Page 5 of 10
Posted: 05 Mar 2010, 11:19
by Martynas
Ale geras tu zmogus El Traxo, dedu pliusa, kad padedi naujokams!
Aciu.
Dar vienas klausimas ar vairas nuo Road King tiktu Dynai? Sakyciau gal per platus?
o del pasimatavimo, tai galesim suorganizuoti, beje tu is kurio miesto? As is Vilniaus..
Posted: 05 Mar 2010, 11:24
by El Traxo
Aš iš Žemutinių Bezdonių. Skaitau beveik kaimynai

Posted: 05 Mar 2010, 13:18
by Abbath
Uz tai kad geras zogus dedu ir as Eltrachui pliusa

Posted: 05 Mar 2010, 20:24
by Martynas
O kaip rasti info apie vaira, Street bob? Ar tininka nuo kitu Harliu, storis ir t.t.?
aciu
Posted: 05 Mar 2010, 20:35
by Yvl
Martynas wrote:O kaip rasti info apie vaira, Street bob? Ar tininka nuo kitu Harliu, storis ir t.t.?
aciu
a tai jau ir HD puslapi uzdare?
nu pyzdec - viska jam gatavai suguglink, surask, padek panosen...
Posted: 05 Mar 2010, 20:38
by Martynas
Ei, tik nereikia... juk galima padeti naujokams, ar tu v padlu..?
Posted: 05 Mar 2010, 20:44
by Yvl
Martynas wrote:Ei, tik nereikia... juk galima padeti naujokams, ar tu v padlu..?
o paciam susirast vpadlu?
Posted: 05 Mar 2010, 20:47
by Martynas
Yvl wrote:Martynas wrote:Ei, tik nereikia... juk galima padeti naujokams, ar tu v padlu..?
o paciam susirast vpadlu?
Man tai ne, jei zinociau kas ir kaip cia neklausineciau.
o tamsa ziuriu daug zinote, bet v padlu ziniom pasidalinti..

Posted: 05 Mar 2010, 20:57
by Yvl
Martynas wrote:Man tai ne, jei zinociau kas ir kaip cia neklausineciau.
o tamsa ziuriu daug zinote, bet v padlu ziniom pasidalinti..

apie dynas ir apskritai apie mocus as irgi nixuja nezinau. bet gamintojas turi savo puslapi. kas galejo pagalvoti?!
rinkis, koks patinka ir pamatysi kur dar eina toks pats
Posted: 05 Mar 2010, 22:45
by Abbath
Galima as pasakysiu?
Seipo, kaipo visi vairai tinka visiems modeliams, BO storis esminiu tasku (prie tvirtinimo ir po rankenom) yra pakankamai vienodas - 1colis.
Ziurek tik kad tau trosu ir laidu uztektu, viskas.
Isimtis berods viena kiek atamenu springeris kazkuris, BO kazkoks ten vairo tvirtinimas axujevrotjebatelnai zanavarochenas vo.
](./images/smilies/eusa_wall.gif)
Posted: 05 Mar 2010, 23:31
by Arvis
Beigi fatbojai nuo '07 ibo storesnis vairas ju

Posted: 05 Mar 2010, 23:59
by Abbath
po laikikliu irgi storesnis?
Posted: 06 Mar 2010, 07:39
by Arvis
yo. kitokios stoikes
Posted: 13 Mar 2010, 16:00
by Martynas
El Traxo wrote:Martynas per ilgai su japonu važinėjo

Harlis yra motoLego. Paprastai dalys tinka daugeliui modelių, nežiūrint į metus. Vadinkime tai archaiškumu, ar klasika, bet HD inovatyvių techninių sprendimų, kitur taikomų kas pusmetį, BEVEIK nėra. Todėl beveik tas pats per tą patį. Nors kažkas gal ir nesutiks
Imi va šitą ir galvos nesuki:
http://cgi.ebay.com/ebaymotors/HARLEY-D ... 3caac1ae38
Tik prieš tai susisiek su amerikonu ir pasiderink siuntimo įkainį (dabar stovi nesamoningas UPS, o rašo, kad siunčia su USPS)
p.s. Su sąlyga, kad išlysi iš pogrindžio, galėčiau duot pasimatuot FLHR matuoklį. Ans kol kas dar neuždėtas ant bako.
Kaip patarei El Traxo, taip ir padariau, uzsakaiu per Ebay si daigciuka. Dabar laukiu kol atsius... Manau turetu tikti, dekui
Posted: 14 Apr 2010, 10:38
by Martynas
Sveiki,
ieskausi jungikliu kur ant vairo stovi. Vairas colinis. Reikia abieju pusiu su laidais, gali buti tik viduriai t.y. laidai su mygtukais.
Gal pas ka nereikalingi viliojasi, siulykite i PM del kainos tarsimes.