Page 5 of 6

Posted: 10 Jul 2010, 12:24
by Dzuku_Briedzis
Parein pliusu lietus. vIras

Posted: 10 Jul 2010, 12:48
by cliff
nu ka kitais metais i pirma desimtuka manau laisvai :D tik atsarginiu detaliu daugiau pasijamkit.

Posted: 10 Jul 2010, 12:53
by tomasn
pabodo pliusuot, bet pasikartosiu - pipliusas! :plustwo:

Posted: 10 Jul 2010, 18:38
by drzet'as
Pasakysiu taip

Reikia naujos galines padangos kiekviena diena .
Moosai butinai nes po 200 geru akmenu per diena kameroms yra per daug.
vintiliatoriaus ant radiatoriu BUTINAI.
Stabdziu ir sankabos rankeneliu po 3 vnt minimum.
Ir siaip mocas turi buti kazkiek sarvuotas.

Posted: 10 Jul 2010, 19:33
by tckd
drzet'as wrote: Stabdziu ir sankabos rankeneliu po 3 vnt minimum.
o tai apsaugos su metalais neissprendzia sitos bedos?

o dar hobiai ir profiai mina tuo paciu tracku?

Posted: 11 Jul 2010, 09:42
by drzet'as
tckd wrote:
drzet'as wrote: Stabdziu ir sankabos rankeneliu po 3 vnt minimum.
o tai apsaugos su metalais neissprendzia sitos bedos?

o dar hobiai ir profiai mina tuo paciu tracku?
Metalas linksta :-$
Visada Albertas serviso zonoje juos tvarkydavo. :evil:
profai yra profai jie turi savo trasa ;]]

O ekspertai del lietaus vaziavo kartu su mumis , o mes savo trasa ...

Re: redbullromaniacs 2010

Posted: 30 Sep 2010, 14:11
by El Traxo
da best of 2010

Re: redbullromaniacs 2010

Posted: 30 Sep 2010, 14:37
by Dzuku_Briedzis
nuo kalnelio ant ratelio patiko

ir tas durnius unt ratelia ant stogelio

:sick:

Re: redbullromaniacs 2010

Posted: 30 Sep 2010, 16:25
by zil130
aha ir verdantis bergas :cheers:

Re: redbullromaniacs 2010

Posted: 01 Oct 2010, 10:20
by Ziune
=D>

ech...

Re: redbullromaniacs 2010

Posted: 01 Oct 2010, 11:05
by tckd
praktiskai tik reno megstamas motokulturizmas :teeth:

Re: redbullromaniacs 2010

Posted: 01 Oct 2010, 23:07
by Renaz
tckd wrote:praktiskai tik reno megstamas motokulturizmas :teeth:
vel kabinejates? megstamas yra nardymas po shuda iki kaklo. va tas tai megstamas, o sitas tai rimc reikals.

Re: redbullromaniacs 2010

Posted: 05 Jan 2011, 22:28
by El Traxo
Ale tai drzetą net oficialiame 2010 m. filme pagerbė: :thumbright:

Image

Re: redbullromaniacs 2010

Posted: 06 Jan 2011, 09:02
by tckd
kas cia per oficial movie? torrenta prasom v studiju.

Re: redbullromaniacs 2010

Posted: 06 Jan 2011, 09:15
by El Traxo
tckd wrote:kas cia per oficial movie? torrenta prasom v studiju.
žr. lenkomanijoj