M`BaubZo sv650s k2 tema
Pas mane tylu, bet vot as nezinau kaip origilanas turi atrodyti, as paveldejau ohlinsus, tai tiek galiu pasakyti, kad jokiu pasaliniu garsu, jokiu traskesiu ir pan.M`BaubZ wrote:o pas tave visai tylu? gal w neišėmė, ko buvo prikišęs?
nes tos šakės viduj yra toks kaip ir vožtuvas slankiojantis + top-out spyruoklė, tai įsivaizduoju, kad
ten jie garsą išleidžia.
kas tie legendariniai ohlinsai? tik spyruoklės ar daugiau?liankas wrote:as paveldejau ohlinsus, tai tiek galiu pasakyti, kad jokiu pasaliniu garsu, jokiu traskesiu ir pan.
vienas nuspaudęs priek. stabdį tąso motą pirmyn-atgal, kiek turi smarvės,rprznt wrote:Kaip namudiniu budu patikrinti ar kliba vairo guoliai?
o kitas pajėmęs už ten kur sueina tilteliai ir rėmas bando užčiuopt klibėjimą.
arba galima pasikelt priekį. 10Lt sprendimą buvau kažkada įmetęs.
Re: M`BaubZo sv650s k2 tema
labas vakaras,
seniai čia kažką bepostinau. tai va papostinu: kibirėlai ant stabdžių suportų. argi neįdomu?
seniai čia kažką bepostinau. tai va papostinu: kibirėlai ant stabdžių suportų. argi neįdomu?
skaitau YRA pagrinDGINIAI ZMONIU TIPAI= plikas, su plaukais, ir didele arba maza galva. cia ne apsirikimas
Re: M`BaubZo sv650s k2 tema
baubaz, galiu patikrint, ar gerai nuorinai stabdzius
kaip tik sv650 ant isbandymo reik 
±
Re: M`BaubZo sv650s k2 tema
apie patikrinimą dar kol kas anksti kalbėt, nes viskas dabar gabalais.
tuo pačiu noriu patarimo, kokį tepalą tept ant tų špilkų, ant kurių plaukioja supportas?
turiu litolo, putoline guolių tepalo ir tokio tamsiaimėlynobeveikjuodo (Azuloscurocasinegro).
turiu litolo, putoline guolių tepalo ir tokio tamsiaimėlynobeveikjuodo (Azuloscurocasinegro).
skaitau YRA pagrinDGINIAI ZMONIU TIPAI= plikas, su plaukais, ir didele arba maza galva. cia ne apsirikimas
Re: M`BaubZo sv650s k2 tema
as tai su siurpu ziuriu i stomatologo irankius naudojamus motoremontui
"Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."
Re: M`BaubZo sv650s k2 tema
baubai, TIK vario pasta!!! (anoji aukstoj temperuroj nesilydo)
Peace ДА!
Re: M`BaubZo sv650s k2 tema
nu va, pagaliau surinkau. nors detalių ir liko, bet gal veiks ir taip?surinkęs pažaidžiau daktarą aibolitą ir leidau ukolus.negaliu pasakyt, ar taip sunkiau, ar lengviau užpildyt ir nuorint stabdžius,
nes neturiu su kuo playgint. po visko lyg ir stabdo. dabar kalbu poterius
už tai, kad neleistų skysčio.
nes neturiu su kuo playgint. po visko lyg ir stabdo. dabar kalbu poterius
už tai, kad neleistų skysčio.
skaitau YRA pagrinDGINIAI ZMONIU TIPAI= plikas, su plaukais, ir didele arba maza galva. cia ne apsirikimas
Re: M`BaubZo sv650s k2 tema
gera diena,
ar teko keisti sakiu tepala?
Pagal vaizdeli internete uzmatyta kad buna tepalo nuleidimo varztas kazkur apacioj sakes, taciau nei gyvai, nei pagal manuala ant savo sv neradau...
Negi norint tepala pakeist reikes sakes imt lauk?
Priezastis tepalo keitimo - pakietint prieki, kiek skaityta tai susukis sitoj vietoj pataupe ir vaziuokle itin biudzetine. Pigiausias kietinimo variantas - tirstesnis tepalas.
ar teko keisti sakiu tepala?
Pagal vaizdeli internete uzmatyta kad buna tepalo nuleidimo varztas kazkur apacioj sakes, taciau nei gyvai, nei pagal manuala ant savo sv neradau...
Negi norint tepala pakeist reikes sakes imt lauk?
Priezastis tepalo keitimo - pakietint prieki, kiek skaityta tai susukis sitoj vietoj pataupe ir vaziuokle itin biudzetine. Pigiausias kietinimo variantas - tirstesnis tepalas.
- mindaugasa vol.2
- Dievo treneris
- Posts: 13060
- Joined: 21 Jan 2008, 18:09
- Location: balsiai
- Contact:
Re: M`BaubZo sv650s k2 tema
hehe, filmoj sakiu alyva keite tokiam dinozaurui, kad oho!
o kokia beda istraukti sakes graziai ir isleisti?
pvz: http://www.youtube.com/watch?v=yKlieU2Ls4Y" onclick="window.open(this.href);return false;
o kokia beda istraukti sakes graziai ir isleisti?
pvz: http://www.youtube.com/watch?v=yKlieU2Ls4Y" onclick="window.open(this.href);return false;
cross cojones PC
Re: M`BaubZo sv650s k2 tema
sakes reikia imti lauk
ir apvertus jas ispilti
varztu nematai, nes juos dengia asis. bet jei juos atsuksi (o greiciausiai neatsuksi, o biski prasuksi) turesi daugiau bedos
nepamirsk, kad tepalo tirstinimas veikai ne tik compressiona, bet ir rebounda
ir apvertus jas ispilti
varztu nematai, nes juos dengia asis. bet jei juos atsuksi (o greiciausiai neatsuksi, o biski prasuksi) turesi daugiau bedos
nepamirsk, kad tepalo tirstinimas veikai ne tik compressiona, bet ir rebounda
- mindaugasa vol.2
- Dievo treneris
- Posts: 13060
- Joined: 21 Jan 2008, 18:09
- Location: balsiai
- Contact:
Re: M`BaubZo sv650s k2 tema
cituojame:
Replace that 5W stock fork oil first!
Date: Tuesday, November 23, 1999
From: Bill Metz
One of the SV's worst shortcomings (few though they may be) is the flaccid forks. Before resorting to cartridge emulators or a GSXR front end, try replacing the stock fork oil with a good grade of 20W fork oil.
You'll have to pull the fork tubes to drain them, but this isn't a terribly complicated task (you DO have that Pit Bull stand and a simple hydraulic jack, don't you?). Loosen the fork tube caps before undoing the triple clamp pinch bolts. Once the tubes are free, just remove the caps and drain the rusty water that Suzuki thinks is fork oil. For added humor, measure how much comes out of each leg- not the same amount, and not as much as the manual states, is it? I replaced it with 450ml of 20W in each leg. Slap it back together (don't cross-thread the caps!).
What you should expect to gain is controlled damping in the front end - no more chattering to the outside in bumpy turns. What you should lose is that "dive to the bottom like a spooked trout" behavior every time you hit the brakes. Oh, and now that you've put it all back together, did you check your front end sag first? If you weigh more than 150 lbs, you might want to cut some preload spacers from some schedule 40 PVC pipe, and slip 'em in on top of the fork springs... Wheres that 12mm wrench...?
Replace that 5W stock fork oil first!
Date: Tuesday, November 23, 1999
From: Bill Metz
One of the SV's worst shortcomings (few though they may be) is the flaccid forks. Before resorting to cartridge emulators or a GSXR front end, try replacing the stock fork oil with a good grade of 20W fork oil.
You'll have to pull the fork tubes to drain them, but this isn't a terribly complicated task (you DO have that Pit Bull stand and a simple hydraulic jack, don't you?). Loosen the fork tube caps before undoing the triple clamp pinch bolts. Once the tubes are free, just remove the caps and drain the rusty water that Suzuki thinks is fork oil. For added humor, measure how much comes out of each leg- not the same amount, and not as much as the manual states, is it? I replaced it with 450ml of 20W in each leg. Slap it back together (don't cross-thread the caps!).
What you should expect to gain is controlled damping in the front end - no more chattering to the outside in bumpy turns. What you should lose is that "dive to the bottom like a spooked trout" behavior every time you hit the brakes. Oh, and now that you've put it all back together, did you check your front end sag first? If you weigh more than 150 lbs, you might want to cut some preload spacers from some schedule 40 PVC pipe, and slip 'em in on top of the fork springs... Wheres that 12mm wrench...?
cross cojones PC