Page 5 of 5

Posted: 08 Aug 2009, 01:00
by _heyy
cia del to kad ant teritorijos laidos kita garso takeli uzdejo? :lolol:

Posted: 08 Aug 2009, 13:01
by drzet'as
_heyy wrote:cia del to kad ant teritorijos laidos kita garso takeli uzdejo? :lolol:
](*,) Paziurek gal dar karta be alaus

Posted: 15 Aug 2009, 10:28
by Bodo
:rock:

Posted: 15 Aug 2009, 10:51
by Yvl
Bodo wrote:Rukstela jau Rumunijoje. Kam idomu naujienas su foto galite sekti cia http://www.porteris.com/index.php?id=3
o tu bent skaitai motofrakcija, ar tik rashai tam kad rashyt?

Posted: 15 Aug 2009, 12:55
by Bodo
Gal kas nauju temu neskaito o seka senas...cia kaip koncentracijos stovykloje taisykliu taisykles per taisykles patys nebesuprantat kur tiesa kur melas. ziauriai nusidejau uz beveik pasikartojanti posta

Posted: 15 Aug 2009, 13:15
by Yvl
taupyk enterneta, anas jau ir taip kupinas shiukshliu...

Posted: 19 Aug 2009, 10:45
by drzet'as
Kaip suprantu Rukstela jau nebevaziuoja :-k ?

Posted: 19 Aug 2009, 10:45
by Yvl
kaip suprantu kitu temu rast nesugebi? :banem:

Posted: 19 Aug 2009, 10:48
by drzet'as
Yvl wrote:kaip suprantu kitu temu rast nesugebi? :banem:

jau suradau :oops: