Page 5 of 12

Re: Pikčiausias panasonicas 2011 gontkėms?

Posted: 26 Sep 2010, 22:53
by Username
Na kur tau nebus kvalitetas kai variklio viduriai dvigubai storesni :laughing6:

Re: Pikčiausias panasonicas 2011 gontkėms?

Posted: 26 Sep 2010, 23:37
by inter
Ha, bet tai netrukdo puskarvei būt lengviausiu sausos masės 2007 supersportu tarp panasonicų :teeth: .

Re: Pikčiausias panasonicas 2011 gontkėms?

Posted: 27 Sep 2010, 07:21
by mindaugasa vol.2
inter wrote:Ha, bet tai netrukdo puskarvei būt lengviausiu sausos masės 2007 supersportu tarp panasonicų :teeth: .
kalbekime lytuviskai: telycia

Re: Pikčiausias panasonicas 2011 gontkėms?

Posted: 10 Oct 2010, 10:58
by jara
sklando gandas, kad jau issirinktas pikciausias panasonikas kitiems metams :rock:

Re: Pikčiausias panasonicas 2011 gontkėms?

Posted: 10 Oct 2010, 12:33
by inter
Nutai :occasion5: kada? :D

Re: Pikčiausias panasonicas 2011 gontkėms?

Posted: 10 Oct 2010, 12:36
by jara
dar garazas tuscias...

Re: Pikčiausias panasonicas 2011 gontkėms?

Posted: 10 Oct 2010, 20:45
by prodriver
gonda puskarve ar vallentino rosi racing edition r6?

Re: Pikčiausias panasonicas 2011 gontkėms?

Posted: 10 Oct 2010, 20:50
by mindaugasa vol.2
hmm, na tai pikciausias panasonikas, koky radau autogide siuo metu, tai yra aprilia rs250. jara?

Re: Pikčiausias panasonicas 2011 gontkėms?

Posted: 10 Oct 2010, 21:37
by tckd
jara wrote:dar garazas tuscias...
a tai kur senuku aftermarketas iskeliavo? atgal i senukus - nedziugina? =;

Re: Pikčiausias panasonicas 2011 gontkėms?

Posted: 10 Oct 2010, 22:13
by tomasn
gal tas panasonikas - inazuma??? :blackeye:

Re: Pikčiausias panasonicas 2011 gontkėms?

Posted: 10 Oct 2010, 23:08
by jara
senuku aftermarketas vietoj. bet jis ne mano, o drakono :)
tikiuosi greit imesti foto. diena, kita :roll:

Re: Pikčiausias panasonicas 2011 gontkėms?

Posted: 10 Oct 2010, 23:10
by Yvl
tomasn arti tiesos beje :)

Re: Pikčiausias panasonicas 2011 gontkėms?

Posted: 11 Oct 2010, 09:29
by M`BaubZ
Yvl wrote:tomasn arti tiesos beje :)
jara pajemė devym pirmų tepalinį gsxr 750? perėmė vee projectą?

Re: Pikčiausias panasonicas 2011 gontkėms?

Posted: 18 Oct 2010, 15:41
by inter
Labadien,
toks gan slidus klausimas (dabar, kai jau Jara turi "tepalinį" k8) - kas vistik geriau sportui, K6-K7 ar K8-K9? Žinant, kad normalioj neiškraipytoj rinkoj K6 ein po sub_11K LTL, o K8 prasideda maždaug nuo 15k LTL.
Garsūs pamąstymai:
- Elektroninis K8 dempferis greičiausiai vistiek bus keičiamas į analoginį - tradicijos tokios.
- K8 MODE režimas vistiek bus nustatytas ant Race. Pastoviai. Tai kokia nauda?
- K8 katalizatorius duslintuve ir apskritai sunkesnis duslintuvas garbės nepriduoda - keist į race tipo su dB slopintuvais civilizuotoms trasoms.

Pliusai: K8 galingesnis (nu kažkur 1,7HP pagal kai kuriuos dyno) ir turi lengvesnius ratus (bet visumoj ant semkių pakelio svorio sunkesnis).

Nes, sakykim, yra dar viena alternatyva - race ready K8 už k6 kainą (daugiau ar mažiau), bet tai tokiu atveju su minėtu K8 jau tektų apsiženyt. Foreva and eva.
:dontknow:

Re: Pikčiausias panasonicas 2011 gontkėms?

Posted: 18 Oct 2010, 15:52
by mindaugasa vol.2
isikisiu i suaugusiu pokalbi ir parasysiu, kad 2005-06 suzuki pagamino gerausius savo sport baikus. o gal net ne tik savo. gal ne galingiausius, bet ar ne lengviausius? gal ne labiausiai sofistikuoti, bet DYI superbike atveju, tai tik privalumas.
bent jau litrinio suskio atveju, tai anglai sustate minimaliai pimpinta (stabdziai ir duda?) k5 vs. k7. ir viskas buvo lygiai, jei ne k5 naudai. bent jau pinigais k5 naudai, tai tikrai.
vienas minusas: liekamoji verte po numatyto keitimui periodo:k5/k6 gali jau