Page 5 of 6

Posted: 18 Mar 2010, 19:38
by Yvl
Username wrote:viskas aisku, pas wundi - trumpas :pazors:
nesugebetum kastelt ir gnybtelt?

Posted: 18 Mar 2010, 19:43
by storms
mindaugasa vol.2 wrote:wee, ziemos miegas baigesi?!?
negaleciau patiketi..
tai deretu kaip ir prisistatyti, skaityk esi naujokas
kaip prisistatytum?
na jei dar ir audriuszy ant dienu cia pasirodys - svilpikas tada tikrai ruko :prayer:

Posted: 18 Mar 2010, 20:20
by Username
storms wrote:
mindaugasa vol.2 wrote:wee, ziemos miegas baigesi?!?
negaleciau patiketi..
tai deretu kaip ir prisistatyti, skaityk esi naujokas
kaip prisistatytum?
na jei dar ir audriuszy ant dienu cia pasirodys - svilpikas tada tikrai ruko :prayer:
Ar audriuszy kada nors motocikla vairavo? :roll:

Posted: 18 Mar 2010, 20:52
by storms
reikmanyt

Posted: 19 Mar 2010, 00:45
by didzhej
audriui zy nereikia vairuoti motocikla, kad butu dviem coliais didesnis! :)

Posted: 19 Mar 2010, 08:33
by Vee Crunchy
storms wrote:labas wee
alaus?

p.s. tai pagal teorija, mano moto arsenalas ivardija tai, kad mano mikio net mikiu vadint nebeiseina?
Na nenusimink, moto arsenalo skurduma visada galima konpencuoti Dolce ir Gabana aksesuarais, pvz shleikom.

P.S. Labas, mielai.

Posted: 19 Mar 2010, 08:43
by Vee Crunchy
mindaugasa vol.2 wrote:wee, ziemos miegas baigesi?!?
negaleciau patiketi..
tai deretu kaip ir prisistatyti, skaityk esi naujokas
kaip prisistatytum?
Ok.
Sveiki,
esu forumo vaiduoklis.

Gimtine: Ðeðkine
Gyvnamoji vieta: garazas be duobes, 17 kv.m
Profesija: zurnalistikos inzinierius
Hobis: LSD vartojimas, Lietuviskos pasakos, gipso kartono lubu ardymas, kvantum fizika
Politines paziuros: libertaras - antitironas
Tikiu kad: menulis yra dirbtinis zemes palydovas, kotroliuojamas ufonautu
Netikiu i: antropogenini globalini atsilima
Megstamiausias varzto diametras: nesu tiksliai apsisprendes, greiciauiai kad M10 su 1.25 zingsniu
Pilotuoju: WTF-R750

Posted: 19 Mar 2010, 08:51
by mindaugasa vol.2
tai vat prasome gerbnaujokai vartoti gerbwee prisistatyma kaip sablona ir nebus kur pliusu deti.
sveikas atvykes, wee!

o kaip gyvenamojo busto be jokiu E statyba?
:rock:

edit: kvantine fizika berods Romanas Abramovicius baiges. randat bendra kalba?

Posted: 19 Mar 2010, 09:21
by El Traxo
Sutinku, etaloninis prisistatymas.
Tiesa, pasigedau informacijos apie mėgstamą spalvą ir su kokia Lietuvos įžymybe norėtum bromoj išgerti kefyro?

Posted: 19 Mar 2010, 12:30
by wundis
skaitau etaloniniame prisistatyme butina nurodyti megstamiausia darbo iranki. pvz harli aka shadow megiamiausias darbo irankis - pirstines darzui ravet. nu i ka? girdejau, ar tik ne stormsui labiausiai bulgarke prie sirdies? aha? ka tai turetu pasakyti apie charakteri?

Posted: 19 Mar 2010, 13:05
by didzhej
Ateina nauja karta... amzius tikrai nesvarbu!

Image
Image

Kaimynai, ka manai.. gal jau ir tau laikas varna pasimatuot?

Posted: 19 Mar 2010, 14:06
by Shadow
wundis wrote:skaitau etaloniniame prisistatyme butina nurodyti megstamiausia darbo iranki. pvz harli aka shadow megiamiausias darbo irankis - pirstines darzui ravet. nu i ka? girdejau, ar tik ne stormsui labiausiai bulgarke prie sirdies? aha? ka tai turetu pasakyti apie charakteri?
Zinai nuo kada pirstines tapo reikalingiausiu irankiu? Ogi nuo tada kai vyras nukniso is mano masinos bagazines drele su irankiu deze. O pasinaudojimui kai to reikia turiu pasivogti savo irankius, kad nematytu. Ner teisybes siam pasaulyje!

Posted: 19 Mar 2010, 14:13
by Arvis
Shadow wrote:.. pirstines tapo reikalingiausiu irankiu... kai to reikia turiu pasivogti savo irankius, kad nematytu. Ner teisybes siam pasaulyje!
Bet rankos svarios lieka.

Posted: 19 Mar 2010, 14:18
by Shadow
Pirstines visame kame turi savo pliusu ir minusu.

Posted: 19 Mar 2010, 14:19
by ezhiukas
didzhej wrote:Ateina nauja karta... amzius tikrai nesvarbu!


Kaimynai, ka manai.. gal jau ir tau laikas varna pasimatuot?
uzrode man cia vienas aparata jaunajai kartai - http://www.osetbikes.com , sake zada sunui pirkt, prase atsiliepimu paieskot :)