Page 5 of 10

Re: 2011 motociklai

Posted: 06 Oct 2010, 15:18
by rprznt
varvyju seile ant Z1000SX, imho netgi labai grazus...

Ir klipo muzika netgi labai teisinga...

Re: 2011 motociklai

Posted: 07 Oct 2010, 02:01
by Vee Crunchy
inter wrote:
Vee Crunchy wrote:couldnt care less apie ZX10R,
sitas tuo tarpu beprotiskai fantastiskas:
Z1000SX
Dar viena britva kur nebritva? Vee, o kam??? Kai tuo tarpu yra tokie modeliai kaip Z750/Z1000. Skaitau pirks tik vokiečiai, nes anie turi autobanus ir gali legaliai smaugt kiek ein (nu reiškias reikia ir spoilerių).
Nu kad nereikia autobanu, kad isitikintum, kad nakedas su 130Ag yra sudas. Man bent jau nepatink.
Ir dar ir del to, kad kuo naujesnis supersport litras, tuo maziau prasmes jis turi visur, isskyrus zieda. Gavau neseniai pasivazinet su '08 1000RR, dar zinomu kaip ''the best'' ir galiu oficialiai pareikst, kad 954 man yra kur kas morre bester. Su 1000RR neradau kur atsukt iki redlaino. Fuck that. Tas naujas ZX10R dar arciau beprasmybes realiam pasauly.
Skaitau jei sukerktum ZX10R su Z1000 (du netikelius), gautum Z1000SX - viena tikeli. I like.

Re: 2011 motociklai

Posted: 07 Oct 2010, 09:00
by Username
kurioje skyleje 08 1000RR ze best? :D :D

Taigi 09 metais viskas apsiverte aukstyn kojom ir visi tie patys zurnalai kuriuos Vee skaito parase kad jis jau nebezebest :albino:

Reik sekti spauda :albino: :albino:

Re: 2011 motociklai

Posted: 07 Oct 2010, 09:23
by Arvis
Dar neisrastas motociklas, kuris atpistu sportsteri (07).

Re: 2011 motociklai

Posted: 07 Oct 2010, 09:24
by Username
tol kol sportsteris nepagamins motociklo tol nebus israstas

Re: 2011 motociklai

Posted: 07 Oct 2010, 09:25
by Arvis
Username wrote:tol kol sportsteris nepagamins motociklo tol nebus israstas
:withstupid:

Re: 2011 motociklai

Posted: 07 Oct 2010, 16:09
by prodriver
Image

Vat kaip atrodys naujas kwakis zx10r

http://www.autoblog.com/2010/10/05/2011 ... ore-speed/" onclick="window.open(this.href);return false;

Re: 2011 motociklai

Posted: 07 Oct 2010, 18:10
by mindaugasa vol.2
man nepatinka priekinio spoilerio sprendimas - save laikantis stikliukas. bus brangus aftermarketas, o reisinginiu atveju is polietileno laksto pats neissipjausi. blogay.

Re: 2011 motociklai

Posted: 07 Oct 2010, 19:13
by Username
Kuo toliau, tuo motai is USA - prasciau:

http://www.bikeland.org/story.php?storyID=58187" onclick="window.open(this.href);return false;

Re: 2011 motociklai

Posted: 07 Oct 2010, 20:51
by mindaugasa vol.2
tigi raso, kad bus lengai apeinamas ribotuvas.
beje, labai pusia burbula apie traukos kontroles sistema "most advanced in motorcycling ever"
nu, nu. ducati traction kontrole, kiek teko skaityti, waaaay more complex ir advanced. kazin ar bmw prastesne? ir t.t.

Re: 2011 motociklai

Posted: 07 Oct 2010, 23:35
by Username
na kol sita kawa neisejo tai lyginimas sistemu yra toks biski is pirsto lauztas. Kai bus testai bus ir aisku ar advanced ar ne. Sako elektronika parejo is motogp, xz.

A kam tos TC reikia aplamai?

Beje kad straipsnelio autoriai nori kad butu apeinamas ribotuvas, tai nereiskia kad taip ir bus. Jeigu teks keisti visa kompa i racing (su is to isplaukianciom 'pasekmem' apie lempuciu neveikima ir babkiu kainavima) tai maza nepasirodys irgi...

viena aisku, kad 08cbr, 09r1 (ir gal kitu modeliu) istorija tesiasi ir ateityje ji vis labiau ryskes bo amerika ir tarsos bei garso normos ten ziaurios.

Re: 2011 motociklai

Posted: 08 Oct 2010, 07:16
by mindaugasa vol.2
bet tai plia, be jokiu kintamo ilgio isiurbimu ir 15:1 suspaudimo ispese 200ag is litro?? ir serviso intervalai normalus?? fygeju.

Re: 2011 motociklai

Posted: 08 Oct 2010, 09:26
by Username
as labiau figeju jeigu vis dar tiks 95'tas benzas :)

Kitas vertus 600cc kategorija juk turi jau kokius gal 220ag / litro ? ir ten dar didesni susp.laipsniai.

beje siuo atveju drastisku pakeitimu jie nepadare: pakele apsukas ~0.5k rpm, pakele suspaudimo laipsni 12.9:1 -> 13.0 ir pagamino papildomus 7-9ag to pasekoje. (cia lyginant su 08, nes ant pastarosios su ram air irgi skaiciavo stoke ~200ag).

P.S. A jo, dar sumazino torka viduryje. logiska, kai keli apsukas top end'e. Is esmes situacija nekokia siuo klausimu.

Re: 2011 motociklai

Posted: 08 Oct 2010, 09:43
by prodriver
Suskis primenas 2006 modeli bent jau man
Image
http://www.globalsuzuki.com/motorcycle/ ... ature.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Re: 2011 motociklai

Posted: 11 Oct 2010, 20:50
by tckd
kokie dar keweseklai gamintojas nr.1 kirs cirvu astunke