Page 5 of 13
Re: padangos
Posted: 09 Dec 2011, 17:02
by jara
Pirelli ir Metzeler padangos geriausiomis salygomis pas kaffinukus (su salyga, kad juos distribiutuojam ant Lt krasto)

Po nauju darysim mega orderiu

Re: padangos
Posted: 09 Dec 2011, 20:39
by mindaugasa vol.2
laukiame
kainos po nauju kris
Re: padangos
Posted: 09 Dec 2011, 21:33
by El Traxo
nu nzn. jamiau kadaise is raifen tą patį mitzelerių - pristatė kai ledą ir šviežiai keptą
Re: padangos
Posted: 14 Jan 2012, 11:07
by mindaugasa vol.2
labadiena,
storms prasymu vakar buvau pasikti, po ko galiu trumpai (viduriai neuzkieteje) parasyti apie naujas bridgestone r10 padangas.
tai fastbike raso, kad "masyvus" zingsnis i prieki nuo 03-iu. atsieit, isyla po 3 posukiu. akcentuota du kartus, kad grip'o lygis nesikeicia ar nauja, ar jau vaziuota. cia buvo silpna ankstesniu bridzu vieta. bet praslydo, kad vis tik nudyla greitai. na, vaziavo su galingais baikais, karstas asfaltas, karsti vyrai, bet suede greit. tik tiek, kad grip'as isliko.
nors kazkur teko skaityti, kad "laiko" mesos kiekis. plikas karkasas tipo negali laikyti.
beje, taip pat raso, kad r10 padangos - skirtos vaziuoti su zemu slegiu? kiek zemu? ar tikrai nukopino dunlopa? r10 karkaso pynimas taip pat kazkoks chytras "3D".
jei viduriai uzkietes, gal rasiu dar infos.
Re: padangos
Posted: 14 Jan 2012, 11:40
by storms
heh
kitu metu padangos pasirinkimo kriterijai:
1. turi laikyt daug ratu
2. gripo lygis turi but kaip konkurentu
3. turi buti geras ratu/penegu santykis
4. jei kas gali duot padangu nemokamai/uz puse kainos, i pirmus 3 punktus nekreipkite demesio
Re: padangos
Posted: 01 Feb 2012, 22:08
by speedmonkey
JAmi belekokia sena road padunge ir smaugi belekiek laiko su 10 % gazo ir nz tavo ,jei issinuomoji vienas ir dar nakti

.
O jei smaugt tai teks is kafiuku jamt pirelius (vien zodis METZELER nepatinka) Pirelli is cool.Cofey kada padunges????
Re: padangos
Posted: 01 Feb 2012, 22:17
by storms
pireliai gerai, jei tam yra pEnegu
Re: padangos
Posted: 01 Feb 2012, 23:32
by jara
speedmonkey wrote:JAmi belekokia sena road padunge ir smaugi belekiek laiko su 10 % gazo ir nz tavo ,jei issinuomoji vienas ir dar nakti

.
O jei smaugt tai teks is kafiuku jamt pirelius (vien zodis METZELER nepatinka) Pirelli is cool.Cofey kada padunges????
Vasario antroj pusej siusim zakazu dabar i Pirelliu/Metzeleriu gamykla, tad malonybiskai prasome jungtis!
Re: padangos
Posted: 02 Feb 2012, 22:25
by speedmonkey
Kokios nusimato kainos,jamciau pora komplektu,gal tris

Re: padangos
Posted: 02 Feb 2012, 22:25
by Yvl
prietelius roudkingui uzpakalin iesko...
Re: padangos
Posted: 06 Feb 2012, 11:31
by mindaugasa vol.2
labadiena,
problemine diskusija:
jei i gala dedame nenumatytai platesne padanga. minusai: sako, kad leciau/sunkiau gula i posuki.
bet, jei tuo budu yra keliama uodega ir daugiau svorio tenka priekiui, ar tai neturetu kaip tik kompensuoti sunkaus pavertimo? ar tai nebus panasus efektas, kaip is priekiniu sakiu zemyn paleisti baika?
ta prasme turetu gautis "tas an to", nia?
Re: padangos
Posted: 06 Feb 2012, 11:36
by M`BaubZ
skaitau, kad taip, kažkiek "to" papuls ant "to", bet kiek tiksliai, tai čia jau nežinau kokų
specialistų kalust reikia. lengviausia, turbūt, išvažiuot ir pamatyt. jei per lėtas pasukimas,
tai nuleisi priekį per tiltelius. skaitau.
Re: padangos
Posted: 06 Feb 2012, 11:45
by jara
Poznanej SS klasej visi be isimties vare praejusiais metais su 190 padangom.
siemet sako, kad leks su 180/60

Re: padangos
Posted: 06 Feb 2012, 11:58
by Wobbler
nenumatitai platesne tai cia 190?
jei 55 tai bus no problem su moco guldimu.
jei 50 tai joks pakabos reguliavimas nepades, nes 190/50 profilis yra gaidis.
Re: padangos
Posted: 06 Feb 2012, 12:03
by mindaugasa vol.2
jep. bet skaiciau, kad 190/50 ant siauresnio ratlankio issigaubia ir gaunasi 180/60 analogas.
bet nakum tas analogas? raikia imti aukstesne, kadangi problema yra klyrensas
jei paskum galima susireguliuoti geometrija, kad nelieka negerumu jokiu, tai viskas zjb. nors vienas negerumas lieka paliubomu: sunkesne padanga, didesnis giroskopinis efektas.