Page 5 of 9
Re: Nebuk Durnas, Parasyk Seneliui Salciui 2010
Posted: 11 Nov 2010, 12:20
by Ricardo
ten savu prasanciu daxuja....
Re: Nebuk Durnas, Parasyk Seneliui Salciui 2010
Posted: 11 Nov 2010, 13:49
by Username
El Traxo wrote:Username wrote:Cia tiek efekto
Tai kas tas EFEKTAS? Tik be subjektyvumų a la more beautifull ir looks nice, bo mano piNpalas man irgi pats gražiausias

Tai tas EFEKTAS yra visuma dalyku kuriuos isvardinau.Visi jie kartu duoda dideli efekta, o cioperis duoda maza efekta.
eh?

Re: Nebuk Durnas, Parasyk Seneliui Salciui 2010
Posted: 11 Nov 2010, 13:50
by Yvl
Username wrote:Tai tas EFEKTAS yra visuma dalyku kuriuos isvardinau.Visi jie kartu duoda dideli efekta, o cioperis duoda maza efekta.
eh?

kuo matavai efekto diduma? yra metrologine patikra? prietaisas sertifikuotas?
Re: Nebuk Durnas, Parasyk Seneliui Salciui 2010
Posted: 11 Nov 2010, 13:56
by Wobbler
Juzometru. Prietaisas sertifikuotas ir kalibruotas ne ka maziau paciu Chuck Norrisu
Re: Nebuk Durnas, Parasyk Seneliui Salciui 2010
Posted: 11 Nov 2010, 14:16
by El Traxo
Wobbler wrote:Juzometru. Prietaisas sertifikuotas ir kalibruotas ne ka maziau paciu Chuck Norrisu
+1 už juzometrą

Re: Nebuk Durnas, Parasyk Seneliui Salciui 2010
Posted: 30 Nov 2010, 13:47
by mindaugasa vol.2
Re: Nebuk Durnas, Parasyk Seneliui Salciui 2010
Posted: 30 Nov 2010, 17:45
by sablius
Nežinau, ar jis prie to nors kiek prieina, bet prašyčiau išeliminuot iš metų bent 2 mėnesius žiemos. Nafig tas nesibaigiantis minusas!?
Re: Nebuk Durnas, Parasyk Seneliui Salciui 2010
Posted: 14 Dec 2010, 21:51
by sai
garliavos vardu:)
Здравствуй, Дедушка Мороз-борода из ваты! Подари на Новый год BMW икспятый!
Re: Nebuk Durnas, Parasyk Seneliui Salciui 2010
Posted: 14 Dec 2010, 23:07
by zil130
Tai tiesiai pas--->
Aldona Juozaityte Dirbu BMW autos ir mocu pardaveja

maždaug prieš valandą · Patinka
Re: Nebuk Durnas, Parasyk Seneliui Salciui 2010
Posted: 15 Dec 2010, 10:25
by sai
kaip tai pas A****? taigi pas seneli jblnkttvjmtj!
Re: Nebuk Durnas, Parasyk Seneliui Salciui 2010
Posted: 20 Dec 2010, 16:30
by didzhej
ana va ivardinta rasiau pries kokius 3 metelius.
si kart, skirtingai nuo kitu, rasiau ---> X6. speju negausiu.
Re: Nebuk Durnas, Parasyk Seneliui Salciui 2010
Posted: 20 Dec 2010, 17:23
by storms
didzhej wrote:---> X6. speju negausiu.

Re: Nebuk Durnas, Parasyk Seneliui Salciui 2010
Posted: 20 Dec 2010, 18:35
by mindaugasa vol.2
na spelioti anksti. o gal ir gausi?? reikia tik labai noreti&tiketi
Re: Nebuk Durnas, Parasyk Seneliui Salciui 2010
Posted: 20 Dec 2010, 18:49
by didzhej
storms wrote:

Geri argumentai, rasau, kad nesivargintu... nesdamas.

ir visgi... noriu
Re: Nebuk Durnas, Parasyk Seneliui Salciui 2010
Posted: 20 Dec 2010, 19:08
by Wobbler