M`BaubZo sv650s k2 tema

Motociklų konstrukcijos klausimai, remontas
Post Reply
User avatar
rprznt
Ganerio lankytojas
Posts: 641
Joined: 06 Jan 2010, 23:55
Location: Vilnius/Kaunas

Post by rprznt »

kazkaiptais nesinoretu tiketi tas tas laisvumas/klibejimas yra naturaliai suprojektuotas.

Kartais toks nesaugumo jausmas per duobes uzema...
User avatar
M`BaubZ
Aukstadvario dievas
Posts: 1378
Joined: 11 Jul 2009, 14:19
Location: Vilnius

Post by M`BaubZ »

aš tai jau nebegirdžiu.

aišku yra dar variantas, kad kliba vairo guoliai, bet čia kita opera.
User avatar
liankas
Jau moka vaziuoti
Posts: 375
Joined: 01 Sep 2009, 17:05
Location: Wilno moje

Post by liankas »

M`BaubZ wrote:o pas tave visai tylu? gal w neišėmė, ko buvo prikišęs?

nes tos šakės viduj yra toks kaip ir vožtuvas slankiojantis + top-out spyruoklė, tai įsivaizduoju, kad
ten jie garsą išleidžia.
Pas mane tylu, bet vot as nezinau kaip origilanas turi atrodyti, as paveldejau ohlinsus, tai tiek galiu pasakyti, kad jokiu pasaliniu garsu, jokiu traskesiu ir pan.
User avatar
rprznt
Ganerio lankytojas
Posts: 641
Joined: 06 Jan 2010, 23:55
Location: Vilnius/Kaunas

Post by rprznt »

M`BaubZ wrote:aš tai jau nebegirdžiu.
aišku yra dar variantas, kad kliba vairo guoliai, bet čia kita opera.

Kaip namudiniu budu patikrinti ar kliba vairo guoliai?

Ant dviracio tai pakeli uz vairo ir jaucias, cia biski svoris kitas, koshes man neuztenka atplesht nuo zemes uz vairo :)
User avatar
M`BaubZ
Aukstadvario dievas
Posts: 1378
Joined: 11 Jul 2009, 14:19
Location: Vilnius

Post by M`BaubZ »

liankas wrote:as paveldejau ohlinsus, tai tiek galiu pasakyti, kad jokiu pasaliniu garsu, jokiu traskesiu ir pan.
kas tie legendariniai ohlinsai? tik spyruoklės ar daugiau?
rprznt wrote:Kaip namudiniu budu patikrinti ar kliba vairo guoliai?
vienas nuspaudęs priek. stabdį tąso motą pirmyn-atgal, kiek turi smarvės,
o kitas pajėmęs už ten kur sueina tilteliai ir rėmas bando užčiuopt klibėjimą.
arba galima pasikelt priekį. 10Lt sprendimą buvau kažkada įmetęs.
User avatar
M`BaubZ
Aukstadvario dievas
Posts: 1378
Joined: 11 Jul 2009, 14:19
Location: Vilnius

Re: M`BaubZo sv650s k2 tema

Post by M`BaubZ »

labas vakaras,

seniai čia kažką bepostinau. tai va papostinu:
kibireliai.jpg
kibireliai.jpg (47.76 KiB) Viewed 2469 times
kibirėlai ant stabdžių suportų. argi neįdomu?
skaitau YRA pagrinDGINIAI ZMONIU TIPAI= plikas, su plaukais, ir didele arba maza galva. cia ne apsirikimas
tomasn
Per daug prie kompo sedi
Posts: 4717
Joined: 21 Feb 2009, 11:29
Location: Bezdonys

Re: M`BaubZo sv650s k2 tema

Post by tomasn »

baubaz, galiu patikrint, ar gerai nuorinai stabdzius :albino: kaip tik sv650 ant isbandymo reik :chain:
±
User avatar
M`BaubZ
Aukstadvario dievas
Posts: 1378
Joined: 11 Jul 2009, 14:19
Location: Vilnius

Re: M`BaubZo sv650s k2 tema

Post by M`BaubZ »

apie patikrinimą dar kol kas anksti kalbėt, nes viskas dabar gabalais.
stabdziaigabalais.jpg
stabdziaigabalais.jpg (66.67 KiB) Viewed 2431 times
tuo pačiu noriu patarimo, kokį tepalą tept ant tų špilkų, ant kurių plaukioja supportas?
turiu litolo, putoline guolių tepalo ir tokio tamsiaimėlynobeveikjuodo (Azuloscurocasinegro).
skaitau YRA pagrinDGINIAI ZMONIU TIPAI= plikas, su plaukais, ir didele arba maza galva. cia ne apsirikimas
Arvis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5432
Joined: 21 Nov 2006, 15:42
Location: VNO
Contact:

Re: M`BaubZo sv650s k2 tema

Post by Arvis »

as tai su siurpu ziuriu i stomatologo irankius naudojamus motoremontui
"Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."
Yvl
Dievas
Posts: 12295
Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:

Re: M`BaubZo sv650s k2 tema

Post by Yvl »

baubai, TIK vario pasta!!! (anoji aukstoj temperuroj nesilydo)
Peace ДА!
User avatar
M`BaubZ
Aukstadvario dievas
Posts: 1378
Joined: 11 Jul 2009, 14:19
Location: Vilnius

Re: M`BaubZo sv650s k2 tema

Post by M`BaubZ »

nu va, pagaliau surinkau. nors detalių ir liko, bet gal veiks ir taip?
leftover.jpg
leftover.jpg (24.59 KiB) Viewed 2398 times
surinkęs pažaidžiau daktarą aibolitą ir leidau ukolus.
aiskauda.jpg
aiskauda.jpg (40.09 KiB) Viewed 2398 times
negaliu pasakyt, ar taip sunkiau, ar lengviau užpildyt ir nuorint stabdžius,
nes neturiu su kuo playgint. po visko lyg ir stabdo. dabar kalbu poterius
už tai, kad neleistų skysčio.
skaitau YRA pagrinDGINIAI ZMONIU TIPAI= plikas, su plaukais, ir didele arba maza galva. cia ne apsirikimas
User avatar
rprznt
Ganerio lankytojas
Posts: 641
Joined: 06 Jan 2010, 23:55
Location: Vilnius/Kaunas

Re: M`BaubZo sv650s k2 tema

Post by rprznt »

gera diena,

ar teko keisti sakiu tepala?

Pagal vaizdeli internete uzmatyta kad buna tepalo nuleidimo varztas kazkur apacioj sakes, taciau nei gyvai, nei pagal manuala ant savo sv neradau... :-k :-k

Negi norint tepala pakeist reikes sakes imt lauk? ](*,)

Priezastis tepalo keitimo - pakietint prieki, kiek skaityta tai susukis sitoj vietoj pataupe ir vaziuokle itin biudzetine. Pigiausias kietinimo variantas - tirstesnis tepalas.
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Re: M`BaubZo sv650s k2 tema

Post by mindaugasa vol.2 »

hehe, filmoj sakiu alyva keite tokiam dinozaurui, kad oho!
o kokia beda istraukti sakes graziai ir isleisti?
pvz: http://www.youtube.com/watch?v=yKlieU2Ls4Y" onclick="window.open(this.href);return false;
cross cojones PC
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Re: M`BaubZo sv650s k2 tema

Post by storms »

sakes reikia imti lauk
ir apvertus jas ispilti
varztu nematai, nes juos dengia asis. bet jei juos atsuksi (o greiciausiai neatsuksi, o biski prasuksi) turesi daugiau bedos
nepamirsk, kad tepalo tirstinimas veikai ne tik compressiona, bet ir rebounda
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Re: M`BaubZo sv650s k2 tema

Post by mindaugasa vol.2 »

cituojame:
Replace that 5W stock fork oil first!
Date: Tuesday, November 23, 1999
From: Bill Metz
One of the SV's worst shortcomings (few though they may be) is the flaccid forks. Before resorting to cartridge emulators or a GSXR front end, try replacing the stock fork oil with a good grade of 20W fork oil.

You'll have to pull the fork tubes to drain them, but this isn't a terribly complicated task (you DO have that Pit Bull stand and a simple hydraulic jack, don't you?). Loosen the fork tube caps before undoing the triple clamp pinch bolts. Once the tubes are free, just remove the caps and drain the rusty water that Suzuki thinks is fork oil. For added humor, measure how much comes out of each leg- not the same amount, and not as much as the manual states, is it? I replaced it with 450ml of 20W in each leg. Slap it back together (don't cross-thread the caps!).

What you should expect to gain is controlled damping in the front end - no more chattering to the outside in bumpy turns. What you should lose is that "dive to the bottom like a spooked trout" behavior every time you hit the brakes. Oh, and now that you've put it all back together, did you check your front end sag first? If you weigh more than 150 lbs, you might want to cut some preload spacers from some schedule 40 PVC pipe, and slip 'em in on top of the fork springs... Wheres that 12mm wrench...?
cross cojones PC
Post Reply