Page 5 of 9
Posted: 25 May 2010, 09:43
by Username
Re: WSBK 2010
Posted: 27 Jul 2010, 15:31
by prodriver
Re: WSBK 2010
Posted: 27 Jul 2010, 15:48
by Qu'est ce que c'est
be spydo varo, uz tai taip meto sykna
Re: WSBK 2010
Posted: 27 Jul 2010, 15:53
by jara
visos gonda karves be spydu lekia

ziuret i technini kerviu kanpeli

Re: WSBK 2010
Posted: 27 Jul 2010, 17:17
by mindaugasa vol.2
sita kyo uzvaziavimas yra kultinis. pilnam klipe dar patiko troy bailsyso veido israiska, kai ziurejo per telika sita.
bet ziuriu, prodraiveris slowly atranda interneta!? ari vatanena pike peakuose rado, dabar kyo...
sekantis bus.... mike doohan versus kevin shvantz?
Re: WSBK 2010
Posted: 27 Jul 2010, 17:25
by Username
sakyciau wayne rainey vs kevin shvantz.
Cia tiems kas neziuri istorijos irasu ftp
Re: WSBK 2010
Posted: 27 Jul 2010, 17:28
by mindaugasa vol.2
nublet, turiu rainiaus shoei replika! neaiskink ce man.
Re: WSBK 2010
Posted: 27 Jul 2010, 17:33
by Username
+250 uz rainiaus replika shojei!
Re: WSBK 2010
Posted: 27 Jul 2010, 19:53
by mindaugasa vol.2
nuble, del stikliuko tik emiau, bet visvienble
Re: WSBK 2010
Posted: 27 Jul 2010, 23:50
by Username
O Haydeno pasirasyta baka irgi pasilikai sau ar atidavei su karvute ?

Re: WSBK 2010
Posted: 28 Jul 2010, 08:55
by mindaugasa vol.2
haydeno parasas vienu metu nusitryne kazkiek.
tada stojo i darba uab balionelis ir bakas vel sutvisko naujom spalvom, bet be paraso. beje, uab balionelis darbas tviska iki siol!
cevekvestai, ka jus y tai?
taip pat primenu, jog turiu neil hodgson pasirasyta shoeju. bet parasas vienu metu taip pat kazkiek nusitryne.
Re: WSBK 2010
Posted: 28 Jul 2010, 08:57
by Username
Ale ziuriu mindaugas yra parasu ir aftografu rinkimo manjakas

Re: WSBK 2010
Posted: 28 Jul 2010, 09:42
by Qu'est ce que c'est
mindaugasa vol.2 wrote:haydeno parasas vienu metu nusitryne kazkiek.
tada stojo i darba uab balionelis ir bakas vel sutvisko naujom spalvom, bet be paraso. beje, uab balionelis darbas tviska iki siol!
cevekvestai, ka jus y tai?
taip pat primenu, jog turiu neil hodgson pasirasyta shoeju. bet parasas vienu metu taip pat kazkiek nusitryne.
uab balionelis yra neteisetai dirbanti imone, neturinti "nago testo" sertifikatu. klientus perspeju, kad aklai nepasitiketu imones vadovo marketinginiai triukais

Re: WSBK 2010
Posted: 28 Jul 2010, 09:49
by mindaugasa vol.2
uab balionelis prikazal dolgo zytj
balsiuose dabar valto uab "visos kompresoriaus paslaugos"
Re: WSBK 2010
Posted: 08 Sep 2010, 10:35
by mindaugasa vol.2
labadiena,
ziurejau wsbk lydincias superstock1000 gonkes nurburgringe. tai storms buvo teisus: cbr1krr - labai nestabilus baikai. blyn, kaip jie ten tamposi!
bet tai ziurejimui dabar reitinguoju dvi klases: superstock ir moto2