Page 5 of 5

Posted: 01 Feb 2010, 11:48
by sai
vajetau :) kaip galima taip sakyt ant neenduro motociklo ir dar hondos? nebijai pirmininko rustybes visai :D:D

Posted: 01 Feb 2010, 12:04
by didzhej
sai wrote:tesiant motoivairenybes. motochrontozauru demesiui:
parsiduoda honda revere. gal kokiu 91m. kainos nepamenu, mindazas klause, jam pasakiau, a dabar pamirsau, bet jei reiks, tai greit prisiminsiu.
motas nemano, tik paskelbiau. parvezta is uk, dar neregistruota, stovis- nu 91m. ir ant desinio lengvai prigulus
hehe, seniai tokios kalades paveiksliuka nebuvau mates :)

Posted: 01 Feb 2010, 13:48
by cosmoz
sai wrote:vajetau :) kaip galima taip sakyt ant neenduro motociklo ir dar hondos? nebijai pirmininko rustybes visai :D:D
bijau bijau, bet pohuino tablečių užvalgiau :balvons:

Posted: 01 Feb 2010, 14:08
by mindaugasa vol.2
sjamonay-san, currently man imponuoja bmw, be to pirksiu hd
cozmozas drasiai gali rasyti visa teisybe ant hondos.
visvien zinau, kur gyvena :albino:

Posted: 02 Feb 2010, 22:38
by cosmoz
nu ka gonda as zinau tik CRF :)