Antifrizas

Motociklų konstrukcijos klausimai, remontas
User avatar
jara
Kacergos extrymas
Posts: 1905
Joined: 20 Feb 2009, 18:46
Location: Kacergine
Contact:

Post by jara »

stafai, o Tavo atveju tai vazineji ne tik gatvej, tad sakyciau pavojinga ziede!
noretum vaziuot paskui toki moca?? :roll:
Smoothly, gently.. open the throttle!!!
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Post by storms »

nespank
jei pasipils kad ir vanduo - dribsit abu kartu
pac maciau savo akimis kaip tai vyksta
User avatar
stafas
125cc tarp koju
Posts: 227
Joined: 01 Jan 2009, 16:40
Location: Kaunas

Post by stafas »

ir dar pavyzdys: vidas per paskutini trackdaysa ant pirmo posukio nuleke ir mazas su kazkuo "sakiuose" susikabines, buvo tepalu ir antifrizo demes, bet jos buvo labai isoreje, tikrai ne ant normalios trajektorijos.
P.S. Jara, as antifrizu prekiauju, tikrai viesoje erdveje neagituosiu pries jo vartojima ... :D
Dėjau, dedu ir dėsiu visas pastangas ant Jūsų problemos...
User avatar
jara
Kacergos extrymas
Posts: 1905
Joined: 20 Feb 2009, 18:46
Location: Kacergine
Contact:

Post by jara »

ateis ta diena, kai prades kacergoj tikrinti ar antifryzas ar nebe :)
galu gale reikia karta per gonkes parasyt protesta. tada prades biskeli tvarka darytis! na, jei yra reglamente parasyta, vadinasi tvarka turi buti vienoda visiems :)
Smoothly, gently.. open the throttle!!!
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Post by storms »

tai pala
prie ko cia gonkes
ne apie jas juk sneka buvo
User avatar
jara
Kacergos extrymas
Posts: 1905
Joined: 20 Feb 2009, 18:46
Location: Kacergine
Contact:

Post by jara »

stafas wrote:buvo tepalu ir antifrizo demes, bet jos buvo labai isoreje, tikrai ne ant normalios trajektorijos.
P.S. Jara, as antifrizu prekiauju, tikrai viesoje erdveje neagituosiu pries jo vartojima ... :D
kas Tau yra neiddeali, kitam gali patapt ideali! be to, sutik, akd lenkimai atliekami nevisada ant idealios trajektorijos.

o del prekybos, tai sakyciau,akd agituok teisingai! ir sakyk - kas vaziuojat gatvej, antifrizzas must, o kas ziede, sorry chebra - tik vandenelis

Edit: storms, buvo sneka apie tai, aks vazo i zieda, tas turi uzsipilt! tai is esmes ner skirtumo ar gonkes ar nebe
Smoothly, gently.. open the throttle!!!
User avatar
stafas
125cc tarp koju
Posts: 227
Joined: 01 Jan 2009, 16:40
Location: Kaunas

Post by stafas »

nu gerai, gincinames, vardan ginco ;)
antifrizas - gatvej
vanduo ar tinkams produktas - gonkese

o tokiu, kaip as atveju - kol rimtai neuzlaus, vaziuosiu su antifrizu per track days'us. Del gonkiu, kuo toliau tuo labiau prieinu isvados, kad viena mocas ir gonkems ir gatvei netinka...
Dėjau, dedu ir dėsiu visas pastangas ant Jūsų problemos...
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Post by storms »

as skaitau skirt reikia gonkes ir pakatuskes
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Post by storms »

jara wrote:ateis ta diena, kai prades kacergoj tikrinti ar antifryzas ar nebe :)
galu gale reikia karta per gonkes parasyt protesta. tada prades biskeli tvarka darytis! na, jei yra reglamente parasyta, vadinasi tvarka turi buti vienoda visiems :)
skaitau sitoj vietoj nori parodyt, kad kazka gali papist, o ne del to, kad butu saugu.
User avatar
jara
Kacergos extrymas
Posts: 1905
Joined: 20 Feb 2009, 18:46
Location: Kacergine
Contact:

Post by jara »

storms wrote:
jara wrote:ateis ta diena, kai prades kacergoj tikrinti ar antifryzas ar nebe :)
galu gale reikia karta per gonkes parasyt protesta. tada prades biskeli tvarka darytis! na, jei yra reglamente parasyta, vadinasi tvarka turi buti vienoda visiems :)
skaitau sitoj vietoj nori parodyt, kad kazka gali papist, o ne del to, kad butu saugu.
sakitau, akd jei taisykles yra, tai jos yra visiems vienodos!!!!
kas butu jei pradetu per gp ar wsbk visi isdarinet ka nori???
storms, kad ir koks as buciau zalis mocuose, bet siuo atveju esi visiskai neteisus!!!

edit: o kuo skiriasi gonkes ir pakatushkes??? tipo per pakatushkes saugumas px, o per gonkes ne???
Smoothly, gently.. open the throttle!!!
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Post by storms »

tai ko praeita sezona tylejai ir vaziavai su antifrizu?
anyway
va pirkit water wetter ir tema lock
http://www.trt-shop.eu/automobiliai/var ... iedai.html
User avatar
jara
Kacergos extrymas
Posts: 1905
Joined: 20 Feb 2009, 18:46
Location: Kacergine
Contact:

Post by jara »

ai jo, cia iseitis!
jamsime sita daikta :)
Smoothly, gently.. open the throttle!!!
User avatar
nitruxa
Apsiles raideris
Posts: 333
Joined: 05 Sep 2009, 17:23
Location: Vilnius

Post by nitruxa »

water weteri ir uzmariu reiseriai siule :) tai sita jauciu ir reikes pasiimt, kad jau yra kur pirkt lietuvoj ;)
Only A Biker Knows Why A Dog Sticks Its Head Out Of A Car Window
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

taciau jei pastebejome, niekur neraso, kad watteris yra neslidus ir rekomenduojamas/aprobuotas gonkem?!
cross cojones PC
User avatar
nitruxa
Apsiles raideris
Posts: 333
Joined: 05 Sep 2009, 17:23
Location: Vilnius

Post by nitruxa »

bet jis yra leidziamas gonkese (bent jau JAV - taip sake...)
Only A Biker Knows Why A Dog Sticks Its Head Out Of A Car Window
Post Reply