Ismetimo sistemos triuksmo lygis
Re: Ismetimo sistemos triuksmo lygis
tai klausimas, kuri ismetimas garsiausias ir kuris tylesnis?
juk reikia atitikt tech reikalavimams. poznanej nepamenu tiksliai, bet kazkas apie 100 db berods?
juk reikia atitikt tech reikalavimams. poznanej nepamenu tiksliai, bet kazkas apie 100 db berods?
Smoothly, gently.. open the throttle!!!
Re: Ismetimo sistemos triuksmo lygis
dabar negaliu tiksliai pasakyti bet visuomet akrapas buvo vienas is tylesniu.
- mindaugasa vol.2
- Dievo treneris
- Posts: 13060
- Joined: 21 Jan 2008, 18:09
- Location: balsiai
- Contact:
Re: Ismetimo sistemos triuksmo lygis
labadiena,
tai kadangi netekome dynostendo, tai biski paskaitinejau apie autotune varianta. dynojetas tai nieko neduoda. mikimauzam nereikia. mol, isijungei, vaziuoji ir viskas bus ok.
rapid bike biski duoda. aiskina, kad ten nera visai buka sistema ir mokosi pati is saves.
reikia valanda pasikatulinti, kad susikratytu map'o pataisos.
dabar, kur matau viena privaluma, tai kad autotune (arba rapid bike evo) pasiderins kiekviena karta pagal esamas oro salygas. jei pvz i gonkes varai, tai treniruotes pasimalus, jau turetum tureti normalu map'a, nia?
kainomis gaunasi panasiai, ar pirkti moduli ir varyti ant stendo, ar pirkti moduli su autotune.
beje, rapid bike bus pigesnis 100+eur. idomu, kad ju evo (apisimokantis) modulis yra pigesnis uz standartini. na, ju standartinis dar ir degima leidzia reguliuoti (natra numeris).
useranemeai, pas tavy su autotune?
edit: rapid bike dar raso, kad ecu signalas modulyje yra uzlaikomas apie 12milisekindziu. kiek per ta laika ivyksta degimo ciklu prie 10000rpm, i4? dynojetas be abejo taip pat uzlaiko, taciau nesigiria.
tai kadangi netekome dynostendo, tai biski paskaitinejau apie autotune varianta. dynojetas tai nieko neduoda. mikimauzam nereikia. mol, isijungei, vaziuoji ir viskas bus ok.
rapid bike biski duoda. aiskina, kad ten nera visai buka sistema ir mokosi pati is saves.
reikia valanda pasikatulinti, kad susikratytu map'o pataisos.
dabar, kur matau viena privaluma, tai kad autotune (arba rapid bike evo) pasiderins kiekviena karta pagal esamas oro salygas. jei pvz i gonkes varai, tai treniruotes pasimalus, jau turetum tureti normalu map'a, nia?
kainomis gaunasi panasiai, ar pirkti moduli ir varyti ant stendo, ar pirkti moduli su autotune.
beje, rapid bike bus pigesnis 100+eur. idomu, kad ju evo (apisimokantis) modulis yra pigesnis uz standartini. na, ju standartinis dar ir degima leidzia reguliuoti (natra numeris).
useranemeai, pas tavy su autotune?
edit: rapid bike dar raso, kad ecu signalas modulyje yra uzlaikomas apie 12milisekindziu. kiek per ta laika ivyksta degimo ciklu prie 10000rpm, i4? dynojetas be abejo taip pat uzlaiko, taciau nesigiria.
cross cojones PC
Re: Ismetimo sistemos triuksmo lygis
yra trys galimi variantai:
-ant stendo operatorius rankiniu budu sureguliuoja
-be stendo, zmogus vaziuoja gatveje ir autotune sureguliuoja jam
-ant stendo operatorius reguliuoja panaudodamas autotune funkcijas.
Pas mane trecias variantas.
Apie dynojeto autotune biski placiau papasakoja
http://www.powercommander.com/powercomm ... otune.aspx" onclick="window.open(this.href);return false;
-ant stendo operatorius rankiniu budu sureguliuoja
-be stendo, zmogus vaziuoja gatveje ir autotune sureguliuoja jam
-ant stendo operatorius reguliuoja panaudodamas autotune funkcijas.
Pas mane trecias variantas.
Apie dynojeto autotune biski placiau papasakoja
http://www.powercommander.com/powercomm ... otune.aspx" onclick="window.open(this.href);return false;
- mindaugasa vol.2
- Dievo treneris
- Posts: 13060
- Joined: 21 Jan 2008, 18:09
- Location: balsiai
- Contact:
Re: Ismetimo sistemos triuksmo lygis
ti tau sureguliavo ir nueme autotune moduli?
o tai ant stendo tas autotune reikalingas tik procesui pagreitinti, kad nereiketu ranko duomenu kaitaliot?
rapid bike raso biski daugiau apie autotune:
http://web.dimsport.com/rapidbike/rapid ... 05769#tab2" onclick="window.open(this.href);return false;
man labiau patiktu ketvirtas variantas, kai tas autotune sedi visa laika ir renka duomenukus. o jau pono valia, ar leisti pakoreguoti map's pagal paskutinius duomenis, ar palikti sena. zr. rapid bike evo aprasyma.
o tai ant stendo tas autotune reikalingas tik procesui pagreitinti, kad nereiketu ranko duomenu kaitaliot?
rapid bike raso biski daugiau apie autotune:
http://web.dimsport.com/rapidbike/rapid ... 05769#tab2" onclick="window.open(this.href);return false;
man labiau patiktu ketvirtas variantas, kai tas autotune sedi visa laika ir renka duomenukus. o jau pono valia, ar leisti pakoreguoti map's pagal paskutinius duomenis, ar palikti sena. zr. rapid bike evo aprasyma.
cross cojones PC
Re: Ismetimo sistemos triuksmo lygis
Taip, jis pastates mota ir instaliaves pc5, dar papildomai prijunge autotune moduli kuri po viso reguliavimo atjunge ir pasieme sau atgal. Nezinau kaip del proceso pagreitinimo nes prasipiso be sustojimo 5.5val prie mano moto, bet sake sureguliavimas gaunasi daug tikslesnis tokiu budu.
O tavasis ketvirtas variantas tai is esmes yra antras var.
O tavasis ketvirtas variantas tai is esmes yra antras var.
- mindaugasa vol.2
- Dievo treneris
- Posts: 13060
- Joined: 21 Jan 2008, 18:09
- Location: balsiai
- Contact:
Re: Ismetimo sistemos triuksmo lygis
o ti tau liambda zonda kaip isdure?
matei, rb turi tokia fyshke.
nes kitaip, ko ten 5+val knistis?
matei, rb turi tokia fyshke.
nes kitaip, ko ten 5+val knistis?
cross cojones PC
Re: Ismetimo sistemos triuksmo lygis
jis kazka ikisho i duslintuvo gala, nereikejo grezti nieko priekyje. (nu kiek as pamenu dabar). Ir didziaja laiko dali buvo sukiojama rankenele.
Re: Ismetimo sistemos triuksmo lygis
tai negi uz 20 minuciu imsi kruva $, nu tai ir sukiojo gaza 5 val.mindaugasa vol.2 wrote:o ti tau liambda zonda kaip isdure?
matei, rb turi tokia fyshke.
nes kitaip, ko ten 5+val knistis?
less teeth, more tits.
Re: Ismetimo sistemos triuksmo lygis
Bet didziausias ablomas buvo tuomet kai rezultatas pasijaute ir pasijaute gana neblogai.tckd wrote:tai negi uz 20 minuciu imsi kruva $, nu tai ir sukiojo gaza 5 val.mindaugasa vol.2 wrote:o ti tau liambda zonda kaip isdure?
matei, rb turi tokia fyshke.
nes kitaip, ko ten 5+val knistis?
Re: Ismetimo sistemos triuksmo lygis
Labadien, dvasingieji!
Otai gal galima reziumuojant pateikti tautai išvadas??? T.y. koks dynostendas bus madingiausias šiais metais (suprask, kur vyrai varys karves ant prasukimo) ir kokie tarifai galioja rytų Europos bloko šalims.
Nors, sprendžiant pagal pirminyko įsigilinimo į detales lygį, galima daryti spėjimą, kad Balsiuose iki pavasario atsidarys moderniausias pabaltyje (nes bus panaudotos inovacijos ir netradiciniai problemų priėjimo būdai) dynostendas. Ne???

Otai gal galima reziumuojant pateikti tautai išvadas??? T.y. koks dynostendas bus madingiausias šiais metais (suprask, kur vyrai varys karves ant prasukimo) ir kokie tarifai galioja rytų Europos bloko šalims.
Nors, sprendžiant pagal pirminyko įsigilinimo į detales lygį, galima daryti spėjimą, kad Balsiuose iki pavasario atsidarys moderniausias pabaltyje (nes bus panaudotos inovacijos ir netradiciniai problemų priėjimo būdai) dynostendas. Ne???
...Forlanas...
- mindaugasa vol.2
- Dievo treneris
- Posts: 13060
- Joined: 21 Jan 2008, 18:09
- Location: balsiai
- Contact:
Re: Ismetimo sistemos triuksmo lygis
moderniausias bus toks, kaip nauris dare. reikes tik pasiklausti kas turi ta irangele ir ar moka naudotis?
neigiamu atveju: autotune i uodega ir vilnius-panevezys-vilnius. gryzus i vilniu jau variklis suksis +20ag.
neigiamu atveju: autotune i uodega ir vilnius-panevezys-vilnius. gryzus i vilniu jau variklis suksis +20ag.
cross cojones PC
- wundis
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 7459
- Joined: 20 Jun 2007, 17:23
- Location: Šviežio sūrio kraštas
Re: Ismetimo sistemos triuksmo lygis
tai kai pavarai dugnu an 98o kuro visas blogis variklio viduja isdiega ir vel gamigkliskai (kaip S. Honda buvo sugalvojas) susiregulioja ir grizsta arklei, todel ir sveika prasmaugt vln-panevezys-vln.
binaras:
grizta arkliai

PS noreciau kad tie kurie neturi motociklo/nemoka pakelet ant vienkes nerasytu (©
). aciu.
binaras:
grizta arkliai

PS noreciau kad tie kurie neturi motociklo/nemoka pakelet ant vienkes nerasytu (©
+2/-14