Posted: 01 Feb 2010, 11:48
vajetau
kaip galima taip sakyt ant neenduro motociklo ir dar hondos? nebijai pirmininko rustybes visai
:D
hehe, seniai tokios kalades paveiksliuka nebuvau matessai wrote:tesiant motoivairenybes. motochrontozauru demesiui:
parsiduoda honda revere. gal kokiu 91m. kainos nepamenu, mindazas klause, jam pasakiau, a dabar pamirsau, bet jei reiks, tai greit prisiminsiu.
motas nemano, tik paskelbiau. parvezta is uk, dar neregistruota, stovis- nu 91m. ir ant desinio lengvai prigulus
bijau bijau, bet pohuino tablečių užvalgiausai wrote:vajetaukaip galima taip sakyt ant neenduro motociklo ir dar hondos? nebijai pirmininko rustybes visai
:D