Page 5 of 5

Posted: 21 Sep 2009, 15:27
by Arvis
Jau pristate

Interesantai kvieciami teirautis telefonu. astuoni 683 66394

Posted: 21 Sep 2009, 15:30
by El Traxo
ochtuble koks operatyvumas.

Šiandieną skelbiu siuntinių diena. Pašte laukia siuntinys, ką tik skambino Atlantikas ir dar Arvis.. :D

Posted: 21 Sep 2009, 16:13
by Yvl
#-o jie ten ka, visus atleido ir naujus prieme, kad taip mikliai ein?

Posted: 21 Sep 2009, 16:34
by El Traxo
Turbūt Kinijoj pakuot pradėjo :D

Posted: 21 Sep 2009, 16:35
by Arvis
El Traxo wrote:Turbūt Kinijoj pakuot pradėjo :D
nene...pakavimas nepasikeite. Gerai kad vizoriaus nesiuntem bo ](*,)

Posted: 21 Sep 2009, 16:45
by El Traxo
Bišky ne į temą, bet kiekvieną kartą maloniai nustebina amerikonų pakavimas. Dabar atsiunto gazo rankeną - reikėjo matyt - dėžė enciklopedijos dydžio, viduj spec. plastiko maišai su oru, tarp jų rankena originaliame įpakavime. respects!

Posted: 21 Sep 2009, 16:55
by zil130
tai pamatytum italai kaip pakuot pradėjo. Vietoj 05 cbm sudėjo į daug mažų deželių ir gavosi 2 cbm, tai džiaugiuosi tik, kad daug popieriaus, gi tuoj nuo zuikių medelius ryšt reiks

Posted: 22 Sep 2009, 13:03
by Arvis
Gausit po minusa jei neivienas neparodysit entuziazmo savo smutkes pasiimt.

Jau buvau belipas ant traktoriaus siryt, kai prisiminiau, kad masinoj pilna bagazine irankiu.

Posted: 22 Sep 2009, 14:48
by jara
as nuoriu darba dirbt!
sian vakare pasuxiu ir prilexiu kur busi :)