Page 5 of 5
Posted: 08 Aug 2009, 01:00
by _heyy
cia del to kad ant teritorijos laidos kita garso takeli uzdejo?

Posted: 08 Aug 2009, 13:01
by drzet'as
_heyy wrote:cia del to kad ant teritorijos laidos kita garso takeli uzdejo?

](./images/smilies/eusa_wall.gif)
Paziurek gal dar karta be alaus
Posted: 15 Aug 2009, 10:28
by Bodo
Posted: 15 Aug 2009, 10:51
by Yvl
o tu bent
skaitai motofrakcija, ar tik rashai tam kad rashyt?
Posted: 15 Aug 2009, 12:55
by Bodo
Gal kas nauju temu neskaito o seka senas...cia kaip koncentracijos stovykloje taisykliu taisykles per taisykles patys nebesuprantat kur tiesa kur melas. ziauriai nusidejau uz beveik pasikartojanti posta
Posted: 15 Aug 2009, 13:15
by Yvl
taupyk enterneta, anas jau ir taip kupinas shiukshliu...
Posted: 19 Aug 2009, 10:45
by drzet'as
Kaip suprantu Rukstela jau nebevaziuoja

?
Posted: 19 Aug 2009, 10:45
by Yvl
kaip suprantu kitu temu rast nesugebi?

Posted: 19 Aug 2009, 10:48
by drzet'as
Yvl wrote:kaip suprantu kitu temu rast nesugebi?

jau suradau
