Page 5 of 5
Re: 2 procentai nuo pajamu mokescio
Posted: 29 Mar 2011, 15:36
by jara
sai wrote:axujet. taigi jus esat komercinis vienetas. norit babkiu siaip, ka bendru atveju uzdirbat.
jau geriau uz tuos pinigus per jega prigirdyt pirmininka, tai nors reportazas iseitu, kad ir uzdaram ziurovu ratui

edit. tai gal geriau juzei uz pastangas?
Rimantai, butinai mokesciu inspekcijai pranesiu, kad VšĮ Sporto klubas Motoakademija yra komercinis vienetas

Re: 2 procentai nuo pajamu mokescio
Posted: 29 Mar 2011, 18:00
by sai
nors ir simonytei asmeniskai. Ne imones statusa norejau norejau nurodyt. Parama skiriama tiem, kuriems jos reikia, arba kitais visuomeniniais pagrindais. Va frakcijai ant hardwaro susimest yr norm. Kokia visuomeniska veikla vykdot jus? Apsviekit prasom, gal paremsiu.
Re: 2 procentai nuo pajamu mokescio
Posted: 29 Mar 2011, 18:05
by jara
na, be to, kad skatinam saugu vairavima, tai planas siemet pravest kursa paskaitu apie tai mokyklose!

Re: 2 procentai nuo pajamu mokescio
Posted: 29 Mar 2011, 20:36
by tckd
prie haneriou praveskit!

Re: 2 procentai nuo pajamu mokescio
Posted: 29 Mar 2011, 21:35
by storms
tckd wrote:prie haneriou praveskit!

jio
jei priverst tuos nevalas savo semkiu lukstus, isgertas bonkes ir kitas siuksles issivezt su savim arba bent jau danest iki siuksliu dezes - butu didelis pliusas
Re: 2 procentai nuo pajamu mokescio
Posted: 05 Mar 2012, 16:47
by jara
Diena laba, pavasaris atejo - 2 procentai kamuot pradejo

praeitais metais vykdem daug - ir mokamai, ir nemokamai, o siemet zadam padaryt dar daugiau, juk ziedo metai!!

tad jei kazkas neatidave savo 2 proc darzeliams ar mokykloms, kvieciame jais pasidalint su mumis.
info apie pildyma rasite cia:
http://coffeeracers.lt/lt/partneriams/2 ... -cr-klubui" onclick="window.open(this.href);return false;
Aciu uz demesi

Re: 2 procentai nuo pajamu mokescio
Posted: 27 Mar 2012, 10:22
by tckd
nu galvoju ziedo metai duosiu kafereiseriam 1 proc
visas puslapis prirasyto belenkokios beletristikos,
pdf forma tuscia,
ffdata failas pasirodo ant v.2 formos (su pirma versija neatidaro ir dar reikia valanda galvot kodel)
siaip taip iveikus pakvimpa izulumu Mokescio dali skiriu iki 2015
zodz kafereiseriai

Re: 2 procentai nuo pajamu mokescio
Posted: 27 Mar 2012, 10:25
by mindaugasa vol.2
jo. man praeitais metais taip pat kazkas nesigavo. ar gavosi, jara?
siemet svarstau: ar kava reising, ar palestinos issivadavimo frontas?
Re: 2 procentai nuo pajamu mokescio
Posted: 27 Mar 2012, 10:42
by tckd
radau dar viena nebloga
VILNIAUS VISUOMENINĖ ORGANIZACIJA AUTOMOBILIŲ IR MOTOCIKLŲ SPORTO KLUBAS "MOTOFAKTORIJA"
Re: 2 procentai nuo pajamu mokescio
Posted: 27 Mar 2012, 10:44
by wundis
uzuodziu lenku rinkimine agitacija, matomai norejo isisavint mf skirtas lesas

Re: 2 procentai nuo pajamu mokescio
Posted: 27 Mar 2012, 10:47
by tckd
wundi turiu keleta ir tau:
Moterų klubas "MOTORY"
Paramos gavėjas nuo 2011.03.24
Teisėsaugininkų motociklininkų asociacija "AMBER KNIGHTS"
Paramos gavėjas nuo 2011.02.10
Karių motociklininkų klubas "Perkūnas"
Paramos gavėjas nuo 2008.03.31
Re: 2 procentai nuo pajamu mokescio
Posted: 27 Mar 2012, 10:48
by wundis
jau paskyriau 2 procentus Ukmerges dviratininku klubui Zaibas. Nors ten gryna pinigu plovimo operacija ir ES paramos falsifikavimas, ir dar kazin ar pasiskyre, nes nezinau ar teisingai viska atlikau.
Re: 2 procentai nuo pajamu mokescio
Posted: 27 Mar 2012, 11:08
by jara
Mindaugai, viskas gavosi praejusiais metais!
o anos naujos formos neatsidaro ant senos, nes VMI pakeite formaluma - dar siulo prie to kad kofireiserius paremt ir bubiliui atiduot procentuka. skaitau, kad bubilius kibys ir nieko jam neduodam. steigiam MF partija!

Re: 2 procentai nuo pajamu mokescio
Posted: 27 Mar 2012, 12:57
by tckd
tai ir parasykit vietoj beletristikos, nuo 2012 nauja forma.
bei siaip galetumet tekste nurodyti paramos gavejo rekvizitus as ir pats buciau sugebejes kopy/paste pasidaryt.
kadangi uzsipisau kariaut kol daejau iki to numerio, tai stai jums ir prasom.