Posted: 18 Mar 2010, 19:38
nesugebetum kastelt ir gnybtelt?Username wrote:viskas aisku, pas wundi - trumpas
nesugebetum kastelt ir gnybtelt?Username wrote:viskas aisku, pas wundi - trumpas
na jei dar ir audriuszy ant dienu cia pasirodys - svilpikas tada tikrai rukomindaugasa vol.2 wrote:wee, ziemos miegas baigesi?!?
negaleciau patiketi..
tai deretu kaip ir prisistatyti, skaityk esi naujokas
kaip prisistatytum?
Ar audriuszy kada nors motocikla vairavo?storms wrote:na jei dar ir audriuszy ant dienu cia pasirodys - svilpikas tada tikrai rukomindaugasa vol.2 wrote:wee, ziemos miegas baigesi?!?
negaleciau patiketi..
tai deretu kaip ir prisistatyti, skaityk esi naujokas
kaip prisistatytum?
Na nenusimink, moto arsenalo skurduma visada galima konpencuoti Dolce ir Gabana aksesuarais, pvz shleikom.storms wrote:labas wee
alaus?
p.s. tai pagal teorija, mano moto arsenalas ivardija tai, kad mano mikio net mikiu vadint nebeiseina?
Ok.mindaugasa vol.2 wrote:wee, ziemos miegas baigesi?!?
negaleciau patiketi..
tai deretu kaip ir prisistatyti, skaityk esi naujokas
kaip prisistatytum?


Zinai nuo kada pirstines tapo reikalingiausiu irankiu? Ogi nuo tada kai vyras nukniso is mano masinos bagazines drele su irankiu deze. O pasinaudojimui kai to reikia turiu pasivogti savo irankius, kad nematytu. Ner teisybes siam pasaulyje!wundis wrote:skaitau etaloniniame prisistatyme butina nurodyti megstamiausia darbo iranki. pvz harli aka shadow megiamiausias darbo irankis - pirstines darzui ravet. nu i ka? girdejau, ar tik ne stormsui labiausiai bulgarke prie sirdies? aha? ka tai turetu pasakyti apie charakteri?
Bet rankos svarios lieka.Shadow wrote:.. pirstines tapo reikalingiausiu irankiu... kai to reikia turiu pasivogti savo irankius, kad nematytu. Ner teisybes siam pasaulyje!
uzrode man cia vienas aparata jaunajai kartai - http://www.osetbikes.com , sake zada sunui pirkt, prase atsiliepimu paieskotdidzhej wrote:Ateina nauja karta... amzius tikrai nesvarbu!
Kaimynai, ka manai.. gal jau ir tau laikas varna pasimatuot?