Page 5 of 7

Re: ISDE 2011

Posted: 08 Jun 2011, 23:11
by El Traxo
tomasn wrote:
El Traxo wrote:Kur gyvensit finskoj? Kokios kainos?
pala pala, tu gi kartu gyvensi su mumis? :greblys:
Nutai noriu žinoti už kiek gyvensiu. Kadangi važiuosiu* su mašina, tai alus iš bagažinės bus tik su 300% antkainiu :blackeye:


*possibly maybe

Re: ISDE 2011

Posted: 08 Jun 2011, 23:12
by tomasn
kazkaip skaitau, kad kempinge kokiam, palatkese. pasiimsiu kancervu atidarytuva, kad alu pasiek be antkainio :pagausiu:

Re: ISDE 2011

Posted: 29 Jun 2011, 15:28
by El Traxo
abeje, jei važiuosit, rekomenduoju įsigyti nuolaidų kortą Camping Card Scandinavia. Galima įsigyti kempinguose*, o gali ir neturėti. Tada http://plus.camping.se/campingcard/?Lang=en" onclick="window.open(this.href);return false;.
~50Lt kažkur
Pirkau Danijoje, atsipirko jau apmokant pirmą kempingą.

*The price of the Card is 9 euros when you buy it direct from camping site. When buying from our online-shop the price is 100 DKK (or 13,50 euros).

Re: ISDE 2011

Posted: 12 Jul 2011, 15:21
by El Traxo
ups, užsibubukinau savaitei kempingą :br:

Re: ISDE 2011

Posted: 12 Jul 2011, 15:31
by tomasn
kada privezt alaus deze? raik pergabent iki vietos :drinkers:

Re: ISDE 2011

Posted: 12 Jul 2011, 15:36
by El Traxo
tomasn wrote:kada privezt alaus deze? raik pergabent iki vietos :drinkers:
uj, alaus dėžę? Nors ir šiandien! Tai geri žmonės, pačiam pirkti nereikės :grauziu:

Re: ISDE 2011

Posted: 12 Jul 2011, 15:47
by tckd
heh tada privezam dvi, vistiek pigiau nei vietoj bus :laughing6: :D

Re: ISDE 2011

Posted: 12 Jul 2011, 15:50
by ezhiukas
tikiesi kad sugebes nuvezt alu iki vietos? Optimistas :D

Re: ISDE 2011

Posted: 12 Jul 2011, 15:56
by tomasn
jozhegas, kuri jawa ir leki su mumi? :blackeye:

Re: ISDE 2011

Posted: 12 Jul 2011, 15:58
by ezhiukas
kur lekt? Kas tas isde? :)

Re: ISDE 2011

Posted: 12 Jul 2011, 16:08
by El Traxo
ezhiukas wrote:Kas tas isde? :)
uodų maitinimo čempionatas.
Reiks daug balzamo sukastom vietoms įtrinti :tonqe:

Re: ISDE 2011

Posted: 12 Jul 2011, 16:11
by tckd
ezhiukas wrote:kur lekt? Kas tas isde? :)
tigi international six drinking days endurno :blackeye: :ruko:
nu arba
the oldest 'off road' motorcycle event on the FIM Calendar. The ISDE was first held in 1913 at Carlisle, England. I Harlius tai metais dar tik pedalus dejo.. :albino:

Re: ISDE 2011

Posted: 12 Jul 2011, 16:18
by ezhiukas
uodu maitint nenoriu, 6 dienas gert man biski per daug, reikia sveikata saugot. O harliai motociklus pradejo gamint 1903 metais ir tais laikais vaziuodavo visur. Nenustebciau jei ir tame isde dalyvaudavo.

Re: ISDE 2011

Posted: 12 Jul 2011, 16:55
by Wobbler
ezhiukas wrote:Nenustebciau jei ir tame isde dalyvaudavo.
Nu tai dek knobby padangas ant Jawos ir atnaujink atrdicija

Re: ISDE 2011

Posted: 04 Aug 2011, 09:47
by tckd
check out ze video