Page 5 of 7
Re: Elektrinio MX testdraivas
Posted: 03 Oct 2010, 09:12
by storms
ale paniurkyt visai indomu
Re: Elektrinio MX testdraivas
Posted: 03 Oct 2010, 09:36
by Dzuku_Briedzis
man bisky per mazas jis pasirode.. kaip koks 85'ukas.. nepatogu sedet. Bet vistiek nuleksiu

Atmaigiau jau vakar

Re: Elektrinio MX testdraivas
Posted: 03 Oct 2010, 14:22
by mindaugasa vol.2
hehe, juokiausi visa nakti: nulakiau i bukishky kelios minutes po 12 ir ... ku-ku! skalbenke jau ant priekabos. pasibaige batareika, hehe!
prasom kitu kart prailgintuva trasosilgio isvyniot

anyway, aky i moca pavyko uzmesti. toks ispudis, kad stabdziai numauti nuo kalnu dviracio. jie realiai stabdo?
dar vienas kolega, kuris spejo sudalyvauti pakatuskese, skundesi pakabomis. beje,tai ir nesupratom sakiu reguliavimo principo.
bala nemate.
Re: Elektrinio MX testdraivas
Posted: 03 Oct 2010, 15:08
by Yvl
aha, tai reiskia vis tik su tavim ties BIG prasilenkem

Re: Elektrinio MX testdraivas
Posted: 03 Oct 2010, 15:20
by storms
skalbenkes patiko labai
nu labai patiko
pries tai buvau labai skeptiskai nusiteikes elektromoto atzvilgiu
dabargi noreciau tokio zaislo
Re: Elektrinio MX testdraivas
Posted: 03 Oct 2010, 15:22
by Yvl
ajo, darbas-namai atpisa net keule. turbut.
Re: Elektrinio MX testdraivas
Posted: 03 Oct 2010, 15:27
by tomasn
darbas - namai manau ir kiauliu, ir zero atpistu geras elektromotoroleris.
Re: Elektrinio MX testdraivas
Posted: 03 Oct 2010, 16:15
by Dzuku_Briedzis
elektromotroleri matem motoroleriu gonkese Plytinej.
Vienzo, siandien buvo Zborai vol.2 (visur maisesi MF veidai)
Skaitau diena 90% pavykus.. ramiai. naujoves. ispudziai
Re: Elektrinio MX testdraivas
Posted: 03 Oct 2010, 17:36
by Rammst
po električkos Bergas buvo dar mielesnis, dar nekeisiu
Re: Elektrinio MX testdraivas
Posted: 03 Oct 2010, 17:46
by Dzuku_Briedzis
irgi fakc
Re: Elektrinio MX testdraivas
Posted: 03 Oct 2010, 19:55
by tckd
mxsas tai fufelis, gearingas sukeltas belenkaip kad nors kiek vaziuotu, santykis turbut penki. jau bukiskiu "tiesiojoj" fultrotle speji suprast kad visks dugnas. pakabos nera. galinis stabdis an vairo, nax. sakyciau labiau MTB dvirkes nei kokio MXso analogas, tik kad mint nereikia.
esfalt pirda neblogai, pakabos nereikia, stabdis vietoj, greitis pakankamai saugus po miesta droztis. tai gal net patiko?
Re: Elektrinio MX testdraivas
Posted: 03 Oct 2010, 20:22
by wundis
tai kaip supratau elektrines dvirkos nepirksim, o stai elektrinis strytas visai nieko? an vienkes ein?
Re: Elektrinio MX testdraivas
Posted: 03 Oct 2010, 21:03
by Ricardo
Buvo gan idomu isbandyti siuos elektra varomus mopedus.......
http://www.youtube.com/watch?v=8A0FVWhVVgc" onclick="window.open(this.href);return false;
Re: Elektrinio MX testdraivas
Posted: 03 Oct 2010, 23:09
by El Traxo
trumps reviu:
Atvarau in advance ir randu dar švarias skalbiankes:
Testuotojai vėluoja, tai jamu strytuką ir minu gatvėn. Iki BRC išsuku iki 96km/h. Iš esmės buvo galima sukt iki maksimalaus 108, o bet kam?
Renkasi ghetto gyventojai. Tučkus, pasirodo, neabejingas čioperiams - palydi vylingu žvilgsniu
RokerEi gi tuo metu matuojas naujas generacijas:
Tučkus kovinėje padėtyje:
motovalandų skaičiuoklė:
benzo bakas:
pirkt či nipirkt?
zero in mud:
P.S. Lauksim
KTM pakvietimo

Re: Elektrinio MX testdraivas
Posted: 04 Oct 2010, 07:14
by mindaugasa vol.2
tas motovalandu skaiciuoklis tuo paciu yra ir pavaru deze, heh