Page 5 of 9

Posted: 30 Aug 2009, 21:55
by didzhej
Blogiausia, ever, kas tik gali but, tai kaip sportininkas galvoja kaip gauti pinigu, vienas sau sportuoja, mechnikauja ir dar prasimano pinigus visaip kaip pataikaudamas remejui, tuo paciu, nepamirstam, kad ir dizaineriu patampa ant laikinai, kol lipukus modeliuoja ant sparno.

Gera butu, kad isikurtu klubelis, jame butu ne tik sportininkai bet ir PR specai, vadybininkai, kurie su rysiais ir t.t. - nebutinai vadybininkai sporto pasaulyje, bandau pasakyti. O siaip, vadybininkai su sukti vaikinukai astriais liezuviais.

Frakcija, ir kaip vsi ir kaip sporto komanda turi dideli potenciala skaitau. Jei bus teisinga vadyba, beigi kriptingas darbas gali gautis visai geras dalykas, manau. Bet deja, as pats sau turiu tokios pacios veiklos savo sportui, delto galiu tik pagelba pasiulyti kokia nors - dar net nzn kaip galeciau padet is tikro. Tik pasneket irgi nenoriu.

Let's united.

Posted: 30 Aug 2009, 22:00
by Dzuku_Briedzis
Bet jei neteisinga vadovybe arba prasideda pasikelimas, didesnis uz tikslus.. tada gaunasi totalus shudas... Neminesiu pavyzdziu, bet visi viska zino.... Vardas skambus - o viduj shudas...

Posted: 30 Aug 2009, 22:01
by mindaugasa vol.2
as skaitau, kad stojant i vsi motofrakcija reikia parduoti po 1inksta.
kam 2?
o uz viena, jau ziurek sportinykas sezona gales lekti.
kaip planas?

Posted: 30 Aug 2009, 22:02
by _heyy
pagal istatymus minimaliai vsi turi dirbti direktorius viena darbo valanda i savaite, o tai gaunasi ~50 litu i menesi is viso. del buhalterijos tiksliai nzn, nes mano zinomu vienu atveju, buhalteriauja vsi direktoriaus drakonas :)

Posted: 30 Aug 2009, 22:03
by jara
didzhej wrote:Blogiausia, ever, kas tik gali but, tai kaip sportininkas galvoja kaip gauti pinigu, vienas sau sportuoja, mechnikauja ir dar prasimano pinigus visaip kaip pataikaudamas remejui, tuo paciu, nepamirstam, kad ir dizaineriu patampa ant laikinai, kol lipukus modeliuoja ant sparno.

Gera butu, kad isikurtu klubelis, jame butu ne tik sportininkai bet ir PR specai, vadybininkai, kurie su rysiais ir t.t. - nebutinai vadybininkai sporto pasaulyje, bandau pasakyti. O siaip, vadybininkai su sukti vaikinukai astriais liezuviais.

Frakcija, ir kaip vsi ir kaip sporto komanda turi dideli potenciala skaitau. Jei bus teisinga vadyba, beigi kriptingas darbas gali gautis visai geras dalykas, manau. Bet deja, as pats sau turiu tokios pacios veiklos savo sportui, delto galiu tik pagelba pasiulyti kokia nors - dar net nzn kaip galeciau padet is tikro. Tik pasneket irgi nenoriu.

Let's united.
sutinku, taciau iki to prieiti reikia, adk komanda butu su visa savo struktura. todel ir sportininkai iki smaugimo, t.y. per visa ziema gali prisideti visais savo gabumais. tiek vadybiniais, tiek PR, tiek kitais.

o bet taciau skaitau, kad vistiek pacioj pradzioj turi bendras org komitetas, kuris turi viska sudylinti. ir sugalvoti schemas bei susirinkti galvas.

Posted: 30 Aug 2009, 22:06
by didzhej
agree - be vizijos tik i pabalevuska galima eit.

Posted: 30 Aug 2009, 22:07
by mindaugasa vol.2
sutinku uz miniuma dirbti paddock girlsu. nu su sketuku prie sajmono pastovet.

Posted: 30 Aug 2009, 22:09
by didzhej
nu zinok gal visai gerai butu tave matyt su sketuku, nei tas lervas (atsiprasau ju teveliu, bet prisiziurekit dukras, baisios kaip is orkaites istrauktos dar pries uzlinkstant nuo karscio - juodos kaip vidurio afrikos beduinai, brr) ir siaip, estetika ne gaslume, o ero ne kabanciose siknose nors ir po 16 metu. skaitau taip - geriau jau be ju

Posted: 30 Aug 2009, 22:09
by jara
mindaugasa vol.2 wrote:sutinku uz miniuma dirbti paddock girlsu. nu su sketuku prie sajmono pastovet.
siandien tos giorlsos kur stovejo prie sportininku su skietukais, skietukus laike ne virs sportininku, o virs saves. muset ne taip suprato skietuko funkicija

Posted: 31 Aug 2009, 09:49
by storms
zinau viena - be bendro tikslo nieko nebus
antra - norint pavaryt, reikes rimtu sportininku, o tai neretai rpasilenkia su MF dvasiai ir 12 istatymu.

Posted: 31 Aug 2009, 09:57
by jara
tai manau,kad bendras tixlas yra!
race!! training!! ir mokymasis vaziuot bei konkolu auginimas, idant veliau stabdyt galima butu ir labiau atsukinet rankenele.
na, o rimti sportininkai manau,akd bus! aisku, reikia rezultatu. bet ir jie atsiras. be to, ne visi juk planuoja iskart sest ir smaugt!

Posted: 31 Aug 2009, 10:03
by Tomas
jara wrote:...
na, o rimti sportininkai manau,akd bus! aisku, reikia rezultatu. bet ir jie atsiras. be to, ne visi juk planuoja iskart sest ir smaugt!
Sutinku ! Vakar net per telika sake, kad MF atstovas yr "perspektyvus sportinykas" :kneel:

Posted: 31 Aug 2009, 20:31
by jara
suformuluokim kausima kitaip.
kas kitais metais zada ziede lekt?
inter?
atmazkis?
stafas?
xkuza?
kas dar?

Posted: 31 Aug 2009, 21:28
by atmaskis
Na as lektai jei galetai, bet pradziai is pensininku klases su savo laikais islipt reiktu. Kitaip rizikuociau buti ziurovu uzmetytas akmenimis nuo kalnelio prie azuolo.

Posted: 31 Aug 2009, 22:47
by stafas
As jau 2009 m. LIETUVOS MOTOCIKLŲ ŽIEDINIŲ LENKTYNIŲ ATVIROJO ČEMPIONATO TAISYKLĖS IR NUOSTATAI paskaiciau ir stai kas man labai uzkliuvo:

B 600, STK600, Rokie, Pretendent iki 600cc klasė

4 cilindrai - nuo 400 iki 600 cc - 4 takčiai
2 cilindrai - nuo 600 iki 750 cc - 4 takčiai

Variklių darbinis tūris turi atitikti gamintojo homologuotam tūriui.Variklio perdarymai, keičiant darbinį tūrį yra neleidžiami

tai blin tipo tektu su litrais stumdytis?

kaip ten is tikruju buna toj Pretendent klasej??????