Page 5 of 6
Posted: 10 Jul 2010, 12:24
by Dzuku_Briedzis
Parein pliusu lietus. vIras
Posted: 10 Jul 2010, 12:48
by cliff
nu ka kitais metais i pirma desimtuka manau laisvai

tik atsarginiu detaliu daugiau pasijamkit.
Posted: 10 Jul 2010, 12:53
by tomasn
pabodo pliusuot, bet pasikartosiu - pipliusas!

Posted: 10 Jul 2010, 18:38
by drzet'as
Pasakysiu taip
Reikia naujos galines padangos kiekviena diena .
Moosai butinai nes po 200 geru akmenu per diena kameroms yra per daug.
vintiliatoriaus ant radiatoriu BUTINAI.
Stabdziu ir sankabos rankeneliu po 3 vnt minimum.
Ir siaip mocas turi buti kazkiek sarvuotas.
Posted: 10 Jul 2010, 19:33
by tckd
drzet'as wrote:
Stabdziu ir sankabos rankeneliu po 3 vnt minimum.
o tai apsaugos su metalais neissprendzia sitos bedos?
o dar hobiai ir profiai mina tuo paciu tracku?
Posted: 11 Jul 2010, 09:42
by drzet'as
tckd wrote:drzet'as wrote:
Stabdziu ir sankabos rankeneliu po 3 vnt minimum.
o tai apsaugos su metalais neissprendzia sitos bedos?
o dar hobiai ir profiai mina tuo paciu tracku?
Metalas linksta
Visada Albertas serviso zonoje juos tvarkydavo.
profai yra profai jie turi savo trasa ;]]
O ekspertai del lietaus vaziavo kartu su mumis , o mes savo trasa ...
Re: redbullromaniacs 2010
Posted: 30 Sep 2010, 14:11
by El Traxo
Re: redbullromaniacs 2010
Posted: 30 Sep 2010, 14:37
by Dzuku_Briedzis
nuo kalnelio ant ratelio patiko
ir tas durnius unt ratelia ant stogelio
:sick:
Re: redbullromaniacs 2010
Posted: 30 Sep 2010, 16:25
by zil130
aha ir verdantis bergas

Re: redbullromaniacs 2010
Posted: 01 Oct 2010, 10:20
by Ziune
ech...
Re: redbullromaniacs 2010
Posted: 01 Oct 2010, 11:05
by tckd
praktiskai tik reno megstamas motokulturizmas

Re: redbullromaniacs 2010
Posted: 01 Oct 2010, 23:07
by Renaz
tckd wrote:praktiskai tik reno megstamas motokulturizmas

vel kabinejates? megstamas yra nardymas po shuda iki kaklo. va tas tai megstamas, o sitas tai rimc reikals.
Re: redbullromaniacs 2010
Posted: 05 Jan 2011, 22:28
by El Traxo
Ale tai drzetą net oficialiame 2010 m. filme pagerbė:

Re: redbullromaniacs 2010
Posted: 06 Jan 2011, 09:02
by tckd
kas cia per oficial movie? torrenta prasom v studiju.
Re: redbullromaniacs 2010
Posted: 06 Jan 2011, 09:15
by El Traxo
tckd wrote:kas cia per oficial movie? torrenta prasom v studiju.
žr. lenkomanijoj