Page 5 of 6

Posted: 20 Sep 2009, 21:56
by tomasn
dekok geltonai veliavai, nes nedaugeliui, kurie soko enduro kroso metu, pavykdavo sekmingai nusileisti su krosiniais mocais, ka jau cia kalbet apie sunkesnius aparatus

Posted: 20 Sep 2009, 21:58
by drzet'as
dekoju :)

Posted: 20 Sep 2009, 22:51
by cliff
drzet'as wrote:Visa trasa iveikta be navigacijos per 11.30 h grizom apie 10h kitaip sakant su tamsa nespejom ir gr2 , bet visi taskai surinkti .

Sutinku su tuo kad kas vaziavo pirmi buvo daug lengviau ir gali sakyti kad buvo normalu bet kad vaziavo paskutiniai po qvadu ir visu kitu buvo pragaras zemeje. ](*,)

Gr ruozas buvo neblogas tik gaila kad sokti negalejom nes priskende buvo ir geltona veliava.
o tu harduose vaziavai?

fotkese taip viskas paprasta atrodo ;D nors gr2 jau kliutys buvo patvarkytos.

Posted: 21 Sep 2009, 01:09
by drzet'as
cliff wrote: o tu harduose vaziavai?

fotkese taip viskas paprasta atrodo ;D nors gr2 jau kliutys buvo patvarkytos.

As harduose fotkes kartais biskuti prasilenkia su realybe .

Posted: 21 Sep 2009, 09:54
by storms

Posted: 21 Sep 2009, 10:09
by Dzuku_Briedzis
Nepanasus man i Gzeska...

Posted: 21 Sep 2009, 10:20
by zil130
Skaitau reviu tai ne vieno nera...

Posted: 21 Sep 2009, 10:39
by El Traxo
Sveikinimai MF Kvalitet komandai su garbinga 7 vieta (iš 17 startavusių) !

:wav:

Posted: 21 Sep 2009, 11:52
by Rashyd
VAlio, jei ne numires gps nutume kaip minimum antri! valio
prapisom daug punktu ir turejom laukti kol privaziuos konkurentai, kad sekti jiems is paskos...

Posted: 21 Sep 2009, 12:08
by zil130
Techninis sportas. :mp1:

Posted: 21 Sep 2009, 12:09
by storms
o tai kokias tabletes ryjat?

Posted: 21 Sep 2009, 12:16
by tomasn
storms wrote:
233 cia gzhesjka?
Olegas
maladec vIras, stengiasi, dirba ant raumens, beveik nei vieno enduro kroso nepraleidzia

Posted: 21 Sep 2009, 12:19
by Rashyd
BCAA ir HMB, Dar gerëm þ999 bonkute 200gr ant dviejø. Plius dar prieð zapravkæ 4 km gedui baigesi kuras, variau grizinejau, plius nepasiemem antifrizo, todel i varna supylem visa geriama vandeni ir paskui dar pylem vandeni is is balos ko pasekoje neturejom ko gert... po degalines sedom ant greitu kvadu burio uodegos ir dasivarem su jais iki galo...

reziumuojant, bergas tiko siam raliui tobulai (patobulintas tuo, kad pridetas rezervenis baciokas ausinimo skysciui nuo WR), kroselkine varna netiko, nes istisai vireble... ir gale neliko sankabos varnoje...
storms wrote:o tai kokias tabletes ryjat?

Posted: 21 Sep 2009, 12:49
by storms
o tai kur fotkes padetos (nemorkos)?

Posted: 21 Sep 2009, 13:21
by Rashyd
Image