by Username »

dabar negaliu tiksliai pasakyti bet visuomet akrapas buvo vienas is tylesniu.
Image
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Re: Ismetimo sistemos triuksmo lygis

Post by mindaugasa vol.2 »

labadiena,
tai kadangi netekome dynostendo, tai biski paskaitinejau apie autotune varianta. dynojetas tai nieko neduoda. mikimauzam nereikia. mol, isijungei, vaziuoji ir viskas bus ok.
rapid bike biski duoda. aiskina, kad ten nera visai buka sistema ir mokosi pati is saves.
reikia valanda pasikatulinti, kad susikratytu map'o pataisos.
dabar, kur matau viena privaluma, tai kad autotune (arba rapid bike evo) pasiderins kiekviena karta pagal esamas oro salygas. jei pvz i gonkes varai, tai treniruotes pasimalus, jau turetum tureti normalu map'a, nia?
kainomis gaunasi panasiai, ar pirkti moduli ir varyti ant stendo, ar pirkti moduli su autotune.
beje, rapid bike bus pigesnis 100+eur. idomu, kad ju evo (apisimokantis) modulis yra pigesnis uz standartini. na, ju standartinis dar ir degima leidzia reguliuoti (natra numeris).
useranemeai, pas tavy su autotune?

edit: rapid bike dar raso, kad ecu signalas modulyje yra uzlaikomas apie 12milisekindziu. kiek per ta laika ivyksta degimo ciklu prie 10000rpm, i4? dynojetas be abejo taip pat uzlaiko, taciau nesigiria.
cross cojones PC
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Re: Ismetimo sistemos triuksmo lygis

Post by Username »

yra trys galimi variantai:

-ant stendo operatorius rankiniu budu sureguliuoja
-be stendo, zmogus vaziuoja gatveje ir autotune sureguliuoja jam
-ant stendo operatorius reguliuoja panaudodamas autotune funkcijas.

Pas mane trecias variantas.

Apie dynojeto autotune biski placiau papasakoja

http://www.powercommander.com/powercomm ... otune.aspx" onclick="window.open(this.href);return false;
Image
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Re: Ismetimo sistemos triuksmo lygis

Post by mindaugasa vol.2 »

ti tau sureguliavo ir nueme autotune moduli?
o tai ant stendo tas autotune reikalingas tik procesui pagreitinti, kad nereiketu ranko duomenu kaitaliot?

rapid bike raso biski daugiau apie autotune:
http://web.dimsport.com/rapidbike/rapid ... 05769#tab2" onclick="window.open(this.href);return false;
man labiau patiktu ketvirtas variantas, kai tas autotune sedi visa laika ir renka duomenukus. o jau pono valia, ar leisti pakoreguoti map's pagal paskutinius duomenis, ar palikti sena. zr. rapid bike evo aprasyma.
cross cojones PC
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Re: Ismetimo sistemos triuksmo lygis

Post by Username »

Taip, jis pastates mota ir instaliaves pc5, dar papildomai prijunge autotune moduli kuri po viso reguliavimo atjunge ir pasieme sau atgal. Nezinau kaip del proceso pagreitinimo nes prasipiso be sustojimo 5.5val prie mano moto, bet sake sureguliavimas gaunasi daug tikslesnis tokiu budu.

O tavasis ketvirtas variantas tai is esmes yra antras var.
Image
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Re: Ismetimo sistemos triuksmo lygis

Post by mindaugasa vol.2 »

o ti tau liambda zonda kaip isdure?
matei, rb turi tokia fyshke.
nes kitaip, ko ten 5+val knistis?
cross cojones PC
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Re: Ismetimo sistemos triuksmo lygis

Post by Username »

jis kazka ikisho i duslintuvo gala, nereikejo grezti nieko priekyje. (nu kiek as pamenu dabar). Ir didziaja laiko dali buvo sukiojama rankenele.
Image
tckd
Dievas
Posts: 10845
Joined: 28 Feb 2007, 08:59
Location: stotinis.
Contact:

Re: Ismetimo sistemos triuksmo lygis

Post by tckd »

mindaugasa vol.2 wrote:o ti tau liambda zonda kaip isdure?
matei, rb turi tokia fyshke.
nes kitaip, ko ten 5+val knistis?
tai negi uz 20 minuciu imsi kruva $, nu tai ir sukiojo gaza 5 val. :teeth:
less teeth, more tits.
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Re: Ismetimo sistemos triuksmo lygis

Post by Username »

tckd wrote:
mindaugasa vol.2 wrote:o ti tau liambda zonda kaip isdure?
matei, rb turi tokia fyshke.
nes kitaip, ko ten 5+val knistis?
tai negi uz 20 minuciu imsi kruva $, nu tai ir sukiojo gaza 5 val. :teeth:
Bet didziausias ablomas buvo tuomet kai rezultatas pasijaute ir pasijaute gana neblogai. :albino:
Image
User avatar
inter
Ganerio lankytojas
Posts: 606
Joined: 03 Jan 2009, 12:29
Location: Vaterland

Re: Ismetimo sistemos triuksmo lygis

Post by inter »

Labadien, dvasingieji!
Otai gal galima reziumuojant pateikti tautai išvadas??? T.y. koks dynostendas bus madingiausias šiais metais (suprask, kur vyrai varys karves ant prasukimo) ir kokie tarifai galioja rytų Europos bloko šalims.
Nors, sprendžiant pagal pirminyko įsigilinimo į detales lygį, galima daryti spėjimą, kad Balsiuose iki pavasario atsidarys moderniausias pabaltyje (nes bus panaudotos inovacijos ir netradiciniai problemų priėjimo būdai) dynostendas. Ne???
:albino: :albino: :albino:
...Forlanas...
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Re: Ismetimo sistemos triuksmo lygis

Post by mindaugasa vol.2 »

moderniausias bus toks, kaip nauris dare. reikes tik pasiklausti kas turi ta irangele ir ar moka naudotis?
neigiamu atveju: autotune i uodega ir vilnius-panevezys-vilnius. gryzus i vilniu jau variklis suksis +20ag.
cross cojones PC
User avatar
wundis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 7459
Joined: 20 Jun 2007, 17:23
Location: Šviežio sūrio kraštas

Re: Ismetimo sistemos triuksmo lygis

Post by wundis »

tai kai pavarai dugnu an 98o kuro visas blogis variklio viduja isdiega ir vel gamigkliskai (kaip S. Honda buvo sugalvojas) susiregulioja ir grizsta arklei, todel ir sveika prasmaugt vln-panevezys-vln.

binaras:
grizta arkliai
Image

PS noreciau kad tie kurie neturi motociklo/nemoka pakelet ant vienkes nerasytu (© :paraolimpas:). aciu.
+2/-14
Post Reply