Page 5 of 7
Re: Istorine chartija
Posted: 05 Mar 2011, 10:59
by El Traxo
Valio Bikeshopui!
Ieškojau enduro-friendly posūkių su paprastu bulbu (10W)
Prašau - su gumine koja, nedidukai, superpaprasta konstrukcija ir už money-friendly kainą.

Nepykitui
Re: Istorine chartija
Posted: 07 Mar 2011, 10:43
by Abbath
kas yr money friendly kaina?
Re: Istorine chartija
Posted: 07 Mar 2011, 10:48
by El Traxo
Abbath wrote:kas yr money friendly kaina?
kaina, draugiška piniginei. Dažnai dar ir su pritaikyta nuolaida
Re: Istorine chartija
Posted: 07 Mar 2011, 11:02
by Abbath
skaitine reiksme prasom
Re: Istorine chartija
Posted: 07 Mar 2011, 11:42
by nepykit
Abbath wrote:skaitine reiksme prasom
Taigi linkas Traxo poste kaip ant delno pūpso

spustelk

(48 Lt paprastam nechartijiečiui)
Re: Istorine chartija
Posted: 07 Mar 2011, 12:05
by Yvl
palaikant chartija buvo apsipirkta baikshope visokiais filtrais beigi oliejais visam namu ukio auto-mototransportui.
Vivat bikeshop!
sake, kad kainos branKs! skubekitia!
Re: Istorine chartija
Posted: 07 Mar 2011, 21:33
by Teo
gal jau uzteks dziaugtis kievienu pirstelejimu parduotuveje?
Re: Istorine chartija
Posted: 07 Mar 2011, 21:35
by jara
Teo wrote:gal jau uzteks dziaugtis kievienu pirstelejimu parduotuveje?
Teo +1
Re: Istorine chartija
Posted: 08 Mar 2011, 10:52
by nepykit
Pavydumas ir šiaip nedobražylatelstvo nekokia savybė,
Linkėjimai

Re: Istorine chartija
Posted: 08 Mar 2011, 10:58
by tckd
jara amerikej perka ir atlantikas neatsiuncia tai nervojasi

Re: Istorine chartija
Posted: 08 Mar 2011, 11:19
by jara
tckd wrote:jara amerikej perka ir atlantikas neatsiuncia tai nervojasi

hehe, jara amerikej perka prekes, kuriu nera ant LT, arba jos baisiai brungios.
o ir atlanktikas kol kas nepavede nei karto.
tiesiog seilejimasis kazkoks cia baisiai didelis

Re: Istorine chartija
Posted: 08 Mar 2011, 12:15
by Ziune
pritariu, NE saldžios aromos pirsčiojimams
tik, o kaip tada pranešti apie kioskelių galimybes greitai, kokybiškai ir lietuviškai aptarnauti chartijiečius?
juk kioskelių gerovė tiesiogej prapuorcinga mūsų geriems aciliepimams, argine?
kakbyt
jara wrote: tiesiog seilejimasis kazkoks cia baisiai didelis

Re: Istorine chartija
Posted: 14 Mar 2011, 13:43
by tckd
cia kazkada buvo uzfiksoti chartijos agentu darbo pagrindai ir verbavimo teknologijos

Re: Istorine chartija
Posted: 14 Mar 2011, 13:56
by El Traxo
Pakomentuosiu:
Nepykitas rodo triukus su trim antpirščiais ir kamuoliuku. Tomasėnas, jei neatspėja, gauna pirkti vieną aitemsą. Po to žaidimas tęsiamas ir spėjama vėl

Re: Istorine chartija
Posted: 14 Mar 2011, 13:57
by storms
arvis viska dokumentuoja is foresterio