Page 5 of 17

Posted: 02 Jun 2010, 17:04
by sai
jara wrote: kacergines apkrovimas yra 11-40 motociklu. taip parasyta lenktyniu reglamente. todel daugiau vaziuotoju neleisime :)

wisa info apie tai www.tiotki. ru
ahoj, organonizatoriai, deficitiniu vietu isradejai! kaip su jumis sukontaktuot, rasau pm, skambinu - kuj nieko. itrauke kas i sarasa, ar tik mindaugasa be eiles ir vsio?
aciu

Posted: 03 Jun 2010, 07:43
by storms
minde, varom kitam savaitgaliui?

Posted: 03 Jun 2010, 08:54
by jara
organizatoriai biskeli buvo uzsienyje! :)
dabar jau viskas online!

Storms - aisku, kad varykite!!! :)

Posted: 03 Jun 2010, 09:01
by tckd
o tai storms pristatys kada ar ne varomaja placiai visuomenei ar reiks minusu gausiai inkalt? :-k

Posted: 03 Jun 2010, 13:15
by mindaugasa vol.2
storms wrote:minde, varom kitam savaitgaliui?
paliubomu. jei nebusiu su seimyna islekes. nepamenu, kad islekiu.

Posted: 04 Jun 2010, 10:36
by jara
Sveiki gyvi,

taigi, papildoma informacija treniruociu dalyviams.
kad galetumete isnaudoti visa pasivazinejimam skirta laika, siulome Jums atvykti i Kacergine 11.30. registracija, motociklu apziura ir bryfingas uzima siek tiek laiko!

Susirinko nemazai dalyviu, kuriu vaziavimo lygis yra skirtingas, todel saugumo sumetimais vaziuojancius suskirstysim i dvi klases, kad letesniems ir naujiems zmonems nebutu streso vaziuojant su greitesniais.

Jei pasirodys, kad neuztenka vaziavimo laiko, tai uz simbolini mokesti trasos nuoma bus pratesta dar vienai valandai, t.y. iki 15 val!!!

CR Team

Posted: 04 Jun 2010, 10:39
by storms
beje, kaip baigesi istorija su ausinimo skysciu?

Posted: 04 Jun 2010, 10:46
by jara
o kas sake, kad jinai baigesi? :albino:

Posted: 04 Jun 2010, 10:51
by storms
nu tai toks ir klausimas
koks reziume?

Posted: 04 Jun 2010, 10:52
by jara
Reziume toks: Coffee Racers komanda vaziuoja su distiliuotu vandeniu vietoj ausinimo skyscio ir lygiai taip pat rekomenduoja vaziuoti VISIEMS, kurie vaziuoja i zieda!

Posted: 04 Jun 2010, 11:09
by storms
kaip su trackdaysais?

Posted: 04 Jun 2010, 11:14
by jara
trackdaysus organizuoja mantas, kur sportininkai renkasi, bet kiek pamenu, ten niekas nieko netikrino.
pas mus uzsiregistravo dauguma zmoniu, kurie vaziuos pirma karta i zieda. todel tikrinama del ausinimo skyscio/vandens nebus :)

Posted: 04 Jun 2010, 11:20
by Kamstis
o tai neiseina taip atlekiu dengi v lapu ir smaugiu?

Butina pries puse metu vieta rezervuotis?

Posted: 04 Jun 2010, 11:28
by atmaskis
Kamstis wrote:o tai neiseina taip atlekiu dengi v lapu ir smaugiu?

Butina pries puse metu vieta rezervuotis?
Galima ir taip, bet islieka tikimybe, kad laisvos vietos neatsiras.

Posted: 04 Jun 2010, 11:31
by devil_racer
nieko nežinau, žiede maišytis kitiem žadu dvi valandas :binky: