Page 5 of 49
Posted: 15 Mar 2010, 15:46
by Username
Jep, sukiai visai kito lygio:
http://www.motorbikes.be/en/Honda_CR_250_R_2005.aspx
8500rpm tai speju redlainas 9k rpm max.
Posted: 15 Mar 2010, 15:49
by Username
didzhej wrote:mindaugasa vol.2 wrote:
kad smagiau sukamo baiko variklis patiria sekancias apkrovas:
- stumoklis juda aukstyn-zemyn iki 500 kartu per sekunde
(kam tai atrodo mazai, pabandykite patys)
500aps/sec?
taigi cia net ne "xalastoi hod"
15k rpm?
Posted: 15 Mar 2010, 16:00
by didzhej
atsiimu. netaippriskaiciavau.
Posted: 04 Apr 2010, 23:00
by mindaugasa vol.2
labavakara,
gal net rytoj pateiksiu skaicius, kad kvaili amerikonai daugiau nebediktuos savo kvailu motocikliniu madu: nuo 2009metu jav jau nebera didziausia ir pagrindine motociklu rinka. cha!
Posted: 05 Apr 2010, 23:05
by mindaugasa vol.2
na kagi, truputis skaiciu:
2008 motociklu pasauline rinka buvo 879910vnt.
2009 tas pats daiktas susitrauke iki 520502vnt.
zvelgiant i dvi didziausas pasaulio motovartotojas, JAv ir ES, viskas atrodo taip:
2008 - 409493vnt. nauju mocu parduota JAV, 370169vnt. ES
taciau
2009 - 182641vnt. JAV ir 211064vnt. ES
gauname, kad JAV motorinka sumazejo 65proc, o ES 43proc.
dafiga!
beje is to sumazejimo procento, japonu gamintoju motociklu dalis krito atatinkamai 25proc. amerikeje ir 18proc. es. nu?
na o kaip gyvenasi kituose pasaulio salyse moto ir auto vartotojams?
pvz. kinijoje 30zmoniu tenka 1automobilis, taciau 1motociklu dziaugiasi jau tik 15zmoniu.
neblogay!
kaip amerikenams patinka motociklai? nelabay: 56zmonem tenka 1mocas, o uztatai 1automobilis tenka 1.2zmogaus.
geda.
imkime pavyzdi is malaizijos gyventoju: 1mocas 3 zmonem!
Posted: 05 Apr 2010, 23:15
by mindaugasa vol.2
dar motociklininku-matematiku dziaugsmui:
vienas is sekmingiausiu iki siol motoziedo gonsciku carl fogarty startavo 219 oficialiu gonkiu, is kuriu 109 baike ant podiumo (kas antra!!), tame tarpe 59 laimejo (25proc!), uzeme 21 pole pozicija (10proc.) ir laimejo 4wsb championshius.
imho, neblogas rezultatyvumas.
kaip vales rezultatai atrodo?
Posted: 06 Apr 2010, 00:20
by Username
Valentino Rossi:
Race starts - 227
Wins - 103
Podium finishes - 164
Pas vale ~kas antras win'sas ir ~75% podiumai.
Pole - 58
Posted: 06 Apr 2010, 11:51
by mindaugasa vol.2
tai gaunasi, kad vale yra visu laiku geriausias shumaheris?
o nebus taip, kad pladas atmus rezultatais ir vale??
Posted: 06 Apr 2010, 13:17
by Username
Bijau kad Pladas jau atmuse Vale su savo rekordais
Posted: 06 Apr 2010, 16:45
by mindaugasa vol.2
tai tuomet dar parasysiu skaiciu: kaip greitai savo vertes netenka sportbaikai (pagal gamintojus).
Posted: 06 Apr 2010, 17:08
by Username
-30
-20
-15
-10
-7
-5
-3
?
Posted: 08 Apr 2010, 14:02
by wundis
sitas idomus:
japonai - daug. greitai.
dar vakar girdejau kaip desmosedici zada vel paleist. tik si karta uz 2x kaina, vel ribotai. beje, labai gera investicija, jei nevaziuoji ziede, o tik i baznycia. perki desmo uz daug, o po 2 metu parduodi uz 2x daug.
cia kaip milijonieriu tendencija investuoti i mena, tik dvasingai.
Posted: 12 Apr 2010, 20:57
by mindaugasa vol.2
nerasykit nesamoniu i kampely! visi y sborus!
Posted: 13 Apr 2010, 10:05
by Abbath
Posted: 14 Apr 2010, 08:56
by Kamstis
mindaugasa vol.2 wrote:na kagi, truputis skaiciu:
2008 motociklu pasauline rinka buvo 879910vnt.
2009 tas pats daiktas susitrauke iki 520502vnt.
zvelgiant i dvi didziausas pasaulio motovartotojas, JAv ir ES, viskas atrodo taip:
2008 - 409493vnt. nauju mocu parduota JAV, 370169vnt. ES
taciau
2009 - 182641vnt. JAV ir 211064vnt. ES
gauname, kad JAV motorinka sumazejo 65proc, o ES 43proc.
dafiga!
beje is to sumazejimo procento, japonu gamintoju motociklu dalis krito atatinkamai 25proc. amerikeje ir 18proc. es. nu?
na o kaip gyvenasi kituose pasaulio salyse moto ir auto vartotojams?
pvz. kinijoje 30zmoniu tenka 1automobilis, taciau 1motociklu dziaugiasi jau tik 15zmoniu.
neblogay!
kaip amerikenams patinka motociklai? nelabay: 56zmonem tenka 1mocas, o uztatai 1automobilis tenka 1.2zmogaus.
geda.
imkime pavyzdi is malaizijos gyventoju: 1mocas 3 zmonem!
Apsvieskite garbusis kokia moto situacija Lietuvoje.
Ne y tema.
Turiu du kaimynus vienas su bergu kitas su suskiu ir abu lunatikai islenda apie 11val vakaro kai as jau lovoi miegot taikaus. ir kad prades smaugt po langais sakiau paleisiu plytgali. O gal Zmogeliai naktiniam supermotui ruosias
