Page 5 of 8
Re: Nepopuliariu motociklu revjusai
Posted: 06 May 2011, 15:27
by mindaugasa vol.2
na tai laukiame kol tkdc parasys rewjuwa apie ar tai versi, ar tai vieversi?
o gal pasakysi, kad cia populiarus motorcyklas?
Re: Nepopuliariu motociklu revjusai
Posted: 06 May 2011, 22:45
by El Traxo
faze wrote:Bet visgi tinkamiausias
lazy pakatuskems, nelendant i smelynus ar didesnes balas. Kaip iliustracija pateikiu ramaus popiecio vaizdeli:

heh, ir aš po nuvirtusia pušim(?) begulys

Re: Nepopuliariu motociklu revjusai
Posted: 07 May 2011, 16:50
by tckd
mindaugasa vol.2 wrote:na tai laukiame kol tkdc parasys rewjuwa apie ar tai versi, ar tai vieversi?
o gal pasakysi, kad cia populiarus motorcyklas?
nei vieno versyso zboruose
](./images/smilies/eusa_wall.gif)
einu rinkt medziaga straipsniui

Re: Nepopuliariu motociklu revjusai
Posted: 15 Aug 2011, 15:18
by Wobbler
Galiu patvirtint, kad viskas kas parasyta apie BMW S1000RR zurnaluose yra tiesa: valit, stabdo, pasuka.
BMW ir Aprilia palyginimui: vienas - sunkiasvoris priespensijinio amziaus rutulio stumikas, kitas - savo formos virsuneje 100 metro sprinteris su high tech chipu smegenyse ir sporto bateliais nano technologijomis.
BMW yra idealus trackdaysu irankis su kuriuo vaziuoti greitai yra labai lengva. Jei vaziavimas BMW butu atsispaudimai, tai vaziavimas Aprilia yra atsispaudimai su bulviu maisu ant nugaros.
P.s. Bet gi motocikla galima myleti ne tik del jo performance'o, bet ir uz jo siela, charakteri, grazias formas? Ania?? Husabergistai patvirtins....
Re: Nepopuliariu motociklu revjusai
Posted: 15 Aug 2011, 17:13
by mindaugasa vol.2
aciu. o tai su nauju desimtu kwakaliu vaziavai? o su aprilka v4?
tik tuomet laikysime shootauta isbaigtu
aciu.
Re: Nepopuliariu motociklu revjusai
Posted: 15 Aug 2011, 22:30
by tckd
Wobbler wrote:
P.s. Bet gi motocikla galima myleti ne tik del jo performance'o, bet ir uz jo siela, charakteri, grazias formas? Ania?? Husabergistai patvirtins....
patvirtinu drocinau husabergo sankaba (4 kart) atejo kaimynas.
drocinom kartu. suartina sielas visiskai.
bet tai bmw tai skaitau gali tik drocinti ant. vienas.
klausimas ar ka suartina.
Re: Nepopuliariu motociklu revjusai
Posted: 15 Aug 2011, 23:31
by Wobbler
Amen brolau
Del to as ir myliu Aprilia.
Kiekviena karta ja uzvedant nezinai ar svelniai prisilietes prie starterio knopkes isgirsi variklio murmejima ir duslintuvu griausma bei pajusi cilindru pulsavima ir aistringa alsavima ar ji parodys savo Italishka temperamenta ir isgirsi 'Ne. Ne siandien! As ne nuotaikoj!!!' ir eisi myletis pats su savim.
suartina konkreciai
Re: Nepopuliariu motociklu revjusai
Posted: 16 Aug 2011, 08:18
by mindaugasa vol.2
hehe. praktiskai wobleris suartejo su tkdc.
bet noreciau pastebeti, kad bmw sitame skyrelyje tinka tik su islyga - kaip palyginimas su aprilia.
o siaip tu bmw dabar pilni racetrackai. toks, must baikas reiseriui, nia?
Re: Nepopuliariu motociklu revjusai
Posted: 16 Aug 2011, 12:20
by didzhej
skaiciau ir verkiau. net .. kukciojau
Re: Nepopuliariu motociklu revjusai
Posted: 16 Aug 2011, 20:58
by Wobbler
Tai grizkim prie nepopuliariuju motociklu.
Re: Nepopuliariu motociklu revjusai
Posted: 16 Aug 2011, 21:03
by tckd
nu bet ir urodas. cia standartas? keleivio pervezimas nenumatytas?
Re: Nepopuliariu motociklu revjusai
Posted: 16 Aug 2011, 21:23
by ezhiukas
nu, baisuoklis kokiu reta. Net keista kad ducatis toki uroda sugebejo isgimdyt
Re: Nepopuliariu motociklu revjusai
Posted: 16 Aug 2011, 21:29
by mindaugasa vol.2
+1
baisiai baisus
kazin ar kada akis ipras
Re: Nepopuliariu motociklu revjusai
Posted: 17 Aug 2011, 11:23
by Wobbler
Diavel gyvai atrodo geriau nei nuotrakose. Bet ne daug. Gal but negrazus motociklas pritraukia daugiau demesio nei grazus? Gal Ducati norejo pritrauki demesi ir susidomejima motociklu??
Enivei, atsisedes i (ne 'ant') sedyne kuri pasirode esa foteliu ir atidares akseleratoriaus droseli pamirsti apie motociklo isvaizda. Diavel'o varinkelis yra monstras. Pries test raida galvojau kad bus tipiskas cruiserio dyzeliukas - pagamins torko porcija keliu tukstanciu apsuku diapazone, po to pareikalaus sekancios pavaros. Nieko panasaus. Sitas variklis turi ir torko i daug BHP (168 kaip veliau paaiskejo) ir traukia kaip lokomotyvas nuo zemu apsuku iki 10000rpm. Neveltui Testastretta. Tik spek laikytis (apsaugos nuo vejo - nulis). Su tokiu varikliu nereikia prideti jokiu pastangu kad greitai vaziuoti: nesvarbu kokia pavara, nesvarbu kiek tukstanciu matavimo vienetu rodo tacho ir nesvarbu kokia pasirinkai traektorija - pasuk rankenele iseinant is posukio ir pasijausi lyg issautas is patrankos.
Greiciu deze, nors ir atlieka savo pareigas tiksliai ir patikimai, yra taporna ir leta. Kiekvienas perjungimas yra palydymas garsiu 'clunk'. Bet tokiam motociklui si deze tinka, su Diavelu gi nevaziuosi gerinti Silverstono rato iveikimo laiko.
Apie stabdzius per test raida nei karto nepagalvojau, reiskias funkcijonuoja nepriekaistingai. BREMBO!
Sis motociklas nera visu galu meistras ir endurinimui, ilgoms kelionems ar commutinimui netinka, bet sekmadienio tingiems pasivazinejimams vingiuotais keliais yra idealus irankis.
Re: Nepopuliariu motociklu revjusai
Posted: 17 Aug 2011, 16:41
by El Traxo
Wobbler wrote:bet sekmadienio tingiems pasivazinejimams vingiuotais keliais yra idealus irankis.
sakyčiau, labai jau siauras panaudos diapazonas